Google Překladač

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Překlad.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Google překladač (anglicky Google Translator, po našymu Gůgl prekładavač) je internetová služba společnosti Google sloužící k šifrování zpráv do dosud neexistujících jazyků.

[editovat] Šifrování

Gůgl překladač šifruje zprávy tak dokonale, že nikdo na světě (výjimku tvoří Chuck Norris) je nedokáže rozluštit. Můžete si zvolit jazyky, z jakých budete šifrovat. Do jakých už ne, protože Gůgl vám vymyslí vlastní nový jazyk, aby ho nikdo (kromě Chucka) neznal, jenže ani vy mu nebudete rozumět.

Po napsání slov do překladače je Gůgl převede do binární soustavy a elektromagnetickým vlněním pošle informace do ústředí Gůglu k Velkému Bratrovi, kde zjistí heslo k vašemu účtu a ukradnou vám všechny peníze. Následně vymyslí zcela nový jazyk, popř. i písmo a pošlou ho zpět do vašeho počítače. Zobrazí se vám překlad, který však nepřečtete, a tak si pustíte výslovnost, čímž si však do počítače stáhnete virus, který bude krást veškeré vaše informace (heslo na e-mail, soukromé telefonní hovory, přístupový kód k pásu cudnosti vaši partnerky...)

[editovat] Obrana

Dosud jedinou účinnou obranou proti krádeži informací je nepoužívání Internetu.

[editovat] Historie

Firma Gůgl spustila překladač hned poté, co bylo rozluštěno šifrování Enigmy. V některých směrech se jí dost podobá, ale je mnohem primitivnější, takže jen opravdový blbec ho může rozluštit.

[editovat] Ukázka

  • hvězda září – star September
  • Seděla na mezi. – She was sitting on between.
  • soutěž v tancích na ledě – competition in tanks on ice
  • můj drahý přítel – my expensive friend
  • Farmář osel pole. – Farmer donkey field.
  • God save the Queen. – Bůh uložit královna.
uncyclopedia