Gymnázium Brno-Řečkovice

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Pavucina

Tento článek je opuštěný.
Prosíme, oprašte ho a vytvořte na něj v ostatních článcích co nejvíce odkazů.
Nezapomeňte potom odstranit tuto šablonu.
Kdo to neudělá, tomu ruka upadne a internet spadne!

KSC-sjezd-1986

Učitelská sborovna

Gymnázium Brno-Řečkovice (v hantecu Gympl Brnisko-Řečkany) je supermoderní vzdělávací elitní brněnský ústav, nacházející se v severní části Brna. Díky jeho skvělé poloze mají zdejší elitní studenti možnost pozorovat postupný rozklad skládky Brno bez toho, aby byli touto pochybnou vesnicí a jejím klimatem negativně ovlivněni.

[editovat] Historie

Superelitní gymnázium bylo založeno v roce 1993 (několik let potom, co vyhynuli dinosauři). Tomuto založení předcházelo násilné vyhnání retardovaných idiotů ze základní školy, která zde dříve sídlila. Zhruba polovina tehdejších rodičů si tehdy nepřála, aby malé děti kvůli zrušení této školy museli procházet podchodem plným pedofilů, druhá polovina rodičů byla po zrušení základní školy v tomto podchodu viděna každé ráno, jak slintajíc pozorovali malé děti.

[editovat] Elitní tým

Týmu nejlepších evropských "profesorů" vévodí superskvělý mučitel Tuňák, který svým bystrým zrakem nonstop sleduje všechny světové strany. Tento dokonalý vylučující tým doprovází superskvělý arciškolník Štefan. Ten svým supertalentem opraví naprosto cokoliv pomocí 20 let starých zásob silikoniveho tmelu.

[editovat] Unikátní taktiky mučení studentů

Tento ústav nemučí studenty pouze tradiční výukou, každý rok je nutí vytvořit scénku na školní majáles. Studenti se pak několik měsíců pod nátlakem tyranských profesorů snaží nacvičit pochybnou choreografii.

K tomuto aktu se také váže legendární třída "SEXTA A" (majáles her, rok 2016), která se prostě vysrala na tento majáles, a potupně nepředvedla žádnou scénku. Následkem toho však žádného skřeta z této třídy nikdo nikdy neviděl a od tohoto majalesu se ze Štefanovy boudy vydávají pochybné, bolestné zvuky.

[editovat] Školní gilotina

I tato škola má, podobně jako většina věznic, svůj vlastní časopis. Skupina obzvláště tyranovaných studentů pod vedením Jméno a příjmení odstraněno agentem BIS vydává školní časopis GILOTINA, což je pojmenování velmi trefné, vzhledem k tomu, na jakém místě většina zdejších studentů ještě v době studia v prostorách školy skončí (podobně jako už cca polovina "SEXTY A"). Tento plátek se pokouší co nejlépe zmapovat a studentům sdělit osobní informace o profesorech, aby studenti v případě studentského puče věděli, jak nejefektivněji zaútočit.

[editovat] Jiné ústavy

[editovat] Jiné články

uncyclopedia