FANDOM


Pahýl Tento článek je příliš krátký na to, abyste se z něho něco dozvěděli. Pokud se chcete podívat na podobné zvratky, navštivte slovenskou Wikipedii.
Hafo kozy

Hafo kozy

Hafo je označení velkého množství, většinou většího než 42 (čtvrtočíslo) ale menšího než bžilion; množství větší než jedna a menší nebo rovno 42 se nazývá chobotnáct). Slovo hafo pochází z maďarského slova hafoskotroszok což znamená něco jako velké množství čehosi. Odtud se dostalo do němčiny a z ní do hantecu, odkud ho pak do češtiny neoprávněně zkopíroval známý Čechistánec čínského původu K.L.D.R. (Karel Lobotóm David Rath), který byl praprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapradědečkem (pra je tam 19krát což je prvočíslo) Rosse Hedvíčka. Nejmenší hodnota hafo je vždy větší než malé množství(což je přesně definováno u nezákonného držení drog).

Nesprávné použití Editovat

Někdy se slovem hafo nepřesně označuje jakékoliv větší množství, ovšem bžilion a zvláště bambilion označují ještě větší množství. Toto je většinou způsobeno debilitem, arogantinem nebo bursíkem, někdy ve směsi s womaniem a/nebo chrastíkem. Někteří zmutovaní lidé si myslí, že hafo neexistuje, protože jim plesniví a hnijí mozky,a kvůli tomu věří každé píčovině.


Metr2 :: Jednotky ::
BambilionBrazilský pytelBhuptgBžilionDANGlompHafoJednotka bolestiJednotky SIMajlantMetrMilošekundaPalecPrduchovo čísloStupeň FahrenheitaSoustava jednotek TVVelaZblo