Halls Efect

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Halls.jpg

Halls Extra Strong

Halls Efect je fyzikálně - chemický jev, který objevil světem nedoceněný Dr. Havlíček.

[editovat] Na co vlastně je?

Největším problémem současné mládeže je, že si neustále na něco stěžuje. To povětšinou nebaví zejména straší generace, které zapomínají, že mnohdy jsou ještě horší, než jejich mladí spolumodrovači.

Žáci škol si často stěžují na školní jídelnu. Hlavní potíží není ani tak výživná hodnota porkmů podávaných v rychlostravovacích škoních závodech, ačkoli ani zde neexcelují školní jídelny po celé zemi. Největší problémy mají žáci s chutí. A právě zde revolučně zasáhnul Dr. Havlíček.

"Halls Efect využívá ostré pálivé chuti bonbónů Halls a potlačuje tak chuť nežádoucího pokrmu. Konzumník tedy necítí ničehož, než příjemného pocitu osvěžení. Má však i své nedostatky, například, když Halls Extra Strong sníte a chcete se dostat ven, kde zrovna není nejtepleji, může se stát, že Vám plíce vypoví službu..." řekl Dr. Havlíček o svém objevu.

Halls Efect tedy potlačuje chuť pokrmů a umožňuje tak strávníkům rychlého občerstvení, aby se bezpečně a s ochrnou najedli.

Profil.jpg

Dr. Havlíček (uprostřed) s jeho spolupracovníkem Oldřichem von Sórog odín. Muže po pravici se při pořizování snímku nepodařilo odehnat..

[editovat] Legenda o vzniku

Nyní se dozvíte o vzniku Halls Efectu. Čerpáno z článku Dr. Havlíčka na jeho blogu.

Nadechni se! Dýchej! Zvládneš to, máš na to. No tak, musíš přece dýchat... běželo mi hlavou, ledový vzduch se vždy prohnal mými ústy, otřel se o zuby a dásně a pořezal je jako střepy. Pak si to namířil do průdušnice a do plic. Měl jsem pocit jako by do mne lili nějakou horkou tekutinu, moje tělo se jalo klást odpor. Ale padlo rychleji než vidláci u Chlumce a žoldnéři na Bílé hoře dohromady. Každý nádech mi působil neskutečná muka. Jediné, čím jsem plašil muka Halls efectu byl fakt, že Sázava trpí stejně jako já. Oba ochromeni tou příšernou směsicí pálení, náhlého ochlazení a následného vydechnutí. Přesto naše již tak božsky nádherné tváře zdobil úsměv. Úsměv, pro který by nám ležela u nohou samotná Afrodité i s tím pitomcem Paridem, který svojí nadrženou volbou způsobil, že tisíce dětí, mužů a žen, které mohli být teď či v budoucnu moje, zemřeli. Halls, ony bonbóny proti kašli. Pravdou je, že účel plní dokonale, nejen že nekašlete, ale nemůžete se ani svobodně nadechnout. A to prosím žiji v demokratickém státě. Možná se ptáte, jaké využití mají takové bonbóny, a já Vám mohu poskytnout odpověď, za kterou by se nemusel stydět ani Miloš Zeman. Myslím, že jedním z největších studentských problému je stravování. Nejde snad ani o to, že bychom nedostávali dostatek živin abychom vyrostli ve velké silné muže a dámskými ctnostmi oplývající dívky. Jde spíše o chuť a konzistenci. Ona kašovitá konzistence jídel je sice příšerná na pohled a chuť, ale na druhou stranu šetří naše čelisti a tak je možné, že vydržíme bez protézy až do konce života. Větší potíž je ale chuť. A nebyl bych to já, kdybych nedokázal zapojit svůj geniální mozek a najít řešení, které marně hledal Lemarck, Darwin, Einstein i Chuck Norris. Ptáte se, jaké je to řešení? Halls! Využijeme - li HALLS EFECTU, dokážeme potlačit chuť pokrmu, který právě konzumujeme. V ústech se Vám rozplyne příjemná chuť ničeho. Vězte, že jsem se svému výzkumu dlouhodobě věnoval a moje metoda je osvědčena pokusy na lidech. Během mých pokusů nezemřela žádná bytost, vyjma pavouk, který narušil moje teritorium a tak jsem jej jakožto boží stvoření ztrestal smrtí pod gilotinou. Takže, pro bezpečnou konzumaci jakéhokoli školního pokrmu stačí mít po ruce balíček Halls cool extra strong. Garantuji Vám, že nic neucítíte. Dr. Havlíček

[editovat] Typy Halls

Halls se dělí podle Power, což znamená síla. Silné Halls jsou pálivé, slabé naopak nepálivé.

Černé..............................silné
Typy.jpg

Jednotlivé příchutě Halls

Modré..............................střední

Žluté..............................střední

Fialové............................slabé

Zelené.............................slabé

Oranžové...........................slabé

červené............................slabé


Reklama na Halls Power

uncyclopedia