Hopsinky

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Pinkie.jpg

Odpočívající dělnice na hopsinkové plantáži ležící v okvětních lístcích hopsinek

Hopsinky.jpg

Hopsinky jsou důležité pro brněnskou dopravu. Tyto jsou sebrané z okolí Brna

Hopsinkovy kombajn.jpg

Sklizeň hopsinek pomocí žací šaliny

Hopsinky jsou jednou ze surovin, ze kterých se vyrábí palivo pro brněnské šaliny. Nejsou nijak nebezpečné člověku, (podobně jako např. atomová bomba); můžete je sežrat, pokud chcete vyhnat někoho, koho vážně nemáte rádi, páč po jejich požití se vám tak nadujou střeva, že dotyčný nestihne skočit po plynové masce!!!

Mají červenou (čínské hopsinky) nebo zlatou (moravské hopsinky) barvu. Sbírají se v lesích okolo Brna; v rámci Moravsko-čínského přátelství se budou dovážet též i z Číny, což rozhopsá bojové šaliny (nebo rozhopsaj váš žaloudek) do neuvěřitelných výkonů (to je pravda to co z vás vyrazí bude neuvěřitelný výkon a navíc bude neuvěřitelně smrdět!!), takže budou schopné se pohybovat i více jak 20 km/h. A to je právě problém; při testu přeplňovaného hopsinkového motoru došlo k havárii šaliny na Mao-Ce Tungově třídě, což zablokovalo půl Brna na půl dne. A vám to zablokuje přístup do práce!!!!

[editovat] Viz též


Sarracenia flava.jpg
Rostliny
AcerAdelaide kratzmariBanánovníkBez černýBolševník velkolepýBrokoliceCelerCibule kuchyňskáCírkevČajovník čínskýČuhýřHopsinkyInteligence rostlinJílovec MaďarJmelíKaktus polárníKlausovec obrovskýKlementýnkaKokoticeKonopí setéLilek bramborLípaLopata pracovníMák setýMasožravé rostlinyOkurka setáPleskatec zavlhlýPýr zkroucenýSlunečnice ročníSmrk velkýŠalinovníkTrnka obecnáTřešeňTrdelníkTučňákVlas člověčíVlaštovičníkVrbaZelí
uncyclopedia