Hovězí líčka

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Pahýl Tento článek je příliš krátký na to, abyste se z něho něco dozvěděli. Pokud se chcete podívat na podobné zvratky, navštivte slovenskou Wikipedii.

Hovězí líčka, nezaměnitelné s plíčky, flíčky ani psíčky (!) jsou dnes zrovna dost módní a velice chutný kus hovězího masa. Krávy z toho většinou příliš radosti nemají — koho by také bavilo, aby se někdo ládoval kusem jeho obličeje (!!). Jenom malou útěchou pro krávy je, že tento kus masa jim během života dorůstá (stejně jako ještěrce ocásek). Řezníci toho využívají a krávám líčka neustále průběžně odkrajují, a to bez celkové anestézie, jenom v lokálním umrtvení (prostě jdou s tou krávou do nejbližšího lokálu a tam ji umrtví). Pravdou je, že některým krávám se tohle umrtvování natolik zalíbilo, že se do lokálu těší a proti následnému okrajování svých líček ani neprotestují.

Vzhledem k uvedenému ale stejně není příliš divu, že militantní ochránci zvířat řezníky, stejně jako ty labužníky, kteří hovězí líčka vyhledávají, nenávidí a vyhrožují jim obdobným odřezáním (!!!).

[editovat] Související


Kravajazyk
Kraviny
Červené kravinkyHovězí líčkaKrávaKrávodlakKrav magaLuŠtěLaMilka sloníPegasPovinné bučeníVálka volůVůl
uncyclopedia