Igor

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Igor

Igor a jeho prasopes Přešívka

„Dhobře, bháne.“

- Igor

Igor se hodí každému hrůzovládci, padouchovi, záporákovi, zloduchovi či bídákovi, plánujícímu ovládnout svět...Igor je zkrátka užitečný každému, kdo potřebuje věrného služebníka pro jakýkoli nepříčetný úkol. Každému, kdo chce mít sluhu za zády, kdykoli na něj jen pomyslí. Každému, kdo potřebuje daleko větší kvalit, servis a hlavně odolnost, než jakou poskytují běžní sluhové. Každému, kdo má nějaký ďábelský Plán.

Igor-kreslene

Typický kreslený Igor

[editovat] Jhak vhypadá Ighor?

Igora poznáme snadno. Huhlá. Vždy a všude. Je postavy spíše menší, shrbené, nohy mívá buď od O nebo do X a kulhá...ne, Igor se přímo belhá. Belhá se s velkým B. Není zrovna nejkrásnější, mnozí by nejspíš řekli, že je to šeredná nestvůra. Co se vzhledu týče, v ničem si nezadá například se slavným Quasimodem z Notredamme... Jenže. Zatímco Quasimodo za svou ošklivost nemohl, Igorové se dělají odpornými schválně. Stehy na čele, šilhavé oči, očividně cizí, k tělu přišité končetiny...to vše je typickým znakem Igorů. Proč?

[editovat] Ighorovskhé zvhyky

„Mhám oči pho thátovi. On měl i dhobré srdce, tho ale zdědil bhratr.“

- Igor

Igorové totiž tvoří uzavřenou komunitu, jakýsi rodiný klan, kde se všichni jmenují stejně a snaží se i stejně vypadat. To jim umožňují jejich vyjímečné znalosti v biologii, anatomii, retrofrenologii, amputatice, manipulativní genetice a v mnohých dalších bizarních oborech. Znakem zasvěcení, či chcete-li dospělosti, je několik schválně neodborně provedených stehů na čele, závěrečnou dovednostní zkouškou pak transplantace srdce a zkouška huhlání. Zla Necy

ZLÉ ZLOVOLNOSTI
Zlohrad1

Nenecyklopedie

Bestie
Igor
Hrůzovládce
Mojše Nasredin Kostejič
Upír
Zboží
Zlohrad
Zombie

Typickým igorovským zvykem je dědění dobrých orgánů. Zdravé srdce či dobré oči jsou Igory považovány za příliš cenné na to, aby bezúčelně shnily v zemi. Výrazy typu Má šikovné ruce po dědečkovi proto v případě Igorů nabývají zcela nového smyslu.

Když Igor dospěje, zvládne zkoušku a stane se ophravdovým Ighorem, vydá se do světa. Někteří se stanou potulnými lékaři. Ti potom sbírají dobré části těl tam, kde už nejsou potřeba a dávají je naopak tam, kde potřeba jsou. Možná vám takové praktiky přijdou barbarské, ale jako horský dřevorubec rádi vyměníte oči mrtvého otce za jistotu, že až vám strom rozdrtí ruku, objeví se ve dveřích Igor, aby vám přišil novou.

„Igore! Kde zase jsi?“

- Hrůzovládce

„Zha vhámi, bháne.“

- Igor

Mnozí Igorové se také nechávají najmout všemožnými hrůzovládci a šílenými vědci. Pomáhají se stavbou šílených Zbraní pomsty, sestrojováním Pekelných kompjůtrů i tvořením umělých bytostí, jsou ochotni přiložit ruku k jakémukoli dílu a jsou svým pánům naprosto oddáni. Ovšem jen do chvíle, než se přiblíží dav vesničanů se zapálenými loučemi a naostřenými kolíky. To potom Igor popadne svou s prozíravostí jim vlastní předem sbalenou kabelu s osobní věcmi (chirurgické nástroje, několik sklenic s buhvíčím apod.) a nenápadně se vytratí ze zloduchovy pevnosti/hradu/mlýna/domu už dávno prověřenými zadními vrátky...

„Sbhohem, bháne.“

- Igor
Mlady-igor

Mladý nezkušený Igor bez stehů v obličeji

[editovat] Shlavní Ighorové

 • Igor
 • Igor, bratranec Igora
 • Igor
 • Igor
 • Igor z Überwaldu
 • Igor
 • Fester Addams - z vlastní vůle přejmenovaný vyděděnec
 • Igor, taky z Überwaldu
 • Igor, bratranec Igora, syna Igora
 • Igorína
 • Igor

„Ne bháne, tho nhebyl Ighor, thohle bhyl bhratranec Ighor,“

- Igor
uncyclopedia
V jiných jazycích