FANDOM


Inkontinence
Chcani srani dogati
výskyt:v kalhotech
příznaky:mokrý rozkrok
napadené orgány:čurák, píča, prdel
léčba:o léčbu nikdo nestojí
přenos infekce:sledováním inkontinentních
st. nebezpečí:nulový

Inkontinence je stav, kdy k úniku moči a stolice dochází samovolně. Vědecký tým Necyklopedie zatim nedospěl k závěru, zda je inkontinence zdravotní znevýhodnění nebo zvýhodnění, ale dá se říct, že se přiklání k druhé variantě, protože v případě inkontinence je obvykle nutné používat pleny, což je dle inkontinentních hlavní výhoda a proto se i někteří lidé snaží stát inkontinentní.[1]

Příznaky Editovat

Základním příznakem je ta, především pro okolí velice zábavná situace, kdy začnete močit, a nejde to zastavit, a nebo o tom ani nevíte. To samé platí i pro fekální inkontinenci, kterou doprovází smrad podobný jako ten, co se line od správce Wikipedie, který nabyl podezření, že se po Wikipedii pohybuje loutkový účet Toma646.

Druhy inkontinenceEditovat

 • Enuréza neboli noční pomočování. Často se vyskytuje u dětí a starších senilních důchodců, kteří by ve svém domě nedokázali najít záchod ani s pomocí mapy. U dětí jsou zase důvodem většinou psychické problémy, či stres, například z domácích úkolů v první třídě, stačí aby zadání znělo: „Napiš příběh na téma, jak jsi se pokakal na školním výletě.“ a následné předčítání příběhu na celorepublikovém finále v literární olympiádě. Jindy je důvodem pouhý strach zajít si v noci na WC.
 • Lehká - pokud vážíte alespoň 200 kilo, a je třeba u vašich bot zavázat tkaničky, jistě víte o čem je řeč, obvykle k ní dochází při nějakém pohybu.
 • Úplná inkontinence je ten pomyslný cíl, kterého se snaží inkontinentní a mnohdy i neinkontinentní dosáhnout.[2] Úplná inkontinence znamená, že močení i defekace je zcela samovolná.

Diagnostika (pro lékaře) Editovat

Diagnostika je velmi ovlivněna neochotou pacienta odpovídat pravdivě, proto nepočítejme s tím, že se pacient přizná, proto musíme nasadit speciální výslech, z kterého pravda vyplyne sama. Především musíme předstírat, že pacientovi věříme a pomocí nepřímích otázek se dostat k pravdě. Toto je ukázka, jak vést rozhovoror s inkontinentním pacientem:

LÉKAŘ - Míváte v kalhotech vlhko nevysvětlitelného původu, či se záhadně vyskytuje mokro na místech, na kterých sedíte/ležíte?
PACIENT - Ano, ale ujištuji vás, že se nepomočuji
LÉKAŘ - Přemýšlel jste nad tím, kde by mohla být příčina
PACIENT - Samozřejmě, ve střeše je díra, ale ta je na druhé straně místnosti a u mě v domě je gravitační anomálie, která způsobeje, že voda teče do jiného místa, než kde je díra
LÉKAŘ - A nenapadá vás něco dalšího?
PACIENT - Samozřejmě, jde o paranormální jev
LÉKAŘ - Paranormální v čem?
PACIENT - Viděl jsem jak ožila pet lahev, napochodovala mi do postele a tam se vylila
LÉKAŘ - To zní jako pěkná blbost
PACIENT - Ale je to pravda, copak jsem nějaké pětileté dítě co se pochcává?
LÉKAŘ - A co ten flek na vašich kalhotách právě teď
PACIENT - Samozřejmě, v tomto místě je anomálie způsobující srážení vody
LÉKAŘ - Ale nikdo jiný tu nemívá mokrý rozkrok
PACIENT - To protože to na něj nepůsobí
LÉKAŘ - Dobře, už vim v čem je příčina, a ted ještě jedna taková maličkost, chcete poukaz na Molicare, Abenu, Abri Form, nebo něco jiného?

Pozitiva inkontinence Editovat

Pacienty je inkontinence vnímáná většinou pozitivně, hlavní pozitiva jsou:

 • Pacienti s inkontinencí se často dostávají do vtipných situací, které jim zajištují mnoho smíchu, a to nejen toho cizího
 • Pacienti s inkontinencí se daleko snadněji stanou hvězdou Youtube, pokud se rádi pohybují na veejnosti, organizace pro pacienty s inkontinencí dokonce usilují o to, aby projevy inkontinence natočené někým cizím byly autorskoprávně chráněným dílem a kameraman vyplácel pochcancovi honorář za to že ho natočil.
 • Už nikdy si nebudete muset prát kalhoty, moč má totiž desinfekční účinek a proto se dá říct, že je sama o sobě čistícím prostředkem.
 • Nemusíte to držet, protože to jednoduše neudržíte :-)
 • Nemusíte řešit praní spodního prádlo, to vaše je totiž jen na jedno použití
 • Spokojená bude i vaše partnerka, která si před vaším skutečným vyvrcholením užije předtím ještě několik falešných.

Léčba Editovat

Většina pacientů léčbu odmítá a inkontinenci si naopak užívá.[3]

Návod jak se stát inkontinentní Editovat

Zde najdete podrobný návod jak se stát inkontinentní.

Reference Editovat

 1. https://www.zity.biz/index.php?mx=forum;ox=display;topic=8572
 2. https://www.dailydiapers.com/board/index.php?/topic/17356-i-have-done-it/
 3. https://www.dailydiapers.com/board/index.php?/topic/34252-what-is-your-thoughts-after-wearing-247-several-months/
Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti