FANDOM


Jásir Arafat
Jásir Arafat
Velký syn arabského lidu
Příčina úmrtíotráven jedem
Národnostarabská
Jiná jménaRingo Starr
Znám jakoJá, sir Arafat
VzděláníČeské vysoké učení teroristické v Brně
ZaměstnavatelIzrael
Povoláníaktivista
TitulAl
Váhamuší
NásledovníkUsáma bin Ládin
Politická stranaFatah
Nábož. vyznáníislám
PartnerJicchak Rabin
Websitewww.arafat.com
Yassir Arafat was homosexual

Yassir Arafat was homosexual

Pravda o Jásiru Arafatovi

Jásir Arafat (1929 – 2004) (někdy také Jásal), známý též jako Ringo Starr, byl arabský mírotvůrce a bubeník Beatles.

Jásir Arafat byl zakladatel organizace Al-Fatáh, zakladatel a předseda Organizace pro osvobození Plastelíny. Před povýšením do šlechtického stavu si říkal Já Arafat.

Terorismus studoval Jásir Arafat v 70. letech i na Univerzitě 17. listopadu v Praze.

Životní krédoEditovat

Arafatovou touhou, celoživotním cílem a snem byla vize arabsko-izraelského přátelství. Jeho životní krédo bylo: s Izraelem na věčné časy a nikdy jinak a Myslím to s Plastelínou upřímně . Byl váženým hostem většiny evropských prezidentů a premiérů. Sám Václav Havel několik dní po svém zvolení (1990) projevil touhu setkat se s Dalajlámou a Jásirem Arafatem. Jásir až do své smrti věřil v samostatnou a svobodnou Plastelínu.

Posel míruEditovat

Jásir Arafat inicializoval mnohé mírové konference a jednání. V Madridu, Oslo, Washingtonu, atd. Jako přidružené členy zval na jednání např. Billa Clintona. V roce 1994 převzal zaslouženě Nobelovu cenu míru.

Celý život žil v chudobě a sebeobětování pro arabský lid, neboť svou miliardu doláčů nechal obětavě ležet v bance. V chudobě i obětavě zemřel, v náručí své o 50 let mladší milované ženy Suchá. Zaopatřil ji obětavě dvaceti miliardami doláčů ročně, aby v Paříži nestrádala. Čest Tvojí památce.

Koncem roku 2012 bylo jeho zesnulé tělo extrudováno. Zjistilo se, že nějací nepřátelé míru zapomněli v zesnulém těle 280 tun plutonia, což spoluzpůsobilo, že zesnulé tělo zesnulo. Plutónium koupil perský šáh-in-šáh Ach-Mě-Vadí-Nežád, protože je ho potřeba k zateplení Mohamedových soch v Bamijánu, předměstí Afghánistánu.


Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýTomáš VandasLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonAl GoreWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelováBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace
Exploze bomb
Terorismus
Al-GebraAl-KáidaAl-LidlEtaHamasIslámský státIslámský stát v TeplicíchMOAOSATálibánUsámova říšeUsama bin LadinKarel LobotómJásir ArafatAnders BreivikEliášův oheňJánošíkVojislav KalašnjikovJesuis CharlieRovnost, volnost, brněnstvíKOPRAN.Š.L.Camper-StrikeSASZákon o terorismu