Jásir Arafat

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Jasiruv usmev.jpg

Jásirův upřímný úsměv je tak neodolatelný, že za něj dostal Nobelovu cenu

Jásir Arafat.jpg

Velký syn arabského lidu

Transsexuál

Jásir Arafat (1929 – 2004) (někdy také Jásal), známý též jako Ringo Starr, byl arabský mírotvůrce a bubeník Beatles.

Jásir Arafat byl zakladatel organizace Al-Fatáh, zakladatel a předseda Organizace pro osvobození plastelíny. Před povýšením do šlechtického stavu si říkal Já Arafat.

Terorismus studoval Jásir Arafat v 70. letech i na Univerzitě 17. listopadu v Praze.

[editovat] Životní krédo

Arafatovou touhou, celoživotním cílem a snem byla vize arabsko-izraelského přátelství. Jeho životní krédo bylo: s Izraelem na věčné časy a nikdy jinak a Myslím to s plastelínou upřímně . Byl váženým hostem většiny evropských prezidentů a premiérů. Sám Václav Havel několik dní po svém zvolení (1990) projevil touhu setkat se s Dalajlámou a Jásirem Arafatem. Jásir až do své smrti věřil v samostatnou a svobodnou plastelínu.

[editovat] Posel míru

Jásir Arafat inicializoval mnohé mírové konference a jednání. V Madridu, Oslo, Washingtonu, atd. Jako přidružené členy zval na jednání např. Billa Clintona. V roce 1994 převzal zaslouženě Nobelovu cenu míru.

Celý život žil v chudobě a sebeobětování pro arabský lid, neboť svou miliardu doláčů nechal obětavě ležet v bance. V chudobě i obětavě zemřel, v náručí své o 50 let mladší milované ženy Suchá. Zaopatřil ji obětavě dvaceti miliardami doláčů ročně, aby v Paříži nestrádala. Čest Tvojí památce.

Koncem roku 2012 bylo jeho zesnulé tělo extrudováno. Zjistilo se, že nějací nepřátelé míru zapomněli v zesnulém těle 280 tun plutonia, což spoluzpůsobilo, že zesnulé tělo zesnulo. Plutónium koupil perský šáh-in-šáh Ach-Mě-Vadí-Nežád, protože je ho potřeba k zateplení Mohamedových soch v Bamijánu, předměstí Afghánistánu.

Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldVáclav HavelGustáv HusákKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekMiroslav NovákJan KavanVáclav KlausKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátStanda LokotkaPetr NečasTonny NewotneyTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník Aleš

zahraniční: Donald TrumpJásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteAl GoreWinston ChurchillVojislav KalašnjikovLeninDmitrij MedveděvBarack ObamaBorut PahorSarah PalinováPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinAdolf HitlerBenito Masolíný

Politici-animace.gif
Exploze bomb.jpg
Terorismus
MOAKarel LobotómRovnost, volnost, brněnstvíOSAEliášův oheňKOPRAN.Š.L.ETASASJánošíkVojislav KalašnjikovAl-GebraUsama bin LadinUsámova říšeJásir ArafatCamper-StrikeAnders BreivikJesuis CharlieBojovníci od Al-LidluAl-KáidaIslámský státZákon o terorismu
uncyclopedia