Jak umýt cedník

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Cedník

Ještě čistý cedník

Už od doby, co se používají cedníky, si lidé pokládají otázku, jak a zda vůbec lze umýt cedník. Existuje na to několik teorií i praktických postupů.

[editovat] Mýt či nemýt

Základní rozhodnutí spočívá v otázce, zda cedník vůbec mýt nebo nemýt. Každá možnost má své výhody i nevýhody.

Pokud se rozhodneme cedník umýt, narazíme už z počátku na problém, jak ho vlastně umýt. Na tento problém doposud neexistuje řešení, ovšem máme pro vás na konci článku několik tipů. Dalším problémem může být to, že cokoliv do umytého cedníku nalijete, to vám vyteče na stůl, případně jinam, podle toho kde se zrovna cedník nachází. Toto se týká i sypkých hmot, například písku. Pokud je cedník z lesklého materiálu, je také větším lákadlem pro zloděje a straky, kteří by se nám pokoušeli cedník odnést. Na druhou stranu se nám nebudou pokoušet cedník odnést mouchy.

Pokud se naopak rozhodneme cedník nemýt, máme tu prakticky samé výhody. Úspora času patří mezi hlavní z nich, mezi další se řadí úspora vody při případném napouštění cedníku při mytí. V případě, že je cedník zasraný tak, že jsou zbytečné otvory ucpané špínou, ušetříme vodu i při samotném cezení, protože nám voda těmito zbytečnými otvory neuniká. Mezi další nespornou výhodu patří i snazší příprava pokrmů, cedíte-li například zeleninový vývar, stačí při dalším použití cedníku cedit jen čistou vodu a další várka vývaru je na světě (doporučuje 10 z 9 restauratérů) a cedník lze používat i jako hrnec a/nebo naběračku – podle velikosti cedníku.

[editovat] Několik tipů z průzkumu VTN

[editovat] Jak umyje cedník Microsoft

Microsoft prohlásí špínu za standard.

[editovat] Jak umyje cedník blondýna

Napřed si ho napustí plný vody. Až po okraj.

[editovat] Jak umyje cedník Eržika

Dežo „koupí“ nový.

[editovat] Jak myje cedník policajt

Cedník zahodí a prostřílí díry do jiného hrnce.

[editovat] Jak umyje cedník Chuck Norris

Se nám nepodařilo zjistit, protože ze všech tazatelů udělal cedník.

[editovat] Jak umyje cedník Apple

Apple vyvine chytrý cedník a ten se umyje sám, avšak ve chvíli, kdy je umytý, už je na trhu novinka v podobě chytrého cedníku od společnosti Samsung Electronics, který se umí mýt sám.

[editovat] Jak na další problémy?

uncyclopedia