Jednotka pravděpodobnosti

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Bouncypotato
Necyklopedizovat!
Odkazy, styl - Jak na to?
Logo Necyklopedizovat

Jednotka pravděpodobnosti = 1 Demuth Jest jednotkou, která určuje, jak již z názvu vyplývá, pravděpodobnost. Pojmenována je po slavném světovém, byť podivínském fyzikovi Mílovi Demuthovi. Vypočítá se náhodně vymyšlenou rovnicí, která člověka automaticky napadne při vyslovení slova Demuth. Její stupnice je od 1 (nízká, byť více než nulová pravděpodobnost) až 69 (nejvyšší pravděpodobnost, jinak řečeno jistota). Poté je tu ještě počítání v mínusových číslech, které má stejnou stupnici, ale jednotkou nepravděpodobnosti se stává 1 Kuncl(pojmenováno po jistém fyzikovi, kterému je všechno u prdele a je velice hluchý, neb nesmírně inteligentní a má více titulů než Lucie Bílá).

[editovat] Historie

Historie se píše od 13. 13. 2013. (buransky je to asi začátek října) kdy Doc. Ing. PaedDr. PhDr. RnDr. Daňyjel Kryspička DiS. a PhDr. Prof. Doc. Ing. Tomáš Jebáček. DiS. přišli na to, jaká krize ve světě je, jelikož nikdy nikdo nedokázal správným slovem popsat intenzitu pravděpodobnosti, či nepravděpodobnosti, proto se tito dva nesmírně nad(rb)aní světci, spolu s předními světovými fyziky (Wolowitz tam nebyl, je totiž žid) sestrojili, vymysleli a na patentní úřad zapsali tuto jednotku, a kterou dostal první jmenovaný 12 a druhý 11 nobelových cen. (Jebáček odsouzen k trestu odnětí svobody na 24,878723 hodiny za vraždu spolupracovníka z důvodu závisti). Nyní je jednotka více skloňovaným slovem, než např. globalizace, USA, Rusko, Putin a dokonce se používá i více, než slova píča, prdel, kokot, čůrák nebo Hanychová.

[editovat] Užití

Základní užití jednotky již známe. Dáme si typický příklad. Je-li Doc. Pichal Ryšavý zhulený 30 ze 30 dnů, je jednotka pravděpodobnosti 68,5 Demutha, zbylých 0,5 znamená, že je možnost zadušení se filtrem, tudíž by mohl zemřít a další den nebýt zkouřený. Píkladem č. 2 může být to, zda se Miloš Tuzeman vyvaruje sprostým slovům do konce svého volebního období. Samozřejmě, že výsledek je 0,39 , poněvadž ho může někdo zabít softwarovými kuličkami a neřekne ani slovo.

uncyclopedia