Jiří Drahoš

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

„Tak vás tu máme.“

- Jiří Drahoš

Ing. Jiří Drahoš se narodil v malém východním městečku Jablunkov, kde založil školu pro méně nadané obyvatelstvo, ve které studovali tak známé osobnosti jako třeba Lech Kačinský (bývalý polský prezident, bohužel již mrtvý), Friedrich Reinfeltt a nějaký Mirek Topolánek. Za tu dobu se naučil základy korupce, politiky, ale nakonec se přihlásil na Akademii věd ze které si odnesl jednak respekt k faktům a zlozvyk řešit problémy.

[editovat] Vědcem 1. kategorie

Nejvyšší z akademiků Akademie věd Jiří Drahoš si během 90. let uvědomoval problémy plynoucí z aktivit tajných agentů. Kontaktoval české špičky (mezi nimi byli např. Miloš Zeman, agent Lahvoun,[1] Ross Hedvíček) a (spolu)založil elitní Říšský klub, který měl za úkol vydláždit cestu Německu a vydráždit cévku Sovětům. Byl to Jiří Drahoš, který vlastnoručně sestrojil první informační siderické kyvadlo pro detekci ruských agentů. První prototyp byl darován – k údivu nás všech – Petru Cibulkovi.

Během sychravého října roku 2002 se mu při posezení v jedné z pražských kaváren dostalo nápadu, ze kterého se později stal Drahošem sestrojený vertikální chrlič intelektuálů. Jakkoliv jde o takřka dokonalý vynález, postrádá jedinou věc. Praktické využití.

[editovat] Passydentské volby 2018 první kolo

Svou kampaň rozjel velice silně, stal se oblíbeným kandidátem u 99% lidí co si našli kdo to vlastně je. Společně s ostatními šesti kandidáty a Petrem Hannigem chodil do většiny debat, kde se objevilo jeho mnoho slavných citátů. Na velkém zápase se nakonec utkalo všech osm kandidátů a Petr Hannig. Pouze Jezevec z Vysočiny a on postoupili ze skupiny do finále. Bohužel hlavní cenu vyhrál Miloš Zeman (cena byla první kolo (doslova)).

[editovat] Druhé kolo

Jiří Drahoš odjel probrat všechny voliče co volili Pana Miloše a Pana Hanniga, že to díkybohu nestihl k debatě s Jezevcem z Vysočiny a tím hnědým pánem v neděli a debatu s Jezevcem z Vysočiny a Soukupem v pondělí. Ale za Voříškem ze Slaného to už stihl.

[editovat] Drahoš na obrázcích

[editovat] Drahoš ve zdrojích

  1. Později se ukázalo, že nešlo o skutečného Lahvouna, ale o Bernda Posselta v utajení.

[editovat] Souvisisející

Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýTomáš VandasLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník Aleš

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonAl GoreWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelováBenito MussoliniBarack ObamaBorut PahorSarah PalinováPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace
uncyclopedia