Kůň trojský

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Tlacitko email

Trojský kůň nám v PC neplechu neudělá, co kdybychom si ale z e - mailu stáhli nějaký virus?!

Kůň trojský je antivirový program vydávající se za virus, který se vydává za antivirový program. Jde tedy o tzv. trojitého agenta. Tato strategie v boji s Microsoftem má kořeny v tajném úkrytu Linuxu, jenž se zbudoval přesně pod tajným úkrytem firmy Apple, která tajný úkryt a důležité laboratoře vybudovala přímo pod tajnou skrýší Microsoftu. A ta se dá jinak nazvat sklepem Billa Gatese, protože skutečně sklepem Billa Gatese je. Sám Gates dnes do sklepa už nechodí a raději se věnuje zahrádce a nadacím.

Specializuje se na vyhledávání virů od Microsoftu. V dnešní době dokáže zavčas vyhledat a zlikvidovat vir Windows 10, 9, 8, 7, XP a Vista. Ke stažení je volně dostupný na Internetu.


Internet za mlada Necyklopedie doporučuje internetový prohlížeč Internet Explorer společnosti Microsoft, který je zcela zdarma ke stažení (aktuální verze 19.0.3). Internet za mlada


Trojský kůň je natolik důmyslný antivirus, že jej ostatní antiviry (AVG, Kyšperk) dokonce považují za nebezpečný software.

Název „trojský kůň“ se datuje do časů antického starověkého Řecka. Legendární epos Illias bývá přisuzován Homérovi, což je správně, byl to ale později římský císař, který opravil Řekovy pravopisné chyby (interpunkce, i/y, s/z…). Římský císař, mistrně ovládající pravopis, je tudíž tím, komu za toto veledílo lidstvo vděčí. Claudius svojí práci zanechal svému nástupci Neronovi, ten ale starořecké hrdinské eposy ze srdce nenáviděl a když nemohl Římany přesvědčit o nesmyslnosti obou knih (Illias & Odyssea), rozhodnul se přesvědčit je o moci plamenů ohně. Úsilí vyšlo naprázdno, Seneca totiž jednu kopii uschoval a za to byl Neronem vyhoštěn.

Trojský kůň je ke stažení zde. Za jakoukoliv závadu neneseme žádnou zodpovědnost.


„Díky koni z Tróje jsem se zbavil dětského porna od…“

- Miloš Zeman (záznam byl cenzurován)

[editovat] Související

uncyclopedia