FANDOM


Google uncyc Kabanosovci na googleTohle je nejlepší článek na téma „Kabanosovci“ na celým internetu.
Jakékoliv heslo na téma Kabanosovci byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie


Prvni Kabanosovci

První Kabanosovci rozjímají po jídle

Kabanos

Dobře vyuzený kabanos

Kabanos oral

Kabanos vyznávají dnes i ženy

Kabanosovci jsou stoupenci koha, je to náboženství založené na kabanosu. Pro přijetí je nutnost být pokabanosován. Kabanos vznikl v česku. Věří v kabanos a členové se mezi sebou zdraví imaginárním kabanosem. Momentálně má 8 členů. Uctívači salámu[1] a podobných sajrajtů opovrhují.

KableEditovat

Zde je začátek z kable.

I byl jeden Kabanos který poručil lidem. ,,jíst kabanos budeš!" I člověk jménem Kakrik snědl kabanos a pravil kohu,,kabanosu pojím a budu dále šířit kabanosovství, budu bojovat statečně proti klobásám i jitrnicím" I jak Kakrik řekl tak se stalo. Pokabanosil kmaba jménem Kišarda ve třídě bezkabanosovců. I došli jsme na pokoj 51 kde jsme pokabanosovali další kmaby,-Karomíra,Kana a Konyho. Pak vrátili jsme se to do třídy bezvěrců a pokabanosovali jsme i Kakuba.

Těžké začátkyEditovat

V poledních hodinách v bezvěrecké třídě PO1 za námi přišla učitelka nesprávné víry a vzala nás násilím do vestibulu kde jsme museli pět ,, těšíme se na vás". Nikdo z nás nevěděl na koho voláme ač chvíle to byla krutá, my jsme volali a vydrželi jsme. ZA KABANOS! Pak zeptal se Kakrik Kíši jestli oni přijdou. Načež odpověděl ,,nevím, proč?"

JinověrciEditovat

V některých zemích sice také uctívají Kabanos, ale ne ten pravý, myslí si že jediná pravá víra je ta jejich a jiné vyznavače by nejraději opékali na ohni pekelném. Nejhorší situace je Polsku, kde se snaží svou víru protlačit i s pomocí Bruselu. My se však nedáme, "Za Kabanos!!!".

Jiné kabanosyEditovat

Náboženství
GBfifthteen
Křesťanství
Rabbi
Judaismus
Zz
Materialismus
Dirndl
Alkoholismus
Happysatan
Satanismus
Boboburka
Islám
Dalajláma a vejce
Buddhismus
Chuck Mohammed
Chuckmaismus
Home.goodies
Mikrobismus
Kabanos oral
Kabanosovci
Celt Arthur
Novopohanství
Kršna
Hinduismus
Semen Suds
Erotismus
1114041222495
Jediismus
Pan Tao
Taoismus
Pastafariánství ikona
Pastafariánství
Meditace s priserou
Sekty

Al-GebraCírkev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovekHnědá magieJehovistéJihočeské matkyKabanosovciKult Ampérmetru (lidově anarchismus)Kult Marty GottwaldovéKult popelnice (Českopedie)Mostecká uhelná společnostMenstruaceOdhranolkovávači Osmé HodinyParsifalPastafarianismusPohlreichův kultSektSektaSvědkové jeho nohyTaxiTeletubbiesVáclav