Katastrofální selhání serverů Českopedie

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

„Odpočet zahájen. Českopedie bude zničena za patnáct minut. Čtrnáct minut a pětapadesát sekund. Odpočet pokračuje.“

- Systémové hlášení

„Prošli jsme celou databází a zvážili všechny možnosti a máme tři reálné alternativy. Zaprvé: sedět tady až to vybouchne. Za druhé: stát tady až to vybouchne. Zatřetí: poskakovat a nadávat, jak jsme neschopní, dokud to nevybouchne.“

- Správci Českopedie

Katastrofální selhání serverů Českopedie je stav, na který se těší Vědecký tým Necyklopedie, který tím dobojuje svoji poslední bitvu o nadvládu na poli encyklopedií a zajištění jediného správného zdroje informací. Jak se ovšem zdá, katastrofální selhání se zatím neblíží.

[editovat] Možný vývoj

Iraqi Information Minister

Vše je v naprostém pořádku. Zatím

Vědecký tým Necyklopedie se nicméně pokouší tu a tam zajistit podmínky, ve kterých by ke klíčové události mohlo dojít. To samozřejmě neznamená, že by lidé z Necyklopedie zapalovali serverovny nebo vysílali po síti bludné pakety, nicméně jisté aktivity tu jsou. Tak jako nepříliš úspěšná Moravská osvobozenecká armáda, jejíž akce skončily většinou zraněními, ztracením nebo zmatením účastníků, i Necyklopedie podniká mnohé aktivity. Tak například nejmenovaní uživatelé Českopedie díky tvorbě stovek přesměrování postupně připravují projekt k skutečnosti, že každá stránka bude odkazovat na každou jinou. To povede samozřejmě k tragédii či rekurzi, neboť zacyklení paketů bude značené, servery se přehřejí, a nemají-li opravdu výkonné chlazení, roztaví se. Katastrofální selhání bude tedy zajištěno.

Krom toho jsou zde však další záložní řešení. Není nezbytné vytvářet jen zločinná přesměrování a škodolibé odkazy (v stovkách tisíc případů). Mnozí českopedisté k vlastní škodolibé zálibě vedou arbitráže, jejichž textová část se už blíží polovině knižního fondu knihovny Kongresu USA a bude-li toto tempo pokračovat, bude nezbytné pro arbitrážní řízení vyhradit zcela nový projekt. Stránky v rozsahu celých megabitů dělené do hierarchických archivů matou chudáky správce, kteří místo řešení problémů hlídají tisíce a tisíce textu a věnují se hlavnímu sporu, tedy interpretaci tečky nad "i", která brutální bratrovražednou válku rozpoutala. Zlí českopedisté však nedávno objevili také znak ï, což bude znamenat zhoubu velmi brzy.

Další možností, jak vyřadit Českopedii a ustanovit vládu Necyklopedie nad světem a Vesmírem, je likvidace pomocí přemíry informací, která povede k syndromu vyhoření, ne-li syndromu výbuchu. Nejmenovaní uživatelé vkládají fotografie květin, broučků, stromů a polních cest v neskutečných objemech, čímž se zaplňují diskové prostory Českopedie a jejího sesterského projektu, Českomedia Cannons. Správci tohoto webu samozřejmě celou věc zatím ještě neprokoukli, nicméně kategorizace například tramvají podle zastávek již naznačuje, že projekt spěje brzy k zániku. Vláda temnot se rozhostí a Necyklopedie z ní vyjde samozřejmě vítězně.

[editovat] Technické řešení

Bsod tits

Tak nějak

Pokud ovšem má nastat katastrofální selhání mnohem efektivněji, není nezbytné wiki sabotovat, přetěžovat nebo nějakým jiným velmi vtipným způsobem změnit servery na prach. Stačí jen prosadit efektivní technické řešení. Nejmenovaný operační systém, který díky vysoké technické úrovni a vysoké míře automatizace dokáže viry, antiviry, spyware i antispyware stahovat zcela sám bez vědomí uživatele, může velmi efektivně způsobit totální fail, který by se projevil ne sice efektivním výbuchem serverovny Českopedie, ale krásnými upozorněními uklidňující barvy. Cíl by byl rovněž dosažen, a to za pomocí mnohem méně invazních prostředků.

[editovat] Jiná řešení

Samozřejmě, absolutně nejefektivnější by bylo povolání toho, jehož jméno není třeba uvádět. Proti němu je celá "hráz míru a socialismu" zcela bezbranná, asi jako protipovodňová vrata v pražském metru. Jeden kop z otočky, a katastrofální selhání je zajištěno!.

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobilu

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

uncyclopedia