Kaufmumuland

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Google uncyc.jpg Kaufmumuland na googleTohle je nejlepší článek na téma „Kaufmumuland“ na celým internetu.
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Call of Kaufland.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Logo Kaufmumulandu odkazuje na logo Kauflandu

„Tak vy nemáte kuřecí kůžičky jo? Zavolám na vás eSTéBáky!“

- Hladový senior


Kaufmumuland je obchodní řetězec, jenž plynule navazuje na řetězec Scheißeland, který navazuje na nepříliš slavný řetězec Kaufland. Po dlouhodobém bádání, v našem věteckém týmu Necyklopedie, jsme zjistili, že ředitelem tohoto stánku kulinářských zážitků z Polska je Petr Gottwald(koKotvald) . . . A podle toho to v Kaufmumulandu vypadá. V Kaufmumulandu nenarazíte na čerstvou potravinu. Ba naopak. Plíseň a hniloba je naprosto všude. Dokonce i některé pokladní pomalu hnijou a proto jsou na zákazníky nepříjemné, jako osina v Zadku. Jako zákazníka nás může hřát pouze nízká cena. . . Dokonce se proslýchá, že tento obchod využívá ke svým nákupům Potravinový Inspektor aka Labužník aka Reportér aka Gurmán aka Ten, kdo nám cpe kuřecí kůžičky.


[editovat] Historie (vlastně spíš budoucnost)

Možná se divíte, že ve vašem městě ještě nestojí obchod Kaufmumuland. Ptáte se, jak je to možné? Odpověď je prostá. Kaufmumuland zatím neexistuje. Nicméně zrod tohoto řetězce předpovědělo spousty věšteckých es, jako např. Vlastík Plamínek, Jolanda, Jana Bobošíková a Vilma Fenyklová z Ulice. Zatímco vy na tento článek zapomenete a budete chodit do práce, aby jste vydělali na půlku chleba, hvězdy na nebi a konstalace Venuše vůči Plutu způsobí výpadek elektrické energie v Německém velkoskladu. Zaměstnanci v panice unikají uzavřenými dveřmi. Na tuto nebezpečnou událost se přijela podívat i kancléřka 4. říše Angjela Merkhelová. Po krátkém přemýšlení navrhla prodat Kaufland Rakušanům. Rakouští obyvatelé však nejsou zvyklí nakupovat šunty a proto nešlo zboží tolik na odbyt. I řekl si jeden svědomitý Rakušan: "Tak našinec do toho sračkokrámu nechodí, tak to prodáme Polákům. Ti to dovezou do Čechistánu a bude. . . A bylo. Nakonec však od nich Kaufland koupil Zdeno z Popradu.Kaufland koupil Zdeno z Popradu (od času 3:45)

Kampfland logo.png

Oficiální logoN E C Y K L O K R Á M

vás naučí mnoho
užitečných věcí o obchodování!

Necyklokram logo.png

Čechistánský lid spokojen byl.

Za nízkou cenu nakoupil.

Pak to vyblil.

Alespoň ušetřil

- Mlhoš Lžeman

[editovat] Kaufmumuland v PC Hře?

Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, i Kaufmumuland má počítačovou hru. Ve své podstatě jde jen o grafickou úpravu kultovní hry Call of Kaufland. Do hry jsou přidány nová loga, je změněná textura "potravin", pokladních. Navíc je přidán mód: Extra Hard Challenge. Tento mód je pouze pro zkušené hráče. Jste jeden z tisíců zákazníků Kaufmumulandu, a jdete nakoupit rohlíky. Dokážete se prodrat davem důchodců, najít čerstvé rohlíky, najít igelitový pytlík na rohlíky, neztratit se, najít pokladnu, najít funkční pokladnu, najít funkční pokladnu, kde se dá platit kartou, najít funkční pokladnu, kde se dá platit kartou a kde vám dají nový igelitový pytlík a to všechno do pěti minut, aby jste stihli firemní svozový autobus do práce? Navíc Vás ještě bude pokladní zdržovat otázkou, jestli máte Kaufmumucard, ptát se, jestli jste spokojen s nákupem... A vy nemáte to srdce říct jí, že kdyby byl poblíž jiný supermarket, tak jdete do něj. Nemáte to srdce jí říct, že vás štve ten její nacvičený úsměv. Že vás štve, že jste se prodírali přes dav důchodců a ochranka vás skoro vyhodila, protože jste ohmatával rohlíky.

Žena za pultem.gif edit Bird hand.png obchod - business - geschäft - commerce - abarrotería - affare - торговля Bird hand.png
AgroprdAktron TelekomAlčertBhuptgBillboardBojovníci od Al-LidluCall of KauflandCastrolCentrální šroubCikay ElektrospotřebičeČESCOČeská poštaDebillaHorst FuchsCharitaIKEAInzerátKaufmumulandKobloLidem (obchod)ObchodOchrana osobních údajůPlutoniumPodnikatelPojištěníProblientMakroprocesorMasokombinátNákupní vozíkNecyklokrámReklamaReklamy GoogleRobin OilSkálaSlevový kupónŠestsetšedesátšestkaUruguayský pytelVečerkaVietnamské bistroZájezdy last yearZbožíZákazník   
uncyclopedia