Kazakva

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

[editovat] Definice

Kazakva je označení pro produkci vypěstované žemlovky, která je vyjádřena měrnou jednotkou [kastrol za kvartál].

[editovat] Historie

První žemlovka se povedla vypěstovat lidem z blíže neznámého kmene ležícího někde mezi Aší a Ostravou před neznámou dobou. Podle svědectví tohoto kmene, jejíž řeči nikdo nerozumí, se tak stalo přes noc při západu Jupiteru. Proti tomuto tvrzení ihned vystoupilo hnutí "Z hlíny nic nevyroste" s tvrzením, že z hlíny nic nevyroste. Rašení žemlovky docházelo i na jiných místech republiky, některé kmeny tvrdí, že se tak stalo i při západu Merkuru či Pluta.

[editovat] Jednotka

Název Kazakva byl tímto kmenem vyhlášen při oficiální tiskové konferenci. Na dotaz redaktorů, kolik žemlovky se jim podaří vypěstovat, jim bylo odpovězeno, že 84 kazakva. Teď již nebránilo nic tomu, aby se toto označení dostalo do podvědomí různých pěstitelů. Čeká se také podpora ministra zemědělství, který by měl při výročí symbolicky pokřtít jubilejní 100. kazakvu.

[editovat] Celosvětový dopad

Od počátku vypěstování 1.kazakvy se delfínům začala zmenšovat ploutev a slepice začaly létat do teplých krajin. Po celé planetě docházelo k demostracím a otevření celosvětové diskuze na téma "Jak přežít zimu bez vajec?". Prezidenti významných států se shodli na řešení "Prostě to vydržte".

[editovat] Empirické jednotky, které se nechytly


  • Hrníček za měsíc
  • Lžička za sekundu
  • Bagr za 29.únor
  • Vyndaný kufr z Fabie za světelný rok
  • Kelímek z Rock for People za kilometr
  • Pytel slámy bez slámy za slámu
uncyclopedia