Klausofobie

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Split-arrows Tento článek nemá nic společného s článkem Václav Klaus.

To je dobře, můžeš založit další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Klausofobie je vážná choroba, jejímž objevitel, průkopníkem a zároveň prvním nemocným byl a je známý všeuměl, objevitel a překonatel Járy Cimrmana Vendelín Bystroň.

Vaclav-Klaus-01

Klausofobie nemá nic společného s tímto Klausem

Santa

Ani s tímto Klausem

[editovat] Co je to vlastně klausofobie?

Klausofobie je strach z toho jít někam sám. V pokročilých stádiích už to nezvládnou nemocné subjekty ani na záchod.

[editovat] Kdy byla poprvé prokázána klausofobie?

V červnu roku 2008 mistr Vendelín Bystroň prosil svého kamaráda, aby se s ním šel podívat na 2 metry vzdálenou informační tabuli. O něco později už nedokázal dojít sám ani k metr vzdálenému automatu. Vrcholem bylo, když jednou nepřišel do školy, protože nedokázal sám dojít z nádraží. Celý den seděl na nádraží a prosil ostatní lidi, jestli ho někdo doprovodí. Nedoprovodil.

Klausofobie se zcela jistě nevyskytuje v Nejjasnější Republice Václav Klaus

[editovat] Jak se projevuje?

Projevuje se neskutečnou závislostí na okolních lidech. Dalšími příznaky je tloustnutí a nadměrná agresivita po jídle a vlastně i před jídlem. U některých se ale projevuje jen občasně v silných záchvatech, jiní ji mají stále, ale slabší.

[editovat] Může být klausofobie smrtelná?

Pro okolí možná ano. Pro samotného klausofobika je nebezpečná zvláště, když se sejde více klausofobiků a každý chce jít jinam.

[editovat] Dá se nějak léčit?

Terapií je, že necháme klausofobika samotného nebo ho necháme ujít nejdříve 2 metry, potom postupně přidáváme. Léčba klausofobie chemickým způsobem je mezi vědci druhá na žebříčku hned za léčbou rakoviny. AIDS je až třetí.

[editovat] Existuje opak klausofobie?

Ano, je to tzv. havlofobie, od které máme ale doložen jen několik nemocných. Dotyčný chce dělat všechno sám, což je ale problémem například u rozmnožování. Pro okolí ale nejsou havlofobici nebezpeční.

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobilu

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

uncyclopedia