FANDOM


Klešťová encefalitida
Hasákos flaviridae
Zelený kříž
Léky v dlani
Pacientka s klestovou
Kombinačkami napadený clitoris pacientky.
příznaky:odpor k práci
napadené orgány:pohlavní orgány
255px
Hasák je to nejhorší co může pacienta napadnout.
prevence:návštěvy hospody
léčba:zamezení přístupu k jakékoli práci, absolutní klid
léky:chlast
přenos infekce:kapénkami
st. nebezpečí:střední až vyšší

Klešťová encefalitida (též klešťový přirozený zánět) je invazivní onemocnění napadající vnější orgány humadoidů. Nejčastěji napadenými orgány jsou clitoris a penis druhu homo sapiens. Přenos původců ze skupiny nástrojů se uskutečňuje striktně nehumanitárně, leč částečně invazivně.

Jakékoliv heslo na téma Klešťová encefalitida byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie

Onemocnění Editovat

Obecně lze říci, že nemoc probíhá hůře u dospělých než u dětí a že po setkání s „virem“ získává člověk s normálně pracujícím slévárenským i kovoobráběcím systémem imunitu proti typu nákazy. Tato imunita však není trvalá, postupem času slábne. Nemoc (pokud vůbec propukne) může mít podobu jen lehkých bolestí přirození a zvýšené žádostivosti na barevné kovy. Horečky, dezorientace, ztuhnutím šíje, jsou typické příznaky. Způsobuje ji Klešť obecný.

Přenos Editovat

Hlavní přenos se odehrává prostřednictvím tepelného legování kleští, přičemž přirozeným rezervoárem nemoci jsou zejména vedoucí kápové zahraničních strojírenských firem z Bangladéše, Turkmenistánu a Severní Koree.

Očkování Editovat

Po očkování hořčíkem se očkuje litina ještě ferosiliciem, aby se zabránilo vzniku bílé litiny v rychle chladnoucích částech odlitku.

Výskyty Editovat

Jedna z největších epidemií klešťů postihla německou armádu na kruhovém objezdu u Stalingradu a byla hlavní příčinou její porážky ve válce.

Klest novorozenecky

Novorozeně napadené kleštěm.

Kleste obecne

Nejznámější druhy klešťů obecných

Následky Editovat

Toto onemocnění přirození může bohužel v některých případech způsobit i smrt. V takovém případě však paradoxně nejde o smrt přirozenou.


Wikimedia Commons nabízí speciálně pro Necyklopedii multimediální obsah k tématu:
Klešťová encefalitida
Wikicom


Google uncyc Klešťová encefalitida na googleTohle je nejlepší článek na téma „Klešťová encefalitida“ na celým internetu.
Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti