Klešťová encefalitida

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Klešťová encefalitida
Hasákos flaviridae
Zelený kříž
Léky v dlani
Pacientka s klestovou
Kombinačkami napadený clitoris pacientky.
příznaky:odpor k práci
napadené orgány:pohlavní orgány
255px
Hasák je to nejhorší co může pacienta napadnout.
prevence:návštěvy hospody
léčba:zamezení přístupu k jakékoli práci, absolutní klid
léky:chlast
přenos infekce:kapénkami
st. nebezpečí:střední až vyšší

Klešťová encefalitida (též klešťový přirozený zánět) je invazivní onemocnění napadající vnější orgány humadoidů. Nejčastěji napadenými orgány jsou clitoris a penis druhu homo sapiens. Přenos původců ze skupiny nástrojů se uskutečňuje striktně nehumanitárně, leč částečně invazivně.

Jakékoliv heslo na téma Klešťová encefalitida byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie

[editovat] Onemocnění

Obecně lze říci, že nemoc probíhá hůře u dospělých než u dětí a že po setkání s „virem“ získává člověk s normálně pracujícím slévárenským i kovoobráběcím systémem imunitu proti typu nákazy. Tato imunita však není trvalá, postupem času slábne. Nemoc (pokud vůbec propukne) může mít podobu jen lehkých bolestí přirození a zvýšené žádostivosti na barevné kovy. Horečky, dezorientace, ztuhnutím šíje, jsou typické příznaky. Způsobuje ji Klešť obecný.

[editovat] Přenos

Hlavní přenos se odehrává prostřednictvím tepelného legování kleští, přičemž přirozeným rezervoárem nemoci jsou zejména vedoucí kápové zahraničních strojírenských firem z Bangladéše, Turkmenistánu a Severní Koree.

[editovat] Očkování

Po očkování hořčíkem se očkuje litina ještě ferosiliciem, aby se zabránilo vzniku bílé litiny v rychle chladnoucích částech odlitku.

[editovat] Výskyty

Jedna z největších epidemií klešťů postihla německou armádu na kruhovém objezdu u Stalingradu a byla hlavní příčinou její porážky ve válce.

Klest novorozenecky

Novorozeně napadené kleštěm.

Kleste obecne

Nejznámější druhy klešťů obecných

[editovat] Následky

Toto onemocnění přirození může bohužel v některých případech způsobit i smrt. V takovém případě však paradoxně nejde o smrt přirozenou.


Wikimedia Commons nabízí speciálně pro Necyklopedii multimediální obsah k tématu:
Klešťová encefalitida
Wikicom


Google uncyc Klešťová encefalitida na googleTohle je nejlepší článek na téma „Klešťová encefalitida“ na celým internetu.
Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobilu

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

uncyclopedia