FANDOM


Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem 9.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Deviti ocasa kocka
Devitiocasa liska

Kočka devítiocasá (latinsky felis piratus) je více než oblíbeným zvířetem pirátů. Pomocí kočky byli v minulosti piráti trestáni (např. Jean Lafitte). Kapitán zabodl nůž do nervové soustavy kočky, která vytáhla drápy. Pomocí drápů byl pirát zmrskán. Na našem území se kočka rozšířila v padesátém desetiletí po invazi Vuřtů. Po konci šedesátého desetiletí byla vyhnána králem Kočkobijcem XVII.

V dnešní doběEditovat

Nyní devítiocasá kočka žije pouze na lodích somálských pirátů. Kočka devítiocasá není zatím ohroženým druhem, přes padesát tisíc jich od Somálců koupil Fidel Castrol.

Ak47cat1502op

Kočka devítiocasá je samostatný druh kočkovité šelmy, který byl uměle vyšlechtěn z kočky domácí, ale na rozdíl od ní nemá klasických devět životů, ale paradoxně pouze jeden. Devíti ocasů se vědcům podařilo dosáhnout tím, že nevyvinutému embryu kočky domácí implantovali do zadní části těla geny lidských prstů, které za pomocí mikrovlnné technologie „aktivovali“. Takže přívlastek devítiocasá není úplně přesný, jelikož osm z takzvaných ocasů jsou pouze prsty potažené kočičí srstí, které kočka může využívat k činnostem, ke kterým je používá člověk. Příhodné je umístění blízko řitního otvoru, takže kočka „prsty“ moudře užívá k utírání zadnice namísto olizování, typickém pro tento druh savců. Dále v prstech zvládá držet předměty a dokonce psát všemi osmi prsty na klávesnici, čeho ovšem na pirátské lodi příliš nevyužívá a soustředí se proto hlavně na hlídání rukojmích držením střelné zbraně.

Aby kontrovali využití koček devítiocasých ze strany pirátů, podnikli nindžové z Fukušimy tajnou akci, při které tragicky zahynuli nejlepší shinobi z Vesnice ukryté pod Uranem a mise tak skončila nezdarem. Neočekávatelná událost s atomovou elektrárnou však ninjům vydala tajný trumf proti hanebným pirátům. Devítiocasou lišku.

Šlehni naEditovat