FANDOM


Split-arrows Tento článek nemá nic společného s článkem [[Kokot]].

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Kokomotiva

Od běžných mašinek se moc neliší z vyjímkou průdkého zápachu a imunity vůči najbrtu.

Jedná se o stroj podobný standartní lokomotivě. Liší se více zdroji pohonu najednou, např. elektřina a odpadky s mrtvolami. Pro použitelnost musí být dodáno obou dvou živlů. Také tyto stroje narozdíl od lokomotiv nemůže napadnout virus najbrt.

Vznik této kontrarevoluční konstrukceEditovat

Na základě stížnosti několika organizací na ČD bylo rozhodnuto o programu Kokomotiv, které Českým byrokratickým systémem proklouzly jako nůž máslem. Na šrotišti v České Třebové proto vznikl prototyp složený z několika lokomotiv. Výsledek nadchnul všechny papaláše, ale méně už Drážní úřad, který museli mastně podplatit tak, že málem nastal blackout v Praze a okolí.

Na zkušebním okruhu u Velimi měli problémy se zásobováním odpadky potřebnými k provozu. Museli podplatit starosty okolních obcí kvůli skládky VUŽ. V rámci homologace byly umístěny na rám kokomotivy a podvozku olověné tabule o rozměrech valcířských polotovarů kvůli snížení těžiště, jelikož kokomotiva dosáhla na velkém okruhu rychlosti mach 3.

TrakceEditovat

Většina kokomotiv jezdí na páru a elektřinu zároveň s přídavkem všemožných nesmyslů z příkop.

VzhledEditovat

Tyto kokomotivy mají na obou stranách kotle nádrže na okysličovadlo pro spalování těžkospalitelných věcí jako je kamení. Na střeše pantograf pro zážeh kotle obloukem. Kokomotivy také mají klasický kotel pro spalování odpadků, pěstíren, mrtvol a všeho co může hořet.

Šotoušov hl.n.
Casu dost logo Dopravci a údržba

ArrivaČerná díraLEO ExpressRegioJetSŽDCUNŽC

Zastavovaci sloup zeleznicni zesileny Infrastruktura

Bajkalsko-amurská magistrálaBrněnské hlavní nádražíDopravní podnik města BrnaDvoupatrové nádražíLampárnaLehkokolejná dráhaNádraží Františka Josefa I.Nové brněnské nádražíPražský SemmeringNádraží Praha-HolyněNádraží SmíchovPohlavní nádražíTěžkokolejná dráhaRak-Uh koridoryVršovické nádraží

Motorovy vuz po modernizaci "Přidělené" řady

380451452471680809810811830831844

Bezdratova zarovka Technologie

AndulaBezdrátový přenos energieNaklápění jednotkyDvoupatrové nádražíKritická rychlostLáhev na zalévání kolejí
NajbrtProtihlukové stěnyVáclav Knop

Wintonovasocha Kuriozity

AsiaCityIveta BartošováCity ElefantCestující do Tel Avivu bez šátku na kufruHomeless RallyeJízdní řádKategorie vlakůKultura cestování
Standa LokotkaTeologický výklad jízdního řáduTerminál 3: Vzpoura strojů