FANDOM


Kokotokoky
Kokotokoky

Stupeň ohrožení
běžný
Vědecká klasifikace
Doména: Bakterie
Oddělení: Firmicutes
Třída: Baccilli
Řád: Kokotobacily (Coccotobacillales)
Čeleď: Kokotokokovití (Coccotococcacae)
Rod: Kokotokok (Coccotococcus)
Typový druh
Coccotococcus foeda


Kokotokoky jsou druh koků, objevený čerstvě Vědeckým týmem Necyklopedie. Průměr jednotlivých buněk je v rozmezí 0,8 μm do 1,1 μm. Ty bývají uspořádány do obrazců ve tvaru kokota. Tento rod koka nepatří do podskupin všech známých koků, musel být umístěn zvlášť.

Výskyt Editovat

Vyskytuje se u obou pohlaví (u žen méně), především v pohlavních orgánech, ale jinak také v ostatních částech těla. Přenášejí se dotykem sliznic.

Příznaky napadení Editovat

Soubor:Koupani pod temelinem.jpg
  • Napadení kokotokokem není možné vyléčit (zatím).
  • Hlavním příznakem jsou vyskytující se abnormálnosti u penisu. Od mírně neobvyklé délky a tloušťky, přes zvláštní poměry mezi jednotlivými částmi penisu, barvu a smrad až po nezvyklou polohu na těle a konzistenci. Někdy dokonce penis kolísá mezi oběma póly všech těchto vlastností.
  • Ženám také roste penis a vztahují se na ně příznaky uvedené výše.
  • Postižený se začíná plynule měnit v kokota.
  • Různé části těla začínají dostávat tvar kokota.
  • Zajímavostí je, že děti infikovaných mívají výraznější příznaky, než jejich rodiče. Takto nebezpečí způsobené kokotokokem stoupá generaci po generaci.

Léčba Editovat

Bohužel prozatím neexistuje. Příznaky lze sice zmírňovat antibiotiky, ale to je asi tak vše, co se dá dělat. Naštěstí oběti nemoci mohou žít normální život jako kdokoli jiný. Akorát si musejí kupovat deodoranty, při sexu používat kondomy a děti mít pouze adoptované. Ale vědecký tým Necyklopedie již vymýšlí lék...

Infoiko Související informace obsahuje
Regál Osvěta©


Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti