Kolonoskopie

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Colon.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Kolonoskopie je velice neoblíbené vyšetření, při kterém je vám zastrčen do prdele jakýsi prototyp zahradní hadice, na jejímž konci je malá kamerka, která snímá vaše střeva a případně i jejich obsah.

[editovat] Příprava

Před samotnou kolonoskopií se musíte pečlivě předem připravit, 5 dní před vyšetřením musíte přestat žrát potraviny, jejichž části jsou těžce stravitelné, například žárovky, hřebíky, dřevo, ale ani třeba ohryzky, protože obsahují pecky. Den před vyšetřením musíte odpoledne nalít projímadlo asi do litru vody, a všechno to vychlastat na ex, pokud se nemůžete ubránit zvracení, můžete se do toho ještě vychcat, aby to chutnalo líp. Takle ještě do večera třikrát, od poledne také nesmíte už nic žrát, to je důležité, protože jinak doktor uvidí hovno, doslova. Už po pár hodinách začnete běhat na hajzl jak diví, a večer z vás už poteče jen voda, takže jestli jste předem nekoupili pleny, tak jste zaručeně ve sračkách. Další den ráno musíte vychlastat ještě jeden litr, a hlavně nic nežrat! Potom vás čeká cesta na vyšetření, což, pokud se stydíte obléct si pleny, změní ve skutečnou komedii, tedy pro vaše okolí, která se však může změnit i ve vaše vyloučení z přepravy.

[editovat] Vyšetření

Když už jste zdárně dorazili, počkáte si chvíli v čekárně a pak jdete do ordinace, lehnete si na lehátko, doktor vám dá injekci, tedy nějaký oblbovák, nejspíš heroin a pak vám začne strkat tu hadici do prdele, čím dál hloubš a začne si prohlížet vaše střeva, vyšetření trvá hodinu, a pak konečně přijde konec. Dozvíte se výsledek a jedete domů s pocitem, že vás právě osouložilo 10 gejů.

[editovat] Kolonoskopie a homosexuálové

Je známo že homosexuálové toto vyšetření milují, pokud jste homosexuál, máte se na co těšit, protože to bude ta nejdelší hadice co ve vás kdy byla!

[editovat] Historie

Myšlenku kolonoskopie vydumal v roce 1990 švýcarský gay Ernest Bernstein, dostal totiž nápad, nacpat si svůj foťák do roztažené řitě, snímky je útrob ho fascinovaly natolik. O deset lep později, když se nejmenší kamery zmenšili natolik, že se mu vešli do řitě, což si mnohokrát sá zkusil, napadlo ho připěvňovat na konec svého robertku, a když přišel v roce 2007 se svým vynálezem, vibrátorem s kamerou na konci, jeho vynález odkoupil ruský lékař Fredor Kakaška. Kakaška experimentoval, a nakonec ho napadlo tu malou kamerku nainstalovat do konce zahradní hadice, později byl jeho nový výnález ještě zdokonalen, a zahradní hadice se vyměnila sa speciální užší, s lepším tvarem.

uncyclopedia