FANDOM


Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Církev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Symbolampermetru

Tolik obdivovaný symbol ampérmetru

Protazenidratu2

Mladý ampérmetrista

Dscn

Starší ampérmetristé před vynálezem ampérmetru uctívali osciloskop.

Ampermetr

Prvotní ampérmetr uložený v chrámu Kultu - členové sekty na něj nesmí pohlédnout. Tento snímek pořídil odpadlický člen

Paskal 2013 resize

Kombinovaný měřič proudu a odporu

Kult Ampérmetru je lidově označován jako anarchismus či ampérmetrismus. Lidé, patřící do Kultu Ampérmetru, uctívají ampérmetr, a proto všude šíří jeho znak, což je velké tiskací A v kruhu. Ale díky stylu života, jaký tito lidé vedou, se bohužel či bohudík nedochoval ani jediný věrohodný důvod, proč ampérmetr uctívat. Religionisté se domnívají, že je to proto, že ampérmetr měří proud, a vyznavači toho kultu chtějí vždy jít proti proudu. Proto nosí sebou ampérmetr, aby si změřili, kudy proud teče. Většina ampérmetristů nejraději měří proud z ňaderných elektráren.

Zachovala se slova, která dokáží ročně naverbovat statisíce lidí do náruče Kultu Ampérmetru: „Chlastat, bít se, nadávat“. Členové Kultu Ampérmetru tedy potřebovali něco, na čem tato slova zrealizují. Vybrali si všechno, což je opak ničeho. Nadávají například na stát, na lodě nebo na zeleninu. Bijí se například s nacisty, s prodavači zeleniny nebo s převozníky.

Důležitým znakem Kultu Ampérmetru je také řetěz (elektricky vodivý). Opravdu vysoký hodnostář Kultu Ampérmetru má kolem sebe omotáno více než metrák řetězů.

Jak se stát členem Kultu Ampérmetru (lidově anarchistou)? Editovat

Začněte studovat cokoli, kde se můžete setkat s elektrickým obvodem. Jakmile se přiblížíte k elektrickému obvodu, nechte se vyhodit ze školy a začněte konzumovat alkohol, pěstovat konopí, vdechovat výpary z konopí, aktivně se bít, poslouchat punk. Až získáte první řetěz, stanete se dalším ze členů Kultu Ampérmetru.


Meditace s priserou
Sekty

Al-GebraCírkev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovekHnědá magieJehovistéJihočeské matkyKabanosovciKult Ampérmetru (lidově anarchismus)Kult Marty GottwaldovéKult popelnice (Českopedie)Mostecká uhelná společnostMenstruaceOdhranolkovávači Osmé HodinyParsifalPastafarianismusPohlreichův kultSektSektaSvědkové jeho nohyTaxiTeletubbiesVáclav

TECH WARS
Think different hitler Impérium

AcerAmazonAppleAvastAVGBoschDellFacebookGoogleHewlett-PackardHPIntel
Kaspersky LabLenovoMicrosoftNokiaSamsungSamsung ElectronicsSymantecTencentVerbatimWikipedie
Bill GatesGordon MooreGiacomo Vista
iPhoneIPhone 7iPrdNoPhoneuPhoneSamsung Galaxy Note 7Google Marx

Rebelové

AnonymousMozilla FirefoxLinux
Elon MuskLinus Torvalds

Piráti

PirateBay

ostatní

Aktron TelekomCETINIG FarbenKult AmpérmetruMatrixNASA