Kundrát

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Drat1

Dobový záběr kundrátu autor-Abhal Moohnsdal

Někteří zlí bilogičtí jazykové tvrdí, že kundrát je larva jistého druhu tropického hmyzu. My zasvěcenci však víme, že se jedná o primitivní nevibrující vibrátor pocházející z indického státu Bihár. Zatím nepotvrzené spekulace nazančují souvislosti s kreacionistickým spolkem Jihočeské matky.

[editovat] Technologie

Kundrát je velmi promyšlený nástroj vhodný k dráždění pohlavního ústojí žen a to zejména v případě, že se v blízkosti nenachází žádný muž nebo kunďabák. Výroba probíhá stříháním ocelového drátu chladného jako ocel a zahnutí jeho jednoho konce do tvaru oka. Kundrát je zajímavý zejména tím, že se jej zatím nepovedlo zachytit během použití a tak je jeho přesné použití zastřeno tajemstvím. Dobře informované zdroje však tvdí, že se strká přímo do piči, což je vzhledem ke kořenu slova kundrát značně nepravděpodobné.

[editovat] Současnost

V současnosti se kundrát používá zejména na území moravistánu, kde je chronický nedostatek mužů a kunďabáků, jelikož se jich většina přesunula do Prahy, kde se již jí příborem a je povoleno nosit dlouhé kalhoty s oběma kšandami.

[editovat] Nečekané souvislosti

V poslední době se ukazuje, že kundráthizmus i je zvláštní stav mysli, vyznačující se pocitem absolutní moci a nezranitelnosti. Typickým kundráthem je Dr.Rath

[editovat] Výrobce kundrátů v ČR

http://www.volny.cz/rezbykundrat/

uncyclopedia