Lenka Lanczová

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Pavucina

Tento článek je opuštěný.
Prosíme, oprašte ho a vytvořte na něj v ostatních článcích co nejvíce odkazů.
Nezapomeňte potom odstranit tuto šablonu.
Kdo to neudělá, tomu ruka upadne a internet spadne!

Zrada na módní přehlídce

Lenka sleduje z okna počasí

Lenka Lanczová je promimozemskou teroristkou vydávající se za českou autorku dívčích pornografických románů. Ve skutečnosti ale pomocí svých knih posílá Aštarovi zašifrované zprávy o pohybu dobytka po jihomočeských a jihomoravských pastvinách. Aštar podle těchto vysoce tajných informací zpracovává plán Konečníkového řešení, neboli Velkého šlusu.

[editovat] Dětství

Lenka se narodila 29. 12. 1964 ve vesnici, jejíž jméno je nepodstatné, protože je tak malá a bezvýznamná, že ji stejně nikdo nezná. Matka, uznávaná vesnická šamanka, kostelnice, pradlena a majitelka největšího chovu drůbeže na 25 km2, nebohému novorozeněti hned po porodu přivázala na krk velký kámen a takto opatřené dětátko hodila do rozbouřeného potoka. (dle dobových svědectví tak činila na rtech s větou: „Tak to by bylo do třetice: slipky nenesou, králici poscipali a teď ještě todle monstrum. A pak že je obcování s ovcou bezpečné.“)

Podle všeho se potenciální mrtvolka nějak napojila na tzv. Gastonovu cestu a voda ji vyvrhla kdesi v dalekém Německu. Zde její stále živé těleso objevila vlčice, která ji odtáhla do doupěte, aby se o ní mohla starat a aby tato malá holčička vesnicko-ovčího původu mohla o pár let později založit Říp. Když si vlčice uvědomila, že Říp je už dávno založen, otevřela alespoň děvčátku lebku a vykousla část mozku.

Další osudy dívenky nejsou známy, Vědecký tým Necyklopedie se domnívá, že nějaký čas žila mimo Zemi a vrátila se sem až na studia Střední ekonomické školy v Jindřichově Hradci.

Psaní si zkoušela už mimo Zemi a od prvních dní návratu pomocí svých knih, na maskovacích stránkách zovány např. nevinný pokus, informuje o již zmíněném.

[editovat] Další život

Po studiích se Lenka věnovala hlavně psaní, praní, vaření, žehlení, plození dětí, svatbě, rozvodu, venčení psa, pozorování dobytka a ve volném čase také práci v knihovně. Místo Řípa založila Kozí hrádek, v poslední době vede spor se starosty bájných Nížan a pověstného Bakova. Tito totiž na svých návsích (vesnický pokus o náměstí) nechtějí Lenčinu sochu. Tuto sochu ještě nikdo kromě Lenky neviděl, ale dle všeho měří osm metrů, váží třicet tun a je vyrobena ze slitiny debilitu a bronzu. Autorkou monumentu je velkospisovatelka, pozorovatelka dobytka, matka dvou dětí, venčička psa, knihovnice etc. osobně.

Team Necyklopedie požádal bývalého manžela o sdělení důvodu rozvodu, ex-manžel vyvrátil domněnku, že by důvodem rozvodu byl Lenčin poloovčí původ, řekl doslova: „Že je poloviční ovce, to je mně ukradený, ale že je to taková kráva, to už sem teda nezvlád.

V současnosti žije Lenka se spontánně-romantickým sympaťákem s knírkem a mají se rádi. Foto zde.

Kvůli Lenčině renesančnímu záběru se objevily spekulace, zda tato osoba není ve skutečnosti Chuckem Norrisem. Lanczová jakékoli spojení s Norrisem popírá. Norris na otázku, zda je Lenkou Lanczovou, odpověděl: „Ještě ne, ale brzy bych být mohl!“ Vědci, v čele se Stephenem Hawkingem, již pracují na výzkumu toho, co svou odpovědí chtěl Chuck ve skutečnosti sdělit.

[editovat] Maskovací obsah děl

Děj se povětšinou odehrává v kulisách vesnického nebo maloměstského prostředí, které je Lence dobře známo. Uťáplá přeasertivnělá kráva ve věku 14-18 let, jíž Lenka představuje coby sympatickou hlavní hrdinku, má často nějaké sourozence, jednu až dvě kamarádky, rodiče procházející manželskou krizí, záporný vztah k alkoholu, kouření, sexu bez lásky, válkám, nespravedlnosti, kožešinám atd, kladný vztah k romantice, romantismu, opáleným chlapcům s černými vlasy a řadou bílých rovných zubů... a hlavně má nějaký problém.

Tento problém je většinou nějak spojen s láskou a řešen bývá zpravidla tak, že se zjeví kluk, z jehož jiskřiček v očích se hlavní hrdince podlamují kolena, tato roztaje, zjihne a zvlhne, stane se zkušenou a dospělou a vše je krásné. Aby kniha nebyla tak dojemná, nějaká postava z pozadí umírá, rodiče se rozvedou, příliš sexuálně náruživá kamarádka otěhotní nebo je vytrestána nějak jinak, případně je celé dílo alespoň ukončeno otazníkem.

Důležitou úlohu hraje v Lenčiné tvorbě tramping, zásadní roli pak sex, zde návod na sex podle Lenky:

 • pro chlapce:
 1. jemně se nad dívku nachylte
 2. zrušte nepatrnou mezeru mezi vámi
 3. lehce polibte dívku na spodní ret
 4. vraťte se do stavu: nepatrná mezera
 5. jiskřete očima (dívka během tohoto taje, jihne a vlhne)
 6. mapujte dívce jazykem ústa, proplétejte svůj jazyk s jejím
 7. měla by vzniknout boule v džínsech; možno i podélná boule v džínsech; příp. Himaláj na bermudách
 8. bolestivě jí tlačce svým přirozením (zřejmě již lehce vzdychá)
 9. nechte se od ní svlíknout z džínsů, nebo čeho
 10. hnětení a líbání ňader a ztvrdlých hrotů tohoto
 11. prsty mapujte těsný prostor dívčiných kalhotek/tang
 12. sevřete dívku, až se nebude moci pohnout a něžně do ní pronikněte
 13. vaše těla jsou spojená v jedno
 14. dívku stále svírejte a pohybujte se čím dál rychleji (pokud dívka nekřičí, něco je špatně, zkontrolujte dech, příp. tep; bude-li nezbytně nutné, zahajte resuscitaci)
 15. za zvuků jejích stenů společně vyvrcholte
 16. v případě, že jste doma, pusťte z repráčků mix hudby, příp. zapněte Červeného trpaslíka

(Popsán akt s chlapcem dívčina srdce, v nabídce jsou i možnosti: buď jejím záporákem, buď jejím vedlejšákem atd.)

[editovat] Zásadní lanczoobraty

a) veselí hrdinové: zubí se, lámou se v pase, pobaveně se zubí, sehraně vyprskávají smíchy, žulí se, užulují se, tváří se jako měsíček...

b) opilství a drogy: dívky pijí více než snesou. Po pití více než snesou následuje - mám ji jako pes boudu. Po psí boudě následuje zpravidla nerozmyšlená soulož, případně zvracení: zvratky zde nazývány blitiny. Blitiny způsobují pušinec. Pušinec = zápach. V některých dílech se lze setkat s marihuanou, dřívější tvorba označuje toto ponejvíce jako svinstvo nebo sajrajt, (následuje točení hlavy, sex, příp. zvracení), v novějších už si hrdinky dají brčko bez následků. Sympatické hlavní hrdinky nekouří. Památné výroky: "Jakým sajrajtem jsem to dopovala své tělo?" (Sólo pro Kristýnu); "Je to pěkně nechutné, když se dívka opije." (Sonáta pro dvě srdce)...

V knihách se většinou krom jiného vyskytují hrůzoztrašná hrůzostrašidla, hrady a zámky, benzínové pumpy, incest, anorexie, farář se zvencne, gamblerství, pohlavní choroby atd.

Upozornění: v knihách od Lenky Lanczové se menstruuje.

[editovat] Lenka v číslech

 • Od počátku tvorby od dnešních dní má na svědomí přes 45 knih
 • Od počátku tvorby do dnešních dní má na svědomí porod dvou dětí
 • Počet úmrtí způsobených četbou jejích knih nikdo neevidoval
 • Naplakáno slz v soucitu se sympatickými hlavními hrdinkami, kterým se nevedlo vždy nejlépe: 39hl
 • Počet psích bud způsobených četbou: 9876
 • Vyvrženo blitin při psích boudách: 5632l
 • Počet erekcí způsobených četbou jejích knih od počátku tvorby do dnešních dní: 875 (Erektibilní jsou 3 subjekty z 3000 testovaných. Knihy obsahují mimo jiné erekční čidla.)

Na připravovaném sympoziu LNK (to jako Lenka bez samohlásek, aby to působilo tajemně), kterého se zúčastní nejpřednější světoví lanczologové, se budou řešit tyto otázky:

 1. co je salsa z konzervy
 2. z jakého důvodu jsou ženy v knihách krávy a muži formáti a sympaťáci
 3. jak Lenka bojuje proti módnímu oblečení
 4. ňadra, prsa, poprsí, Krkonoše, dvojky, čtyřky, pětky: hníst, líbat nebo hladit? + úspěšnost hrdinek v závislosti na velikosti jejich ňader, prsou, Krkonoší. + Push-up a Lenka

[editovat] Lenčiny supertajné informace o pohybu dobytka obsažené v dílech

Zatím bylo rozluštěno: "Ahoj, kropenaté krávy běhají sem a tam. Pomalu. Ale běhají znělo lépe. Jsou kozy dobytek?" (prý napsala dobitek, ale obvykle nefungující korektor chybu náhodou opravil.)

uncyclopedia