Lepík

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Panáček muži.png
Bebado da manguaça.jpg

Jeden ze skalních vyznavačů Lepíka při obřadu Huja-fuja

Lepík je bůh na ho*no. Je vyznáním víry Lepíkovy (viz též lepíkismus) a zároveň centrální a pravodní myšlenkou celého náboženství. Přesto, či snad právě proto, se může bůh Lepík pyšnit největším počtem praktikujících věřících na planetě Zemi i mimo ni.

[editovat] Zájmová oblast Lepíkova

Panáček ženy.png

Lepík se zabývá především čištěním našich těl od všeho zlého, tedy formováním konečných produktů našeho metabolismu (v této činnosti jsou jeho spojenci mikrobohové). Ve volném čase Lepík s oblibou sesílá náhlé okamžiky prozření na osoby meškající v jednom z jeho přemnohých chrámů. Okrajovou oblastí Lepíkových zájmů je pak humánní poprava pečiva.

[editovat] Obraz boží

Panáček muži.png

Složitá teologická otázka zobrazování některých božstev byla v případě Lepíka prozatímně uzavřena. Lepík není zobrazován, neboť jde o bytost tak ohavnou, že by se z jeho obrazu každý po-tento. Na druhou stranu se neprokázala žádná spojitost mezi braním jména božího nadarmo a střevními potížemi, pročež je toto považováno za lepíkulibé.

[editovat] Viz též

Panáček ženy.png

Podstata a zásady církve Lepíkovy

Hovnocuc.jpg edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult Baby storyAdult BabyDejvický průjem 2015Doktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFekete-VodérádHnědá magieHovnoHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakofonieKočičí záchodekLepíkLepíkismusNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCPisoárkyPrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní   
uncyclopedia