Lev21

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

Národní socky – levice 21 (častěji se uvádí zkratka Lev21) je český striptýzový klub. Ustavující sjezd klubu se konal dne 32. listopadu 2011 (111.výročí) a na něm byl tím největším socanem a vyžírkou zvolen sám král dementů bývalý český vězeň za znásilnění Jiří Paroubek. Členy klubu i jejího předsednictva jsou dva úchylové – Jiří Paroubek a Ivo Mlátilík, oba zvoleni za ČKD (Český Klub Dementů). Je to též jediná strana, co podporuje šovistický nacionalismus a zároveň komunismus.

BlbboardLev21

Logo strany Jiřího Paroubka

[editovat] Program

Klub podporuje členství České republiky v SERNATO. Lev21 dále podporuje další kraviny o kterých se zmiňovat nebudeme.

V rámci "vztahů" se sousedními zeměmi se zasazuje za udržení výjimečných "vztahů" se Slovenskem, rozvoj "vztahů" a politiku "dobrého sousedství". Podporuje mezistátní sex i v Rusku a Afghánistánu. Vzhledem k Rusku chce klub vést korektní "vztahy" bez "antiruského transexuálního komplexu" s možností vytvořit mezi Evropskou unií a Ruskem "zónu volného styku".

S Čínou by se mělo jednat pragmaticky bez antikomunistického přístupu (čínská miliarda je přece jenom lepší než švédská trojka).

Ve vztahu k zemím Blízkého východu se zasazuje o "udržování korektních a vyvážených "vztahů" k arabským státům a k Izraeli, což nepodporuje spousta křesťanů (ale těch se nikdo na nic neptá).

Lev21propaganda

To se ještě směje...

[editovat] Sparta

Hokejový klub Sparta, vlastně její klon vstoupil do sovětské hokejové ligy pod názvem "Lev". Má tak hodně společného s Lev21.

[editovat] Vztah k Západním čechám

Jiří Paroubek udržoval k západním Čechám, především k lázeňskému trojúhelníku velmi vřelý vztah. To především proto, že tam dříve měl kámoše z celého života, prakticky jen kromě dětství, kdy žádné kamarády neměl. Jeho bývalý největší kamarád Ivo Mlátilík je též členem politické strany Lev21, ale jen obyčejný kmán. Tím se Mlátilík na Jiřího Paroubka velmi naštval, a už dále nehodlá s ním hrát hru "Kdo toho víc načórá". Jirka se s ním ale opět snaží udobřit, například tím, že přišel na svěcení pramenů ve Františkových Lázních, které sám Mlátilík pořádá. A také, protože je Mlátilík velice pobožný, snaží se chodit co nejvíce do kostela. Jirka Paroubek mu jich na území jeho bydliště ve Františkových Lázních, na ulici "V Popelnici", postavil tolik kostelů, kolik je členů v Lihovém domě.

Lev vycerpan

Když Paroubek večer odchází, je lev zcela paralyzován.

[editovat] Paroubek týrá lva v pražské zoo

Jiří Paroubek se v rámci svého pokusu o politický comeback rozhodl sponzorovat lva v pražské zoologické zahradě. „Jeho nabídku jsme s nadšením přivítali,“ říká ředitel zoo Miroslav Bobek a jedním dechem dodává, že podobné aktivity jsou celkem běžné: „Karolína Peake už úspěšně sponzoruje chameleona, Petr Nečas pštrosa a Miroslav Kalousek hyenu. Pouze zmije písečná, kterou si osvojil nyní už bývalý ministr školství Josef Dobeš, zemřela hlady.“ Paroubkův lev však vyloženě trpí. „Mám strach, že zvíře utýrá k smrti,“ přiznává Bobek.

Lev lezi

Někdy lva otráví i zbytky od večeře, kterou uvařila Petra.

Návštěvníkům zoo, kterých je naštěstí v těchto dnech kvůli zdražení vstupného zoufale málo, se naskýtá v pavilonu šelem otřesný pohled. „Paroubek sedí v kleci vedle lva a předčítá mu ze svých knih. Král zvířat je potupen. Třese se jak sulc a všemi čtyřmi tlapami si zacpává uši, aby to nemusel poslouchat,“ líčí novinářům ochránkyně zvířat Eliška Vostrá, které se na vstupné složili kamarádi.

„Paroubek má fyzicky jasně navrch,“ dosvědčuje další návštěvník zoo. Nebezpečí, že by ho lev mohl sežrat, podle něj absolutně nehrozí: „Jeho nikdy nebude žrát lev, natož voliči. A to si dává na krk věnec buřtů, aby zvíře aspoň trošku zaujal.“

Když Paroubek večer klec opouští, je lev zcela vyčerpán a často ani nejeví známky života. Ochránci zvířat proto na něj podali trestní oznámení. „Zažívala jsem něco podobného,“ přiznává Paroubkova exmanželka Zuzana.

[editovat] Odkazy

Jiří Paroubek [1]

Nejmenované členky strany (asi Tereza a Vrbová)((spíš asi(((rozhoně)))ne)) +18 [2]

Czech flag 2 Politické strany České republiky Czech flag 2

Ach anoČSSDČeská alkoholicko revoluční stranaDělnická stranaHipíci za zelené jistotyKoruna ČeskáKSČMLev21MDU-ČSLNE 2011Novojičtí černoprdelníciODSPSSDSPDSPOZKSTANSMER-ČSSDStrana svobodných občanůTOP 09Úsvit – Národní KoaliceStrana zelených
zaniklé: Mumie svobodyNárodní stranaVěci veřejné

uncyclopedia