Lidské poddruhy

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

Jsou poddruhy lidí, řadí se mezi primáty, avšak jejich inteligence je někdy menší než mozek medúzy.Věda, která je zkoumá, se nazývá něcologie.Patří do rodu Homo Homo.

Evoluce


Jak se vyvíjely různé poddruhy není přímo známo, ale staří moc nejsou. Objevily se na začátku 21.století pravděpodobně degenerací lidstva.


[editovat] Druhy


1. Orangutan český (latinsky Pongo bohemia) bezpochyby nejrozšířenější druh. Objevuje se všude, největší koncentrace je pak v Praze, Ostravě, Brně a dalších velkých městech včetně Slovenska, Polska, Rakouska, USA atd. Odhad IQ 75-80, většinou extrovertní jedinci, kteří nemají problém začlenit se do společnosti a jít s dobou. Poznávácí znaky: Divné a nápadité účesy (např: pytel odpadků, štětec).Chování: Jsou společenští,dobře cvičitelní, manipulovatelní,absolutní nezájem o kulturu, názory většinou převezmou od svých vrstevníků či rodičů.Vysoké školy zvládají jen stěží,bývají neslušní(není pravidlem),nechápou chování lidí, vyvíjí agresivní chování obzvláště v době páření.Toto chování jim zůstává až do 30 let.Dospělosti dosahují až kolem 30-35, tělesné již v 15 letech.

Orangutan Český Zručný( Pongo Bohemia Habilis) – Poddruh Ponga bohemia,odhad IQ 80-90, stejně jako jejich nad druh jsou společenští,avšak ne tolik, rozpoznat je od PB je velmi obtížné protože se často začleňují do jejich tlup,u tohoto druhu se může na rozdíl od PB vyskytnout introvertní chování, poznávací znaky jako mají PB u nich vymizely, bývají často zruční na práci s rukama (kování, tesařina),mají talent na sport, na rozdíl od PB nejsou tolik agresivní, většinou se nezapojují do konfliktů.


Orangutan Český Nižší (Pongo Bohemia Untermensch) – Podruh PB, IQ 60-75, primitivní primáti, jsou pohlavně nevyvinutí a nedostavují se u nich pohl. charakteristické znaky.Samec od samice nejsou k rozeznání.Typickým příkladem je např.tělocvikář (není co dodat, výskyt : pouze u samic)

2.Vřeštan Hloupý( Alouatta Stultus) – IQ 20- 45,velice hloupý tvor,agresivita u něj vymizela neboť je tak hloupý že k ní nemá dostatečnou mozkovnu, pohlavně dospívají- neznámo kdy, mentálně- nikdy,mají tendenci dodržovat pravidla at to stojí co to stojí, nejsou ambiciózní,nemají v životě vůli něco dokázat, základní školu udělají stěží a jestli udělají sš je to výhra a neuvěřitelná zázrak, nezají základy společenského chovaní (zavírají se podezřele s notebookem na wc na 15-20min), znají až moc základy spol.chování(omluví se za každou blbost).Nemají tendenci se oddalovat od rodiny a když nemají na výběr,neváhají a kontaktují rodinu i několikrát denně, i úplně zbytečně,nehodí se pro práce: řidič jakéhokoliv vozidla,jakákoliv práce s penězi,jakákoliv práce s rozbitelnou věcí,chov zvířat, kdekoliv kde se vyžaduje logické myšlení,atd….,nedokáží se naučit i jednoduchou stolní hru,kdyby byla ropná krize, hned by jí vypotřebovaly protože i ve hře natož pak ve skutečnostonevypnou motory. Špatně vycházejí s lidmi a ostatními primáty,jsou manipulovatelní, fyzická síla je v 18 letech na úrovni 5. letého dítěte

3.Nezmar Hloupý(Hydra Stultus) – IQ ….hodně nízko,nejhloupější, nejblbější primát na světě, naštěstí je jich jen velmi málo a řadí se mezi kriticky ohrožené druhy protože nedokáží přežít sami, ve světě připadá 1 NH na 100 000 lidí, a na 1000 000 PB. Ironické na tomto druhu je že se bojí vody, jsou kriticky ohrožení protože se nedokáží ani postarat o své potomky, např. když je jejich potomek zraněn tak raději utečou než aby jim pomohly,popř. zavolaly pomoc, velice často se páří před svými potomky(jsou jediní z humanoidních primátů,kteří to dělají pak už jen opice).

uncyclopedia