FANDOM


Literární masochismus
hedvickus perversis montgomeriae
Zelený kříž
Léky v dlani
Don Quijote
Nakazena muz
příznaky:psaní nesmyslů bez diakritiky
diagnostika:google
napadené orgány:prodloužená mícha, pokud jím jedinec disponuje - i mozek
Alucinip
Útěk do přírody je jedinou známou léčbou
prevence:nepoužívat počítač
léčba:útěk do přírody
léky:neobjeveny
přenos infekce:internetem
st. nebezpečí:střední

Literární masochismus (lat. hedvickus perversis montgomeriae) je poměrně nová duševní úchylka prvně popsaná Johnem C. Montgomerym, osobním psychiatrem Rosti Hedvíčka. Podle doposud neprokázané teorie jsou k této chorobě náchylní především mentalně mírně zaostalí jedinci, kteří v mládí podlehli ideálům sovětského komunismu a v dospělosti pak nedosáhli dostatek psychických sil se s tímto prepubertálním psychosomatickým postižením sami vyrovnat.

Hlavní potíží při studiu a klasifikaci této zcela nové duševní nemoci je skutečnost, že doposud byl objeven pouze jediný žijící exemplář u kterého se tato choroba projevila v plné síle. Tímto postiženým jedincem je Ross Hedvíček, jediný etnický Čech, kterého uctívají Moravistánci jako svého ideového vůdce (někteří důvěřiví moravistánci podlehli iluzi, že jejich národnostně moravské antičešství je shodné s literárně masochistním čechožroutsvím Rosti Hedvíčka).

K dokreslení narušeného psychického profilu Rosse Hedvíčka je nutno doplnit, je že Ross Hedvíček je českopedista.

Osoby s podezřením na mírnou formu literárního masochismu Editovat

Osoby s podezřením na velmi rozvinutou formu literárního masochismu Editovat

Podívejte se také na Editovat

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti