Lucidní snění

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
41318-350x466-kf59d

Dobrou noc!

[editovat] Co to vlastně sakrafix je?

Lucidní snění jest stav, kdy si dotyčný exemplář uvědomuje svůj momentálně probíhající spánek a dokonce je ještě k tomu schopen ovládat své sny, při kterých poté může dělat naprosto cokoliv, co ho napadne, a dokonce ovládat i to, co udělají jiní, a aby toho nebylo málo, tak ještě úplně všechno, co se stane a tak vůbec, což se dá využít asi tak úplně ke všemu, co vás napadne, proto dosud nikomu není jasné, proč už dávno všichni nespí a neuvědomují si, že pseudorealita, v lucidním spánku vnímaná, je asi tak stokrát lepší, než doopravdický život.

[editovat] Ještě jednou, co to vlastně je

Lucidní snění je ta nejodpornější prasárna, protože je to způsob, jak zcela beztrestně dělat ty nejodpornější prasárny. (Úchylové vemte si vzorný příklad)

[editovat] Historie

Různé zmínky o lucidním snění pochází už od starých Řeků a nových senzibilů z dvacátého století a taky od lámaistických mnichů z Tibetu. Jenomže není vůbec jasné, proč o tom psali, když místo toho mohli lucidně snít (fakt, že není jasné ani to, proč autor píše tento článek, když místo toho může spát, ponecháme radši stranou)

[editovat] Jak teda na to?

Jak tedy dosáhnout tohoto blaženého stavu? Obvykle se doporučují takové blbiny, jako pamatovat si všechny své sny, vést si snový deník, usínat v nezvyklých polohách atd.. V praxi však nejlépe funguje veliké množství alkoholu v kombinaci s opravdu velikým množstvím trávy, což vám ale jak na sviňu nikdo neřekne.

[editovat] Dodatek

Za další stupeň lucidního snění je považováno astrální cestování. Nikdo, kromě zlých, škaredých, zlomyslných a děsněchytrých senzibilů a senzibilek, neumí vysvětlit, co to vlastně je. Dokonce se to ještě nikomu ani nepovedlo provést, což dává prostor k diskuzím o tom, jestli je astrální cestování vůbec možné. Dobrou noc.

uncyclopedia