Mýval

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

[editovat] Mýval Český

Mýval český, tzv. dweek je idiotický fanoušek seriálu Doctor who.

Raton14

Mýval nese smrt

[editovat] Popis

Mýval bývá ve většině případů rodu homo sapiens sapiens, také známého jako člověk. Zatím je rozšířen jen po České republice (jinde se pod názvem mýval neidentifikuje) a místy i na Slovensku. Zatím se nejedná o příliš početný druh (k 9. 1. 2017 je jich odhadováno na cca 1000 kusů), ale populace narůstá.

Je to silný, houževnatý živočich s velice těžce identifikovatelnou osobností. Není příliš inteligentní, vykazuje známky imbecilie či lehké demence. Výška se pohybuje mezi 140-210 cm. Barevnost je velice rozmanitá, od bílou (mýval český gádžo), po žlutou (mýval český večerkovský) až po černou (mýval český dežo). Vyznačuje se pronikavým hlasovým projevem. Pokud uslyšíte osobu zvolávat "Allons-y", "Geronimo" či "Fantastic", bezesporu se jedná o mývala. Jeho psaný projev je plný pravopisných a gramatických chyb a naprostých nesmyslů, nejčastěji spojených s Youtubery a Doctorem. Pozor! Lehce jej zaměníte s obyčejným člověkem. Rodí se z těla ženy napadeného neznámým cizopasníkem jako obyčejné dítě. Jakmile ovšem spatří byť jen úvodní znělku tohoto seriálu, regenerace na mývala začíná. Slabší jedinci přeměně podléhají, ti silnější pokojně žijí se svým "vnitřním mývalem", jak své postižení humorně nazývají. Mývalové mají své vlastní náboženství, mývalismus.

Pro mývala je typických několik věcí, sleduje seriál Doctor Who a to obvykle na úrovni whovianství. Má smysl pro velmi šílený humor, jinak nemá v tomto nelogickém společenství žádný smysl. Každý alespoň již trochu zavedený mýval si přečetl, minimálně jednu z perel mývalské literatury. Mýval je obvykle schopný být vystaven větší psychické zátěži (co se podivnosti týče) než ostatní exempláře homo sapiens.

Dweek

[editovat] Výskyt

Vyskytuje se nejhojněji v české republice, později byl zavlečen i na Slovensko. Nemá žádné přirozené nepřátele a velmi rychle se množí, proto zanedlouho budeme zamyvalováni. Ministerstvo životního prostředí ještě nevymyslelo, co s nimi budeme dělat, protože po jejich eliminaci ztratí ČR 15% veškerého obyvatelstva.

[editovat] Mývalismus

Je náboženství, které má kořeny již v roce 2014 po Kristu. V tuto dobu začal mývalský letopočet, přesněji řečeno 22. srpna v 23:36. 22. srpna je tedy v dějinách mývalismu považováno za posvátný den. Něco jako druhé (letní, chcete-li. S Alzákem to ale nemá nic společného.) Vánoce, akorát bez dárků. Mývalové narozeni v tento den jsou považováni za spasitele a pokrevní potomky mývalů. Mývalisté uctívají otce velkého mývala, patrona všech mývalů. Jejich modlitba za neinteligentní sestry a bratry je ,,Otec takovej mýval s tebou", zkráceně ,,OTM s tebou". Mývalisté si nyní sepisují vlastní bibli a staví první svatyni.

[editovat] Nejznámější mývalové

  • Exp0ited (Youtuber)
  • Vidrail (Youtuber)
  • Premi a Prooxy z kanálu MadBros (Youtubeři)
  • Stejk (Youtuber)
  • TheHayley73 (Youtuberka)
  • Alča O..... (člen vyznávající Mývalismus- příjmení nebude z osobních důvodů zveřejněno)
  • Hryprodívky.cz (webová stránka)
  • Zábavnétesty.sk (stránka s nezábavnými testy)
  • Kateřina M. (nikdo ji nikdy neviděl)

[editovat] Cena zlatý mýval

Uděluje se jednou ročně za nejvýraznější projev v okolí fandomu Doctora Who.

uncyclopedia