Madlen Olbrajt

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Reznicekrvava

Byla krvavá řeznice, která podporovala a financovala Třetí balkánskou vojnu. Ta se odehrávala v roce 1999 na území bývalé Jugoslávie. Společně po boku Venci Lahváče humanitárně bombardovali Bělehrad. Po tomto šlechetném činu již na veřejnosti nebyla dlouho viděna. Až v roce 2015, kdy na společné schůzce s Killary Clinton prohlásila, že ženy, jež nebudou volit Hitlery, skončí v pekle!!!

Byla to úspěšná politička, o které se dodnes celosvětové gójímstvo učí. Pravděpodobně se každý Helouvýn schází s královnou Elizabeth Seknd a s dalšími světovými politiky ve Vest-min-stru(p), aby pojedli některých britských dětí, kterých už je v Lan-dnu beztak málo. V říjnu 2016 prodělala již 667. transfúzi krve, a očekává se, že Huli-úd na-rejží-ruje oslavný výchovný dodement na její blížící se smrt. Jan Hřebejk už na ,,České" televizi vystoupil s tím, že plánuje natočit celovečerní film pod názvem Homo-Bombo Bombardum aneb naši přátelé z NATO alias snímek o tom, jak Srbové odmítali přijmout pravdu a lásku.


[editovat] Řeznice dnes

Madla ,,Krvavá" Ólbrajtová nemá moc sympatií k současnému Rusku a prezidentu Putinovi, o němž říká, že je to agent KGB, a když to říká tato dáma, zocelená a ošlehána osvětimským plynem, musí to být pravda! Nejen, že prodělala nemálo transfúzí své modré reptošské krve, ale také si nechala transplantovat své tři ledviny, tasemnici Slezinu, plíce; nebo to, co z nich zbylo po Hurikánu C.


[editovat] Drby ze života řeznice

•Zlé jazyky tvrdí, že se chtěla stát presidentkou Čečny 2.0 a Moravistánu, po tomto prohlášení se vedení MOA uchýlilo v paniku a ihned plánovalo referendum, kdy by se Moravistán připojil k severním Maďarům.

•Madlenka se starala v mládí o malého Bureše.

•V 11 letech vyhrála mezinárodní soutěž s heslem: ,,Gotta gas them all!"

•Nejspíš je to reptoš v lidské kůži...

•Mezi lidem sprostým koluje představa, že když se člověk postaví v 11:13 PM v pátek třináctého před zrcadlo, zjeví se mu nejen Krvavá Mary, ale téže Krvavá Madly.

uncyclopedia