FANDOM


Matematický ďábel
Satanus matematicus
Zelený kříž
Léky v dlani
Alik-vesela-matematika-3
Přežijí učebnice matematiky rok 2084?
výskyt:Česko, Země
příznaky:neschopnost sečíst víceciferné sčítance
diagnostika:Přijímací testy na obecnou školu
napadené orgány:mozek
Einstein
Probuď se Albi
prevence:Několikrát denně projít integrální počet, derivace, deskriptivní geometrii aj.
léčba:plnit pokynyVTN a hyn sa hukáže
léky:nejsou
st. nebezpečí:vysoký

Matematický ďábel (resp. Matematický buldozer) je označení pro matematické nedouky a pro lidi, kteří nemají schopnost rozumět matematice (algebře) ani jiným podobným předmětům, například fyzice či dalším školním předmětům, kde je zapotřebí vykonávat složité logické uvažování a práci s čísly.

Duševní chorobaEditovat

Na tento fenomén vědci ani nikdo jiný nemá odpověď. Jisté však je, že se neustále rodí další a další. Odhaduje se, že matematickým ďáblem se rodí každý třetí člověk a hranice se neustále velice rychle snižuje. Podle vědců jde o velice závažnou duševní poruchu, kdy není mozek schopen pracovat s čísly a provádět logické operace. Jde o poruchu vrozenou (ale jedinci, kteří se narodí bez ní, ji mohou získat za vynaložení určitého úsilí) a žádné léky ani psychoterapie nezabírají. Jde o podobně nevyléčitelný jev jako je například koktání a zadrhávání. Spekuluje se, že za to může nedostatečný přenos informací mezi speciálními mozkovými receptory, které zajišťují logické uvažování.

Konec géniů?Editovat

Někteří spiritisté se rovněž domnívají, že je to dílo ďáblovo, který chce navždy vymýtit z našeho světa geniální matematiky, jako byl například Einstein či Kurt Gödel David ze sídliště nebo Pepa Holec. Poslední jmenovaný objevil také zázrak zvaný druhočíslo a vyřešil kvadraturu kruhu. Znal se také s Prof. Zylbrsztajnem nebo Fridrichem Nietzschem. Chuck Norris dokonce přiznal, že některé Holcovy rovnice jsou svou silou srovnatelné s jeho kopem s dvojitou otočkou. I Einstein již ve svých dobách varoval lidstvo před matematickými ďábly, že jim jednou bude patřit svět a podobně, ale nikdo ho samozřejmě neposlouchal. Také ovšem skončil v léčebně.

Hrstka statečnýchEditovat

Ale pořád je na světě hrstka statečných, kteří každý den bojují s tímto zlem a snaží se ho z lidí vymýtit. Jsou to poslední lidé na zeměkouli, kteří ještě rozumí matematice. V jejich čele stojí Vědecký tým Necyklopedie. Je však důležité podotknout, že jejich boj je takřka zoufalý a nic tuto hrozící epidemii již nedokáže zastavit. Navíc matematičtí ďábli, pokud získají vlivné místo ve společnosti, pokoušejí se svoji nemoc rozšířit. Matematickým ďáblům mezi českými poslanci se například podařilo zrušit povinnou maturitu z matematiky (namísto ní zavedli maturitu ze sexuální výchovy a ze somrovací výchovy.

Debilove(Matematika)

Matematičtí ďáblové rejdí na facebooku

Externí odkazyEditovat

Pepa Holec v pořadu Kristova Noho

Satanus Čertoviny
666AlčertĎáblova bibleExistencialismusMatematický ďábelPekloSatanSatan KlausSatanský kříž    
Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti