Medojed

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Bouncypotato.gif
Necyklopedizovat!
Odkazy, styl - Jak na to?
Logo Necyklopedizovat.jpg


„Věřte mi, nikdy se nechcete setkat s medojedem.“

- člověk, který již není mezi námi

„Už nemáme munici ani do samopalů ani do tanků!“

- voják, který již také není mezi námi

[editovat] Základní informace

Medojed je nazýván božským stvořením kvůli mnoha důvodům jako například. Zaprvé je jeho odolnost je ohromná, dokáže přežít nejen rány z ručních zbraní, ale také střely z tanku, artilérie, křižníků, stíhaček, a bombám z bombardéru. Na světe je jen málo věcí toto zvíře dokáže zranit nebo dokonce zabít. Mezi ně patří atomová bomba, Chuck Norris, orbital strike (orbitální útok) a srážka dvou planet minimální velkosti země. Vědci se snaží zjistit jak medojed dokáže odolávat silám tak velkým a při tom takzvaně "nedávat mrd"(https://www.youtube.com/watch?v=NvlalDNxccw).

Medojed

[editovat] Vznik

Kolem tohoto zázračného zvířete jsou mnohé spekulace a teorie. Mnohé jsou nesprávné a také nudné, jako třeba to že se postupně vyvijel z mnohem jednoduších organizmů a to že jsme měli stejného předka.


[editovat] 1.Teorie příkazového řádku

Tato teorie pracuje s tím že medojedi dříve bývaly normální zvířata, ale poté získali příkazový řádek k reálnému světu. Díky tomu mohli získat adminská práva a proto si mohla “nacheatovat” nesmrtelnost příkazem /gamemode 1 nebo /livemode 1. Toto by vysvětlovalo jejich odolnost ale také jejich znuděnost , protože jsou nesmrtelní nemají v životě žádnou výzvu.

[editovat] 2.Teorie božských dětí

Nyní se jedná o to že jsou medojedi děti bohů. Vysvětlovalo by to jejich schopnosti, ale ne jejich vzhled, proto je potřeba dohledat o které bohy s jednalo, ale i tak by to asi nebylo pěkné.

[editovat] 3.Teorie mimozemšťanů

Třetí teorie pojednává o možnosti že medojedi jsou mimozemšťané, kteří havarovali na zemi a od té doby tu s námi žijí. Zěme je ale už přestala bavit a teď se snaží získat kontrolu nad vesmírným programem NASA a prostě odletět na jinou planetu. Možná si říkáte že jim za cesty dojde palivo, jídlo, kyslík atd. ale jak je známo medojed “nedává mrd”.

[editovat] 4.Teorie mazlíčka Chucka Norrise

Chuck Norris údajně před stvořením světa Bohem požádal Boha o mazlíčka, kterého by omylem nezašlápl (kopem z otočkou pozn. red.), nebo ho nespolkla černá díra, co si dávával k snídani (později si na ně bohužel vypěstoval alergii). Bůh stvořil ze strachu před Chuckovým hněvem medojeda, Chuck ho pak ale stejně zabil.


Medojed

[editovat] Medojedizmus

Medojedizmus je náboženství, sekta nebo životní styl. Členové jsou známi že uctívají medojedy, nedávájí mrd, a jsou to pořádní tvrdohlavci. Označení “Ty jsi ale medojed.” znamená že je člověk buď tvrdohlavý, nic ho nezajímá nebo během podivných rituálů uctívá medojedy.

Medojed

[editovat] Odkazy

-http://emefka.sk/tag/medojed

-https://cs.wikipedia.org/wiki/Medojed_kapsk%C3%BD

-https://www.posters.cz/medojed/

-https://www.youtube.com/watch?v=aZa1aMrLpmU

-http://video.nationalgeographic.com/wild/ultimate-animal-countdown/honey-badger-dont-care

uncyclopedia