Mermomoc

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Nacpavaci

Mermomocí se daří naplnit vlak až na 200%

„.. a já mu říkám: "hele to se tam nevejde" a von hned "ale vejde, uvidíš." a já že jako to bolí a von to tam musel mermomocí narvat, takže teď radši postojím, neva?“

- z války dvó kocórů při kafi v Práglu

FrantaPalacky
Achtung! Bнимание! Alert!

!!! Češťyna !!!
Tudlencten vocstavec nebo celej ártykl sou napcaný soudobou novobarokní poetickou češtinou, leč furt ještě předreformním pravopisem, což sitze nedělá dobrotu, nač však sere pes.

Navíc Franta Palackejch řiká že cajk.


Mermomoc je tuten prostředek pro násilný překonávání překážek. Narozdíl třá vod syfla, vkerym se může vízt aji půlka štatlu, dyš je majitelka do větru, mermomoc je vobyčejně jen pro jednoho pasažíra.

[editovat] Kóknu a vidim co?

Takňák úpa to nikdo nečuje. Je dost dobře možný, že to vypadá jako žigulík, hale třá taky jako žebřiňák ponikelský báby, co po nocích vaří to svý čarovný bejlí. Voni vo tem lidi mluvijó, hale málokdo to viďál. Nicméně máme fištróna, nejsme žádný tupi, takže budem uvažovat logisticky.

Víme, že se s tim dá dostat aj do malejch votvorů, dyš je vůle, chuť a dyš se hlavně chce. Což jako ilustruje i ten cintát, co je nahoře na stránce. Jakýpa známe věci, co se tlačijó malym votvorem? He? Co je velký jako meloun a cpe se to votvorem velkym jako pingpongáč? Dítě. Což mermomoc není, i když kdejaká robka dítě mermomocí chce. Což ale znamená, že jako i za cenu nemalejch vobjetí a kolikrát třeba jako i sexem. A to není vono. Teda, vono to je vono, ale ne jako to, co myšlujem.

Taky tudle Fanda potřál na diskošce děsně moc na malou, ale před hajzlíkama bylo lidí jak při demošce nebo ve frontě na banány. Jenže Fanóš není za groš kudla, je to pořez jako prase, k tomu je taky silnej jak silnice, takže se tam mermomocí narval. Což znamená jako pěsťovkama, zuby lítaly jak rachejtle a tak. Taky sme slyšeli, že jako Rusáci chtěli mermomocí udržet frontu před Stalingradem, dyš se tam valil ten Wehrmacht. Takže to bude něco vojenckýho.

Taky řikali v bedně, že ty posranci chtěli mermomocí schválit tuten zákon proti Bábišoj, aby jako teda nemohl vlastnit ty médija, takže to bude určo jako hodně politicky použitelný, dyš jim to klapalo jak dřeváky v seknici.

Z čehož teda jako je na bíledni, že to bude něco jako tank, vepředu to má pořádnej vrták na zvětšování těch votvorůch, dává to pěsťovky jako Franda a asi to bude mít i ňáký ty transparenty a vlaječky, páč to se teď hodně nosí. Nicméně dybyste to někde čekli a pak sem plácli vobrázek, bylo by to fajn.

Neopětovaná láska

autor neznámý

Lásku jí chtěl vyznat,
Karel mocí mermo
přehlídl však křena,
teď má rudý bělmo.

On je tvrdá palice
použil tak mermomoc
přepočet se velice
nakopla mu tentononc.

uncyclopedia