FANDOM


Michaliho choroba
Michalosis
Zelený kříž
Léky v dlani
Pneu-condoms
Postižení se baví nafukováním kondomů
výskyt:celosvětově s výjimkou Antarktidy a Austrálie
příznaky:neukojitelné sexuální choutky


Pelvicdouche
Způsob léčby Michaliho choroby je podobný léčbě female hysteria
léčba:elektrošoky
očkování:bez účinku
st. nebezpečí:vysoký

Michaliho choroba (také Michalóza nebo latinsky Michalosis) je neléčitelná choroba, která postihuje většinu národa. Spočívá v sexuálních choutkách postiženého a neustálého myšlení na onu činnost. Podle očitých svědků je to pěkný hnus - horší než strkat ruku do výkalů prasopsa.

Historie Editovat

V devatenáctém století nebyla Michaliho choroba rozeznávána, byla však jakousi součástí neexistující nemoci Female hysteria. Na počátku dvacátého století byla pro pokročilost medicíny tato nemoc zavržena a rozvětvena do velkého množství jiných nemocí, kupříkladu schizofrenie a Michaliho nemoci (která se však narozdíl od Female hysterie objevovala u obou pohlaví). Michaliho chorobu jako samostatnou nemoc objevil v italský lékař Michali, který také na sobě jako první diagnostikoval příznaky.

Příznaky Editovat

Postižený se neustále ukájí myšlenkami a v pokročilých stadiích choroby i dalšími činnostmi. Je pro něj tedy charakteristický tupý nepřítomný pohled a také celková, někdy jen zdánlivá, mentální retardace. Vyvinutost ústrojů souvisejících s touto chorobou se na úkor mentální vyvinutosti zvyšuje. Pyj se často topoří, často se topoří dříve, než by měl, a je to, věřte mi, humózní.

Dále se objevují závislost na čokoládě a erotických hrách, sexuální zvuky a pedofilie.

Léčení Editovat

Kittenhitman

Postižené je také možné odstřelovat. Na obrázku je myslivcova kočka v bojové pozici. Možná by neuškodilo otevřít okno.

Léčení spočívá v pouštění střídavého proudu do levé hýždě. Také je možné postiženého zahltit příjemnými podněty - tedy podobně jako u Female hysterie, jen v mnohem větší míře. Tato léčba však nemá valného účinku, protože, jak už bylo řečeno, je tato nemoc neléčitelná. Jediný způsob, jak se z určitého stadia nemoci dostat, je přechod do stadia pokročilejšího.

Díky tomu, že postižený vidí téměř ve všech věcech napřímený pyj, může velmi nemile skončit.

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti