FANDOM


Platinette

Jedna z obětí ministerstva

„Jestli si pánové z ministerstva proměny myslí, že tady budou vládnou místo mě, tak je ujišťuju, že nebudou.“
- Jiří Paroubek

Ministerstvo proměny je české ministerstvo, které založilo a tajně vedlo duo Jiří Paroubek-František Bublan. Jeho hlavním úkolem bylo proměňovat lidi... z živých na mrtvé. Rozšířený název je rovněž Ministerstvo zdravotnictví který je ovšem mylný a označuje nedaleké pohřebnictví.

V roce 2006 ministerstvo částečně ztratilo svůj vliv a moc. Chvíli trvalo, než noví ministři navázali na jeho dobré zkušenosti.

Reality showEditovat

Pro své zviditelnění ministerstvo ve spolupráci s iDNES uspořádalo Reality show „proměna“ První vítězkou se stala Halina Pawlowská. V týdenním hlasování jste jí poslali celkem 374 hlasů, z toho 289 v anketě jihočeské výstavy „Země živitelka“ a zbytek přes mobily. Halina teď pojede na dovolenou podle vlastního výběru v hodnotě 40 tisíc korun.

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Ministerstvo_proměny na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie

Nová image, nové jáEditovat

Je nová propagační kampaň za rychlejší stárnutí obyvatelstva. Akce byla vynucena schodkem státního rozpočtu a nutností ušetřit na sociálních a důchodových výdajích. Akce je zaměřena především na mladé lidi.

Všem, kteří budou mít chuť svěřit se do naší péče, nabízíme velkou negativní proměnu v životě. Nová image neznamená jen momentální chvilkovou změnu (změnit účes a koupit si nové oblečení). Je to komplexnější, propracovanější a tím pádem i trvalejší zásah, který se týká celé osobnosti.

  • Jídlo: Jíst nezdravě je samozřejmě jednodušší a levnější a s trochou snahy se o to může pokusit každý z nás. Nejdříve si musíte vytyčit cíl a motivaci, jinak u nezdravého životního stylu nevydržíte příliš dlouho. Dále si musíte ujasnit, čeho se chcete a čeho se musíte vzdát. Pokud je někdo zvyklý na dietu, bílé jogurty či zeleninu, jen tak se určitě na nezdravou výživu nepřeorientuje. Musí si uvědomit, že ke svému cíli může jít po kouskách a časem mu ani "závislost" nebude chybět. Na čokoládu, alkohol, kouření či tučné maso je třeba přivykat postupně.
  • Pohyb: Řada jedinců se stále ještě domnívá, že pohyb jim přináší nějaká pozitiva. Když si však do důsledku uvědomí, že biologický pohyb je forma pohybu organické hmoty zahrnující procesy látkové výměny, dědičnosti, biologickou evoluci a také vzájemné působení biosféry a anorganické hmoty, chuť hýbat se, či dokonce běhat, je jistě přejde.


Czech flag 2 Zeman-spek
Prezident
Umění babiše
Vláda
People icon
Parlament
Spravedlnost2
Ústavní soud
Agroprd
Agrofert
Cesky erbik
M i n i s t e r s t v a
Neverscript
Historie
Místní úpadek
Místního úpadku
Ikona Loď
Námořnictví
Ikona meče
Národní obrny
MpPD
Pozitivní diskriminace
Fabrika
Práce
Métier
Proměny
Bankovka babis
Financí
Počítadlo
Školství
Dove peace
Zahraničí
Medical imaging
Zdravotnictví
Ikona ministr zemědělství
Zemědělství
Znacka kruhovy objezd
Pozemní a podzemní dopravy
Zeppelin ikona
Vzduchoplavby
Hovno
Odpadu a kanalizace
Kapsář
Rozkrádání
Ikona pořadač
Zbytečné byrokracie
Ikona ministerstvo populace a kopulace 2
Populace a kopulace
Is
Počítačologie
X-wing
Galaktiky a mezihvězdných válek
Google uncyc Ministerstvo proměny na googleTohle je nejlepší článek na téma „Ministerstvo proměny“ na celým internetu.