Mořská panna

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Mořská panna
Soubor:Mořská panna.jpg
Mladý jedinec

Vědecká klasifikace
Říše: živočichové (Animalia)
Kmen: strunatci (Chordata)
Podkmen: obratlovci (Vertebrata)
Třída: savci (Mammalia)
Řád: primáti (Primates)
Čeleď: lidovci (Hominidae)
Rod: mořská panna ('Mare Necoitus)


[editovat] Původ

Freesex

Mořská panna je velmi vyvinutý druh primátů, který se před 655 tisíci lety vydal ze souše zpátky do kolébky života, do moře. Světová vědecká obec si dlouho lámala hlavu s vysvětlením původu tohoto živočicha. Až Vědecký tým Necyklopedie vyslovil a následně prokázal hypotézu, že to muselo být na izolovaném ostrově, kde přírodní katastrofa změnila životní podmínky. Ostrovní primáti se zachránili zkřížením s již vyhynulým delfínovcem sličným, který vynikal velkou inteligencí a nevšední krásou. Na konci tohoto evolučního procesu je dnešní mořská panna.

[editovat] Výskyt

Vyskytuje se pouze v teplých tropických vodách. Je nesmírně plachá a spatřit ji, bývá velkou událostí. Toho bohužel využívají různí plagiátoři k šizení obyvatelstva.

Jednou před lety byl v Praze nějakej Mestek a ten vobjevil mořskou pannu a ukazoval ji na Havlíčkově třídě na Vinohradech za plentou. V plentě byl otvor a každej moh vidět v takovej polotmě prachvobyčejný kanape a na něm se válela jedna ženská ze Žižkova. Nohy měla zabalený do zelenýho gázu, co mělo představovat vohon, vlasy měla natřený nazeleno a na rukách rukavice a na nich přidělaný ploutve z papenteklu, taky zelený, na hřbetě měla provázkem upevněný nějaký kormidlo. Mládež do šestnácti let tam neměla přístupu a všichni, kterým bylo přes šestnáct let a zaplatili si vstupný, moc si libovali, že ta mořská panna má velikou zadnici, na který byl nápis ,Na shledanou!’ Co se týká ňader, to nebylo nic. Házely se jí až na pupek jako utahanej flundře. V sedum hodin večer pak Mestek zavřel panorámu a řek: ,Mořská panno, můžete jít domů,’ vona se převlíkla a v deset večer už ji bylo vidět chodit po Táborskej ulici a zcela nenápadně každýmu pánovi, kterýho potkala, říkat: ,Hezoune, šel si to zafilipínkovat.’

Josef Švejk

[editovat] Rozmnožování

Mermaidnadine

Dospělý značně vyvinutý exeplář Mořské panny objevený výzkumným týmem Necyklopedie

Mořská panna je v principu hermafrodit. Za jistých okolností, se ale může rozmnožovat i pohlavně. Vybírá si k tomu mladé, nezkušené samečky lidského druhu. Ti se nechají nalákat atraktivním zjevem mořských panen a neví, že pohlavní styk s nimi, je velmi bolestivý. Jejich Vagina je totiž šupinatá. Mnoho mladých chlapců již za svou vášeň zaplatilo.

Z lékařského deníku Lodi Necyklopedie:
Na poslední prázdninové plavbě Necyklopedistů v Tichomoří jsme zakotvili u kouzelného ostrůvku. Dva mladí, nedávno registrovaní Necyklopedisté se vydali na prohlídku ostrova. Zanedlouho jsme slyšeli z protější pláže steny a výkřiky vrcholné rozkoše. Ty však po chvíli vystřídal nářek a hlasité bědování. Když jsme přišli blíže, zahlédli jsme dvě odplouvající mořské panny, které brzy zmizely pod hladinou. Oba nerozvážní mladíci strávili zbytek plavby v lodní nemocnici.

[editovat] Stačí přidat vodu a jsem mořská panna

Stalo se to dávno v měsíčním jezírku, vlezla jsem tam a druhý den jsem se dotkla vody a byla jsem mořská panna, ale opravdu ani nevím jak to je jako blesk, poproste rodiče at s vámi zajdou do měsíčního jezírka přesně až bude měsíční tůň aktivní, přesně jako já a budete mít neuvěřitelné super schopnosti, ale dávejte bacha na vodu mezi lidmi, je to tak, protože se vás budou lidi bát, jako mě, ale aspon si můžete zaplavat s defínama a přeplavat celý oceán a to je na tom to nejlepší, už mám i mořskýho kámoše, delfína, ale je děsně fajn a hlavně je na tom nejlepší to že si rozumíte se všema mořskýma obludama a žraloci jsou vaši kamarádi a nic vám neudělají, takže se jich vlastně nemusíte vůbec bát tak honem do měsíčního jezírka, šupiky, šup...

VTN Logo
uncyclopedia