FANDOMBird hand
Jděte do prdele, o vaše příspěvky nestojíme.

Stále si můžete články číst, ale vaše příspěvký stojí tak za hovno, že bude pro Wikipedii lepší, když se na její upravování prozatím vyserete.

Kretén s uživatelským jménem zablokoval uživatele a jako důvod uvedl následující:

didly didly duu aaaaaa duuu didly duuuu aaaaa uuuuuuu

Toto blokování platí až do odvolání.

Bez viny? Editovat

I to se může stát, pokud narazíte na správce kreténa. My s tim ale nic dělat nebudem. Naučit vás na Wikipedii něco kloudného napsat zabere ostatním uživatelům spoustu času a bude pro všechny lepší, když se na editování Wikipedie vyserete. Nikoho totiž nebaví se s váma srát a furt vám něco vysvětlovat a učit vás jak editovat, i vy si ušetříte spoustu času, který byste přispíváním do Wikipedie zbytečně promarnili. Pokud jste dostali blok za nevhodné chování, je tento blok určen k tomu, aby ste si odpočali a neničili svoje nervy s ostatníma uživatelama (kreténama a debilama). Za svůj blok nemůžete, může za to ten kretén co vás zablokoval, takže nedávejte vinu sobě.

Reference Editovat

https://cs.wikipedia.org/wiki/MediaWiki:Blockedtext

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti