Momentálně můžete editovat Wikipedii

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

Stop hand.png
Momentálně můžete editovat Wikipedii.

Stačí tento blok jednoduše obejít vytvořením jiného účtu, pokud se vám to nedaří, založte účet z jiné IP případně restartujte svůj router, pokud vám dává dynamické IP.

Sráč s uživatelským jménem zablokoval uživatele a jako důvod uvedl následující:

UŽ BUDU, UŽ BUDU AŽ DÁM ZABLOKOVAT NA STROP STŘÍKAT

Blokování by mělo skončit do zítra.

Nevinen?

Většina zablokování na Wikipedii je zbytečná a neoprávněná, ale s tím těžko bude někdo něco dělat, protože Wikipedii ovládají samí zmrdi s IQ blížícím se 0.

Pochopte nás sráče, že i mi si potřebujeme občas vyhonit a při blokování nám ta naše schnilá gumovina aspoň trochu ztvrdne.

Omlouváme se za nepříjemnosti s tím spojené. Naštěstí existuje efektivní způsob jak tento neefektivní blok obejít, těšíme se na setkání pod vaší novou loutkou, pokud vás sráči budou i dále obtěžovat, neváhejte jim přijít na wikisraz dát do po držce.

Vinen?

Ano i to se stává, a v takovém případě vás srác zablokoval právem

Přečtěte si pravidla, pochopte co jste zkurvili a poproste na kolenou o odblokování, nebo se zeptejte sráče a ostatních co jste zkurvili, že jste dostali blok, na to se můžete zeptat na svoji diskusní stránce, nebo na IRC kanálu #wikipedia-cs na irc.freenode.net.

Reference

https://cs.wikipedia.org/wiki/MediaWiki:Blockedtext

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPZávislost na mobilu

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrtiWindows

uncyclopedia