FANDOM


Metla

Výzva k práci: humor

Co takhle méně Chucka Norrise, Justina Biebera a Mickey Mouse?

Maly kulturista

Chlapec postižen prvním stádiem nemoci.

Stallone

Chlapec vyrostl. Druhé stádium.

Musculativní demence je zlá nemoc, která způsobuje nárůst svalové hmoty na úkor mysli. Způsobují ji bakterie posilkomethanosvalosusnamakanosusfrajerus a žranicoujetosteroidochemickohnusus. Pro diagnostiku lze využít nástroje detektoru demence.

VývinEditovat

Zakladatelem nemoci je Mickey Mouse, který jednoho dne pracoval se svým kolegou Chuckem Norrisem na novém viru za miliony korun (placeno z daní ČR), který by pozvedl míru hlouposti na zemi a tím
Kulturistika-bodybuilder

Skica muže s pokročilým stádiem nemoci.

pádem jim zvedl sledovanost. Pokus se zvrtl a rozšířil mezi intelektuály, idealisty, infantilní ignoranty, intoše, impotenty, iracionální idioty, iniciativní blbce, indicko-italské imbecilní ilustrátory a inteligentní lid. Lidé z těchto řad začali žrát a žrát a posilovat a posilovat a jako vedlejší produkt začali mít blbý kecy.

PodrobněEditovat

Musculativní demence vzniká interakcí genetických a zevních faktorů. Samozřejmě existují určitá období, která jsou pro rozvoj musculativní demence velmi významná – u žen zejména doba těhotenství a období po něm, dále období přechodu a křižovatky, u dívek doba spaní, všeobecně pak stresové faktory a určitá období, kdy se snižuje aktivita – nástup do zaměstnání, zničení rodiny, rodinné či pracovní problémy, ukončení hygienické činnosti, odchod do posilky či supermarketu apod.

Hlavní způsobitelEditovat

Hlavním způsobitelem je všeobecně známý levicově a zároveň nacionálně vyhraněný metrosexuál Mickey mouse. Co o Mickeym říká odborná literatura: Mickey Mouse, někdy Myšák Mickey, je známá popovo-rockově a také vědecky proslavená hvězda z dílny The Wolt Dirney Compardy, která byla vytvořena 15. 5. 192 šíleným vědcem Woltem Dirneyem. Poprvé se Mickey Mouse objevil v krátkometrážním filmu Bez facebooku nejsem nic z roku 192, za tuto roli dostal také oskara.

Prevence a léčbaEditovat

Svalovina se dá odstranit chirurgicky, ale mozek se už nezvětší. Například Justin Bieber nemoci také propadl, ale vyléčil se (částečně). Mozek a hlasivky zůstaly poškozeny. Chuck Norris nemocí také chvíli trpěl, ale vykřesal se z toho.(teď má prozměnu slintavku) Každý si při léčbě najde nějakou činnost která mu nahradí jezení a posilování. Například Chuck Norris místo posilování plete ponožky a Justin Bieber močí na sloupy.

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti