Musculativní demence

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Musculativní demence je zlá nemoc, která způsobuje nárůst svalové hmoty na úkor mysli. Způsobují ji bakterie posilkomethanosvalosusnamakanosusfrajerus a žranicoujetosteroidochemickohnusus.
425134-img-giulian-stroe-kulturista

Chlapec postižen prvním stádiem nemoci.

[editovat] Vývin

Zakladatelem nemoci je Mickey Mouse, který jednoho dne pracoval se svým kolegou Chuckem Norrisem na novém viru za miliony korun (placeno z daní ČR), který by pozvedl míru hlouposti na zemi a tím
Kulturistika-bodybuilder

Skica muže s pokročilým stádiem nemoci.

pádem jim zvedl sledovanost. Pokus se zvrtl a rozšířil mezi intelektuály, idealisty, infaltilní ignoranty, intoše, impotenty, iracionální idioty, indicko-italské imbecilní ilustrátory a iteligentní lid. Lidé z těchto řad začali žrát a žrát a posilovat a posilovat a jako vedlejší produkt začali mít blbý kecy.

[editovat] Podrobně

Musculativní demence vzniká interakcí genetických a zevních faktorů. Samozřejmě existují určitá období, která jsou pro rozvoj musculativní demence velmi významná – u žen zejména doba těhotenství a období po něm, dále období přechodu a křižovatky, u dívek doba spaní, všeobecně pak stresové faktory a určitá období, kdy se snižuje aktivita – nástup do zaměstnání, zničení rodiny, rodinné či pracovní problémy, ukončení hygienické činnosti, odchod do posilky či supermarketu apod.

Mickey mouse on pot weed

Způsobitel viru musculativní demence.

[editovat] Hlavní způsobitel

Hlavním způsobitelem je všeobecně známý levicově a zároveň nacionálně vyhraněný metrosexuál Mickey mouse. Co o Mickeym říká odborná literatura: Mickey Mouse, někdy Myšák Mickey, je známá popovo-rockově a také vědecky proslavená hvězda z dílny The Wolt Dirney Compardy, která byla vytvořena 15. 5. 192 šíleným vědcem Woltem Dirneyem. Poprvé se Mickey Mouse objevil v krátkometrážním filmu Bez facebooku nejsem nic z roku 192, za tuto roli dostal také oskara.

[editovat] Prevence a léčba

Svalovina se dá odstranit chirurgicky, ale mozek se už nezvětší. Například Justin Bieber nemoci také propadl, ale vyléčil se (částečně). Mozek a hlasivky zůstaly poškozeny. Chuck Norris nemocí také chvíli trpěl, ale vykřesal se z toho.(teď má prozměnu slintavku) Každý si při léčbě najde nějakou činnost která mu nahradí jezení a posilování. Například Chuck Norris místo posilování plete ponožky a Justin Bieber močí na sloupy.

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPXenofobieZávislost na mobilu

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrtiWindows

uncyclopedia