Muslimská invaze do Evropy

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Muslimska-zena-s-detmi

Bosá muslimská žena pomáhá nést děti a zavazadla přidělené četě

Víte, jak poznáte Schrödingerova migranta? Nebude pracovat a současně vám sebere práci.
Jestli to bude pokračovat ještě padesát let, bude to horší než to, co postihlo naši vlast před 1500 lety.

Bohuslav Sobotka

Orientálci jsou většinou milí, mají děti s krásnýma očima a tak podobně, ale vnímáte, že titíž lidé klidně půjdou zapálit křesťanský kostel.

—RNDr. Václav Cílek, CSc.

Největší slabinou Evropy je tolerance k netoleranci.

—Sabatina James

Muslimská invaze do Evropy (v hantýrce sluníčkářů „Uprchlická krize“) je příliv slimáků do Evropské unie za účelem multikulturního obohacení Evropanů a získání jejich sociálních dávek. Že muslimové Evropu zcela zaplavili je zřejmé z čísel: jenom v roce 2015 přišlo do Evropy na 500 miliónu imigrantů, přičemž Evropa má necelý milión obyvatel.

[editovat] Historie

Pokusy slimáků obsadit Evropu probíhaly prakticky celý středověk. Ti podnikali nájezdy a třásla se z nich celá Evropa. Unášeli ženy do otroctví, které tam byly kulturně obohacovány, aniž by věděly, že jsou kulturně obohacovány. Mezi největší vojenská střetnutí mezi Evropany a slimáky patří bitva u Vídně, o které se vlastně dodnes neví, kdo v ní vyhrál. V každém případě byly muslimské výboje odraženy a sociální dávky se podařilo zachránit pro Evropany. První předzvěsti nové invaze se objevily na konci 20. století, kdy k nám začal pronikat nebezpečný druh slimáka, tzv. plzák, který ničí zahrádkářům jejich úrodu.

[editovat] Současnost

Nejnovější vlnu přílivu slimáků obstarala hlava Evropské unie říšská kancléřka Angela Merkelová, která spolu s dalšími a neblaze zmatenými evropskými politiky a členy Evropské komise pozvala slimáky do EU a rozjela tak projekt vzniku Čtvrté říše. Jeden z bavorských politiků se sice pokusil o tzv. pivní puč, při němž měla být matka multikulti hospitalizována v některém německém ústavu pro choromyslné, ale ten se bohužel nezdařil. V České republice se k tomuto problému postavil čelem Miloš Zeman, který věří, že pojídáním ovaru a pitím alkoholu všechny muslimy odradí. Za to Bohuš Sobotka, který mele jako kafemlejnek pořád dokola to jedno a to samé, sám vlastně nechápe, co vůbec chce.

[editovat] Techniky invaze

Invazní armáda je přepravována na člunech a lodích z Turecka a Libye. Pokud je některá loď v nebezpečí, že se potopí, připlují řecké nebo italské lodě, které slimákům udělají bezplatnou přepravu do Evropy. Odtud tato zatím neozbrojená armáda pochoduje do těch států Evropy, které mají největší sociální dávky. Muži přicházejí zpravidla ve značkovém oblečení (např. Plima či Abibas) a jsou vybaveni naditými kreditními kartami a iPhony. Maskovací krytí těmto mladým mužům poskytuje několik pochodující žen a dětí, které pózují před kamerami České televize a dalších profláknutých médií. Po příchodu do vytoužené země je vítají nejen slimáci, kteří se tam už dříve usadili, ale i někteří pomatení sluníčkáři. Slimáci se stěhují do bytů, ze kterých se museli předtím vystěhovat místní občané a dostanou sociální dávky. Mezitím kulturně obohacují místní ženy. Poté se tito aktivisté přesouvají do no-go zón, kde jsou od svých soukmenovců vyzbrojeni pistolemi a kalašnikovy, ti schopnější dostávají protitankové řízené střely či minomety.

[editovat] Činnost slimáků

Mezi důležité činnosti slimáků patří osvěta, která se odbývá v mnohých mešitách. Další činností je sportovní střelba, a to zejména v různých klubech, kinech, na ulicích i ve vydavatelstvích satirických časopisů. Další oblíbenou kratochvílí je pořádání ohňostrojů, které odpalují ze svého oděvu (asi 0,02% slimáků). Někteří pracují, nejčastěji jako prodavači kebabu, zbytek pobírá sociální dávky, které jsou v západních zemích vyšší, než průměrná mzda v Česku.

Slimáčí humor: Lezou tři slimáci po lese a najednou, z ničeho nic, jeden z nich exploduje. Zbylí dva chvíli nechápavě pozorují poletující zbytky vybuchlého slimáka a pak jeden z nich konstatuje: "Asi muslimák"

[editovat] Protislimácká činnost

Někteří lidé nedokážou pochopit, že příliv slimáků do Evropy je významným demografickým a kulturním přínosem, že nošení hidžábu, právo šária a jeho kamenování žen patří k progresívním prvkům budoucí evropské kultury. Tito lidé bývají označováni jako xenofobové nebo jako rasisté. Pod palbou kritiky českých médií jsou státní instituce (např. koncentrační tábor Bělá pod Bezdězem), které sice poskytují těmto imigrantům ostrahu, ubytování a stravování v takové šíři, že se o tom českým bezdomovcům ani nezdá, ale pro slimáky jsou tyto podmínky nedostatečné.

[editovat] Ze života

Arabský synek se ptá svého otce. "Tati, proč nosíš pořád na hlavě ten šátek?"
"Ten šátek je praktická věc, synu. Chrání mou hlavu a mé oči před sluncem, před pouštním pískem a před ostrým větrem."
Chvíle ticha. Poté opět: "Tati, a proč pořád nosíš ten dlouhý úbor, který vypadá jako noční košile?"
"Synu, tagallábie je velice praktický oděv, protože chrání mé tělo před pouštním sluncem, a přitom je velice vzdušná."
"Tati, a proč pořád nosíš sandály?"
"Sandály jsou velice užitečné, synu. Chrání mé nohy před ostrými kameny a písek z pouště se z nich sám vysype."
"Tati?"....
"Ano, synu...?"
"A proč to všechno do prdele pořád nosíš, když od narození bydlíš v Paříži a poušť znáš akorát z televize.....?"

[editovat] Řešení

Řešení jsou různá, podle naturelu jejich navrhovatelů:

  1. Postavit ve Středozemním moři plot a umístit tam cedule Zákaz vstupu.
  2. Mírumilovná eliminace ... ehm ...?
  3. Znovuobnovení administrativních okresů, na jejichž hranicích by hlídkovali myslivci. Zákaz stěhování kohokoli z okresu do okresu. V ČR by stačilo vyškolit a vyzbrojit dva miliony myslivců. Zbraně by ale musely být slepé, aby se myslivci navzájem nepostříleli.
  4. Zmenšit atraktivitu Evropy pro migranty - např. zničením ekonomiky, zrušením demokracie a svobod, rozpoutáním občanské války, destrukcí životního prostředí apod. Pravděpodobně bude realizováno jako vedlejší důsledek všech ostatních opatření.
  5. Podporovat imigraci křesťanů a ateistů z Afriky, v počtu desetkrát větším, než je muslimů.
  6. Podporovat křesťanské misie v Saúdské Arábii a v Íránu. Pokud by se podařilo obrátit saúdského krále a íránského ajatolláha na naši víru, budou mít jejich poddaní za povinnost je následovat a ostatní muslimové se také přizpůsobí. Pak budeme mít v Evropě křesťanů, že nebudeme vědět co s nimi.
  7. Podporovat znalost křesťanství v Evropě. Třeba pak někdo najde v Bibli, jak se zachovat a co je to vlastně.
  8. Podporovat znalost Koránu, Hadíse a Síry. Když muslimové uvidí, že už Evropa islám zná, půjdou islamizovat někoho jiného.
  9. Nastěhovat muslimy přednostně do příbytků všech, kteří tuto invazi podporují. Nebo naopak vysídlit podporovatele do příbytků muslimů. Zkrátka integrovat, integrovat, integrovat.

[editovat] Báseň imigranta

Brzy budou vánoce, padá snížek bílý,
ve stanu si černoušek od omrzlin kvílí.
Kam jsi mě to Alláhu, kam jsi mě to poslal,
zima je tu, Alláhu, bych se z toho posral.
Sliboval jsi blahobyt, sociální dávky,
teď se klepu ve stanu, omrzlý mám ráfky.
Měl jsem dostat samopal, semtexu pět kilo,
vyhodil bych parlament, a ještě by zbylo.
Na ten sníh co máte tu, čumím jako tele,
strčte si tu Evropu celou do prdele!

[editovat] Fotogalerie

[editovat] Koukni se taky na:

uncyclopedia