NEcyklopedie

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání


Nešlápněte do hovna Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec (hovnivál), který SPRASÍ tento článek?


Takže,NEcyklopedie se jmenuje proto,že to ani není encyklopedie (dalo by se to tak říct,a tak proto to beru za velké NE!

A taky proto,že tu někdy jsou články,které obsahují sprostá slova jako je například Hovno. Takové články tu nepatří,a jedná se jen o paskvil wikipedie!

A proč je vlastně NEcyklopedie paskvil?

Protože má mnohem méně článků,než má wikipedie,takže,tím pádem označuji wikipedii za lepší, nakonec i ťamaní říkají, Čím víc pruhů, tím víc Adidas.

Takže,smažte necyklopedii,nebo vám nakopem prdel!

Asi jste chtěli udělat nepěknou kopii wikipedie,co?

Asi jo,co? vy kokoti! Co to do vás vjelo?

Asi jste chtěli udělat wikipedii číslo 2,ale nepovedlo se vám to,a nebo jste tento paskvil udělali naschvál? A pokud jste to vážně schválně udělali,tak ten paskvil musíte smazat! A to myslím vážně!

VTN prostudoval tento článek, avšak nenašel žádný rozumný důvod v čem by mohla být Wikipedie přínosnější.

1) Že je sice na Wikipedii spousta zbytečných článků je nepopíratelný fakt, ovšem v spoustě nesmyslů se obyčejný člověk s principu nedokáže orientovat, získání užitečných informací je proto skoro nemožné. Stačí jen vzpomenout nekonečné diskuze nad heslem LušTěLa.

2) Stačí se podívat jen zběžně na některá hesla. Kde se s jistotou například dozvíme kolik tůček je do 1m3, na Wikipedii trvalo celý rok než to konečně zjistili a opsali od Necyklopedie. Je skutečně ztrátou času hledat na Wikipedii, co je to ztráta času. Správný teologický výklad jízdního řádu lze pochopitelně nalézt jedině na Necyklopedii. Co je to pořádek se také nedozvíme, nakonec v tom chaosu co tam panuje to ani nelze očekávat. Kde jinde se dozvíme co to je kultura cestování, než na Necyklopedii. A tak můžeme pokračovat do nekonečna.

3)Když to shrneme tak zjistíme že použitelné ověřené a prověřené informace, získáme pouze a jedině na Necyklopedii, nehledě na spoustu gramatických chyb které se již několik let bezúspěšně snaží na Wikipedii vymýtit.[1], proto VTN nedoporučuje používat Wikipedii, s důvodu možné psychické újmy, o špatných známkách ve škole nemluvě.

Nakonec jeden názor za všechny: „Tyhle nesmysly na Wikipedii, každého jenom otravují. Já bych všechny ty Wikipedie a počítače zakázala.“

- Věra P.


Bouncypotato
Necyklopedie sobě
NecyklopedieKnihovna NecyklopedieNecyklopedie o soběNejlepší článkyOhlasy v médiíchNecitátyRegálySprávci NecyklopedieDějiny NecyklopedieCísař NecyklopedieMuzeum NecyklopedieHřbitov NecyklopedieParodie na Necyklopedii (NeckykykloppedieNenecyklopedieNesyslopedie aj.) • UncyclopediaVysoce odborné články
Vědecký tým NecyklopedieNecykloverzitaLoď NecyklopedieRaketoplán NecyklopedieŠalina NecyklopedieEden MorReklamy GoogleNecyklopedie našla život na MarsuExpedice na VenušiVesmírná loď NecyklopedieMetro Necyklopedie
Filmy o Necyklopedii: Válka dvou NecyklopediíDobře zkažená NecyklopedieJak to doopravdy bylo?Robin Anonym … a sága Necykloverse
Seriály o Necyklopedii: Necyklopedians
Nápověda: Obsah nápovědyPravidlaCo Necyklopedie neníEditujte s odvahouJak editovat stránkuŠablony na hanobení uživatelských stránekJak vandalizovatKategorifikaceOdkazyObrázkyOdjinudÚdržbaVandalský kodexBuďte vtipní...Vektorizace
uncyclopedia