Napalmový olej

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Air-attack

Napalmový olej je výsledek charitativní akce Spojených států o celoplošné očkování lidí ze třetího, čtvrtého i pátého světa. První úspěšná aplikace proběhla v letech 1955-1975 ve Vietnamu. Víme, že i malé děti se nenechají dobrovolně očkovat a stejné je to i s některými státy, které se chovají jako malé děti. Proto je třeba vzít napalm do vlastních rukou a plošně naočkovat.

Podle zprávy OSN má napalmový olejíček chránit Zemi i některé lidi proti parazitům. Akce byla víceméně úspěšná, ale pro nežádoucí účinky, kdy napalmový olej měl negativní vliv na výrobu velmi populárního nábytku z bambusu bylo od plošného očkování prozatím upuštěno.

[editovat] Výroba

Podobně, jako jakákoli jiná *věc* na Zemi se napalmový olej původně získával v přírodě, tedy tam kde jej člověk náhodou při svém bloumání přírodou našel na palmách. To bylo ještě v době, kdy se příroda vyskytovala úplně všude a nebylo před ní úniku.

Tak jako vždy pak následovala druhá fáze, kdy člověk začal pěstovat palmy doma (a později, po vynálezu betonu a odklonu od chýší, venku) a postupně začal vysazovat napalmové plantáže. Nejvíce se plantážím s palmami dařilo v jižním Větnamu (čti vjetnam) - během 70. let minulého století zde byla největší produkce na světě.

Samozřejmě pak následuje třetí fáze, podobně jako u jakéholi jiné komodity (krabicové mléko, sojové špekáčky, vodňanské kuře), a člověk si začíná vyrábět napalmový olej sám synteticky v továrnách, bez využití přírody. Má to dlouhou řadu výhod (v případě mléka např. nejste s produkcí mléka odkázáni na nějakou krávu z resortu zemědělství apod.). Výhod je tolik, že by se ani nevešly na celou Necyklopedii.[editovat] Zkušenosti uživatelů

„Trochu mi ztmavla pokožka, ale možná i kvůli napalmovému oleji jsem vyhrál kandidaturu.“

- Barack Obama

„Všechny děti sama nezachráním, ale napalmový olej může.“

- Angelina Jolie

„Hmmmmmmmm.“

- Adolf Hitler
Google uncyc Napalmový olej na googleTohle je nejlepší článek na téma „Napalmový olej“ na celým internetu.
uncyclopedia