Natriopolyglycerolpolyricinoleátdimetandihydrogentetrafosforečnanpolybenzoát

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Kompletní pahýl Tento článek je sice krátký, ale dozvíte se z něho vše. Nemá smysl, abyste o dané problematice sháněli jinde další informace. Nenajdete je.
Palec

Tento článek může obsahovat výsledky vlastního výzkumu!

To je ale moc dobře, protože vlastní výzkum zaručuje faktickou správnost, kterou často nespolehlivé nebo lživé zdroje neposkytují.

Natriopolyglycerolpolyricinoleátdimetandihydrogentetrafosforečnanpolybenzoát (chemický vzorec NaC3H8O3C21H40O4(CH3)2H2P4O11C7H5O2) je univerzální konzervační látka.

[editovat] Výroba

Natriopolyglycerolpolyricinoleátdimetandihydrogentetrafosforečnanpolybenzoát se vyrábí ve velkém v závodě Pesa Bydzdzdzygygygószcz drcením RegioŽraloků. Konkurenční Ekofrukt Slaný zdaleka takových výsledků nedosahuje, protože české šukafony neobsahují takové množství kurvítek, ze kterých se uvolňuje mnoho fosforu díky výrobnímu postupu využívajícímu sváření sirkami nesplňujícími normy EU, což je u Poláků obvyklé. Potom se nádoby, popř. krabice od vína s tímto modrošedým práškem naloží do dobytčáků (jako za soudruhů) nebo do nákladního vagonu (jako rajčata Billa).

[editovat] Odkazy a reference

uncyclopedia