Necyklopedians

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Embassy

Stará barabizna, později Správní budova Necyklopedie

Hedvíčetanic

Hedvíčetanic

Necyklopedians je kultovní seriál tvořený ve studiu Televize Vysočina, vysílaný vždy od 25:00 do 25:15. Seriál pojednává o Neckylopedii, Chucku Norrisovi, Českopedii a Číslech. Seriál patří mezi stálice ve sledovanosti Televize Vysočina a existují teorie o tom, že Necyklopedians sledují i Ježíš a Satan.

[editovat] Prostředí

Necyklopedians (2. až 7. série) se odehrává v roce 2023 na nově objeveném ostrově Khakutinakaja, kde jistý Ross Hedvíček objeví starou barabiznu (později správní budova Necyklopedie)

[editovat] Děj

[editovat] 1.série

1.série Necyklopedians má pět epizod o délce 10 až 35 minut. Byla vysílána denně od 0. do 4.bledna na Televizi Vysočina


0. epizoda: Ross Hedvíček se rozhodne, že se svou rodinou procestuje oceán a snaží se přesvědčit svou matku, dceru, otce, syna, bratrance, sestřenici, tetu, strýce, tchýni, tchána, snachu, zetě, synovce, neteř, švagra, švagrovou a všechny své bývalé přítelkyně, aby se s ním vydaly. (17.5 minuty)
1. epizoda: Ross Hedvíček konečně přesvědčil alespoň 4 členy své rodiny, aby se s ním vydaly na cestu kolem světa. (konkrétně Rose Teresia Hedvíčková, bezejmenná tchýně, Petunie Von Raichenbauchová Hedvičková a Sorr Hedvíček - dvojník) Postaví koráb "Hedvíčetanic" a vydá se nakoupit u Číňanů naproti (krámek Pólán) jídlo potřebné k plavbě, to mu ale překazí jeho soused Elvis Presley, který vykoupí všechny konzervy s hnědým masem. (21.15566778 minuty)
2. epizoda: Poté, co Ross Hedvíček není schopen ani nakoupit konzervy se od jeho plánu odtrhává bezejmenná tchýně a radši jde psát na Českopedii. Ross Hedvíček to ale nevzdává a tak zabije svého pátého (prvočíslo) oblíbeného vepře "Masáčka" a vyrobí z něj chybějící konzervy. Hedvíčetanic tak může konečně vyplout.(10.01 minuty)
3. epizoda: Ross Hedvíček a jeho parta jsou připraveni vyplout, je ale třeba najít přístav, odkud by mohli vyplout. Celý díl je zaplněn zrychleným záběrem jízdy Rosse Hedvíčka a spol. z Prahy do přístavu v Portlandu (nikdo nemá tucha kde to je). (34.998 minut)

Embassy

Opět stará barabizna, později Správní budova Necyklopedie

4. epizoda: Ross Hedvíček a spol. jsou konečně připraveni vyplout z Portlandu, na poslední chvíli ale Petunie von Raichenbauchová Hedvičková onemocní nepříjemnou obdobou kohoutí chřipky a tak jí ostatní musí zanechat v Portlandu a vyplout bez ní. Petunie von Raaichenbauchová Hedvičková umírá tři dny po vyplutí Hedvíčetanicu. (18.277277277 minut')

[editovat] 2.série

2.série Necyklopedians má 5 epizod o délce 8 až 23 minut. Byla vysílána denně od 12. do 16.bledna po velkém úspěchu první série na obou vysílacích kanálech na Televizi Vysočina.

Kokosova sila

Graf s vyznačenou kokosovou sílou, která dosud nebyla objevena nikým jiným než Rossem Hedvíčkem.


0. epizoda: Ross Hedvíček a spol. vypluli z přístavu v Portlandu a míří směrem na Madagaskar, bouře je ale strhne do jiného směru a nakonec ztroskotají na ostrově Khakutinakaja. ( 8.3243432434 minut)
1. epizoda: Po ztroskotání na ostrově Khakutinakaja se Ross Hedvíček pokouší pod vrakem ztroskotaného Hedvíčetanicu najít své dva společníky (Rose Teresia Hedvíčko a Sorr Hedvíček - dvojník), bohužel ale bezúspěšně. Poté, co se Ross Hedvíček smíří se ztrátou svých společníků, se vydá směrem do ostrova, aby zde nalezl nějaké jídlo. Prodírá se nekonečnou džunglí, ale nakonec najde jen skálu, před kterou stojí stará barabizna (později Správní budova Necyklopedie). (23.23232323333333333 minut)
2. epizoda: Ross Hedvíček se po nalezení staré barabizny vydá přímo k ní, zjistí ale, že z neznámého důvodu nemůže vkročit dovnitř, jakoby barabiznu chránila neznámá síla. Hladovému Rossu Hedvíčkovi tedy nezbyde nic jiného, než se pokusit vysvětlit neznámou bariéru matematicky. Tak vzniká později jeden z prvních článků na Necyklopedii, Müdlerův paradox. Poté, co je bariéra matematicky vysvětlena, objevuje Ross Hedvíček tzv. kokosovou sílu, pomocí které nakonec prolomí bariéru a dostane se do staré barabizny. (14.9876543 minut)
3. epizoda: Když Ross Hedvíček vstoupil do staré barabizny, praví se legenda o tom, že byl osvícen (nikdo neví zda Ježíšem či Satanem) a byl mu vnuknut nápad o zničení Českopedie. Ve staré barabizně našel Ross Hedvíček mnoho pergamenů vyprávějících o pradávné věštbě. Podle této věštby přijde muž jménem Ross a zničí Českopedii, která je ostudou společnosti. Ross Hedvíček tak začne přemýšlet, jak zničit Českopedii. (12.31031003021 minut)
4. epizoda: Celý díl je zaplněn ukázkami nápadů Rosse Hedvíčka, jak zničit Českopedii, jako například: povolat armádu tučňáků, shodit server Českopedie, zabít Patrona Českopedie, zničit finační podporu Českopedie - Česko, obžalovat Českopedii z krádeže neznámého psíka, vytvořit konkurenci. A tak, jako konkurence Českopedie, mající za úkol ji zcela zničit, se zrodila Necyklopedie! (23.0000023 minut)

[editovat] 3.série

3. série Necyklopedians má 4 epizody o délce 16 minut. Byla vysílána od 21. do 24. bledna na obou vysílacích kanálech Televize Vysočina.

XADMIN

Jeden z nejpopulárnějších snímku XADMINa, který mnoho lidí zná, aniž by vědělo o jeho původu v seriálu Necyklopedians


1. epizoda: Ross Hedvíček poté, co dostane onen skvělý nápad na stvoření Necyklopedie založí společnost podporující projekt Necyklopedie s názvem Necyklopedians. S touto společností následně zažaluje Českopedii za krádež nápadu, který měl on ještě před založením Českopedie. Soud ale prokáže, že Českopedie není vinna a pošle Rosse Hedvíčka na 3 měsíce do vězení.(16 minut)
2. epizoda: Ross Hedvíček si ve vězení začne psát blog hedvicek.blog.xyz, protože společnost Necyklopedians byla označena soudem jako neprospěšná a musela být zrušena spolu s Necyklopedií. Děj dále přeskakuje o 26 dní později, kdy začne blog Rosse Hedvíčka sledovat neznámý hacker a doktor, uváděný pod názvem XADMIN.XADMIN navštíví Rosse Hedvíčka ve vězení a ukradne mu jeho notebook, kde má všechny důležité informace. Podle nich vypluje XADMIN na ostrov, kde začal projekt Necyklopedie, ostrov Khakutinakaja. (16 minut)
3. epizoda: XADMIN se pomocí notebooku, ve kterém má Ross Hedvíček celý svůj život vypsaný do detailů, dostane do staré barabizny a je také osvícen. Rozhodne se obnovit geniální plán Necyklopedie, nyní ovšem bez jakékoli společnosti, která by mohla být zažalována. Zbytek epizody je vyplněn postupem, jak XADMIN vyttvořil systém Necyklopedie, který funguje dodnes. (16 minut)
4. epizoda: XADMIN umístí Necyklopedii na adresu necyklopedie.wikia.com a spustí celý projekt. Poté jde prozkoumávat ostrov Khakutinakaja. Zde děj přeskakuje o měsíc později, kdy už má Necyklopedie 100 uživatelů a projekt se začíná rozrůstat. XADMIN se tedy rozhodne, že je čas zmizet a přidělí pěti uživatelům Necyklopedie práva admina. XADMIN pak nenápadně a zcela anonymně zmizí, což je důvod, proč je v dešní době zakladatel Necyklopedie nevystopovatelný. (16 minut)

[editovat] 4.série

4.série Necyklopedians má 4 epizod o délce násobků 3 minut. Byla vysílána denně od 26. do 29. bledna na prvním vysílacím kanále Televize Vysočina.


1. epizoda: Necyklopedie má nyní již asi 600 členů a Ross Hedvíček je stále ve vězení. Po Necyklopedii se šíří panika a vandalismus a správci již přestávají zvládat celou situaci, a tak se rozhodnou všechny uživatele zablokovat. (15 minut)
2. epizoda: Všichni členové Necyklopedie jsou již zablokováni a pět správců řídí celou Necyklopedii, když vtom se jeden z nich zblázní a vymaže další tři adminy, než ten poslední vymaže jeho. Na Necyklopedii nastává totalita a jeden správce řídí vše. Vládne tvrdou rukou a nechává si platit za možnost čtení / úpravy Necyklopedie. Začíná vznikat skupina Antinecyklototalitní spolek, která popularizuje problém a snaží se uspořádat povstání. (18 minut)
3. epizoda: První povstání skupiny Antinecyklototalitní spolek bylo neúspěšné a absolutní vládce Necyklopedie vymazává téměř všechny uživatele. Díky svým penězům je nechutně bohatý a Necyklopedie ho již přestává bavit. Za své peníze kupuje ostrov Khakutinakaja a stěhuje se na něj. Necyklopedie je tedy bez správců a nikdo s tím nemůže nic udělat. Antinecyklototalitní spolek sice organizuje druhé povstání, ale nevypadá to, že by se mohlo povést. (21 minut)
4. epizoda: Najednou se objevuje Rose Teresia Hedvíčko, o které si všichni myslí, že zemřela v druhé sérii. Ve skutečnosti ovšem přežila a nyní se na trosce Hedvíčetanicu plaví směrem do Afriky. Zde se kompletně uzdravuje a stává se vůdkyní skupiny Antinecyklototalitní spolek. Tento spolek také díky ní zorganizuje velké vylodění na ostrově Khakutinakaja. Zde série končí. (24 minut)

[editovat] 5.série

5. série Necyklopedians má 4 epizody o délce 31.41592 minut. Byla vysílána obden na prvním i druhém vysílacím kanále Televize Vysočina od 32. bledna do 12. onanúnora.

Rose hedvicko

Jedna z možných podob Rose Teresie Hedvíčko. Všimněte si boule na hlavě způsobené úrazem při ztroskotání Hedvíčetanicu.


1. epizoda: Po velkém vylodění na ostrově Khakutinakaja se Antinecyklototalitní spolek vydává směrem k Staré barabizně, aby našli posledního správce. Po pár dnech jim ale dojde jídlo a ti nejslabší z nich zemřou. Za další týden už zbývá jen vůdkyně spolku, Rose Teresia Hedvíčko, a Anna Yogová, která umí žít bez jídla a celý týden prohledávala ostrov. Nyní vysvětluje Rose T. Hedvíčkové, na co přišla. (31.41592 minut)
2. epizoda: Anna Yogová vůdkyni Rose Teresii Hedvíčko vysvětlila, že Stará barabizna je chráněna silou, kterou Ross Hedvíček špatně popsal jako tzv. kokosovou. Ve skutečnosti je chráněna třemi nejmocnějšími duchovními živly: Ježíšem, Satanem a Chuckem Norrisem. Barabizna skrývá největší tajemství světa, která jsou pod ochranou těchto tří živlů. K jejich prolomení je třeba obětovat trojí krev třikrát prolitou třemi těly a třemi dušemi. Anna Yogová a Rose Teresie Hedvíčko se tedy vydávají hledat třetího člověka, který by také obětoval svou krev k otevření Staré barabizny. (31.41592 minut)
3. epizoda: Po dlouhém hledání a živení se plody ostrova se Anna Yogová a Rose Teresie Hedvíčko rozhodnou vrátit se zpět. Zjistí ale, že jejich loď ukradl absolutní vládce Necyklopedie, kvůli kterému se sem vydaly a tak musí zůstat na ostrově. V tu samou chvíli se absolutní vládce Necyklopedie objevuje v Evropě, kde chce odkoupit i Českopedii. Investuje do ní všechny své peníze, ale ostatní uživatelé ho nakonec zablokují. O pár týdnů později se ale objeví XADMIN, který pomůže absolutnímu vládci ovládnout Českopedii. Pokus je ale neúspěšný a vyústí pouze v krátký výpadek Českopedie. Absolutní vládce Necyklopedie je odsouzen k trestu smrti a tak si své heslo k Necyklopedii odnese s sebou do hrobu. (31.41592 minut)
4. epizoda: XADMIN se znovu plaví na ostrov Khakutinakaja, kde narazí na Annu Yogovou a Rose Teresii Hedevíčko. Na poslední chvíli je zachrání a odveze zpět do civilizace. Tam se setkávají s Rossem Hedvíčkem, který už je propuštěn z vězení a domlouvají se na rituálu, který má otevřít Starou Barabiznu. Ukazuje se ale, že jsou potřeba 4 další lidé, kteří ovládají čtyři živly: oheň, vodu, vzduch a zemi. XADMIN, Anna Yogová a spol. se tedy vydávají do Japonska, kde hledají duchovní vládce všech čtyř živlů. Zde série končí.(31.41592 minut)

Robota na Slovensku1       Na této stránce se pracuje     
      Prosím vykašlete se dočasně na editaci tohoto článku     

[editovat] Obsazení

Leonardo Dicaprio jako Ross Hedvíček
Brie Larson jako Rose Teresia Hedvíčková
neznámá herečka jako bezejmenná tchýně
Meryl Streep jako Petunie Von Raichenbauchová Hedvičková
Leonardo Dicaprio jako Sorr Hedvíček
Liao Fan jako číňan z krámku Pólán
Dan Nekonečný jako Elvis Presley
neznámý hacker jako XADMIN
Stephen Hawking jako šílený správce
Adolf Hitler jako poslední správce
Adele jako Anna Yogová

[editovat] Autoři

Režie: Zdeněk Troška
Scénář: Zdeněk Troška, Uživatel:IQ_BigBang
Knižní předloha: Uživatel:IQ_BigBang
Kamera: Ervín Sanders
Hudba: Karel Vágner
Producenti: Dana Voláková
Střih: Dalibor Lipský
Zvuk: Tomáš Bělohradský
Scénografie: Václav Vohlídal
Masky: Jiřina Pahlerová
Kostýmy: Josef Jelínek

[editovat] Zajímavosti

Nejvědečtější epizoda: S02E02
Nejvíce osvícená epizoda: S02E03
Nejnudnější epizoda: S01E03
Nejanonymnější epizoda: S03E04
Nejezoteričtější epizoda: S05E02

[editovat] Žaloba

V roce 2026 podali autoři fenomenálního seriálu Necyklopedians žalobu na autory projektu Necykloverse, který se snaží spojit všechny seriály, filmy, hry a ostatní multimédia ohledně Necyklopedie. Na jejich oficiální stránce byla zveřejněna mylná informace, že seriál Necyklopedians je součástí projektu Necykloverse, TO JE VŠAK LEŽ! NECYKLOPEDIANS NENÍ SOUČÁSTÍ PROJEKTU NECYKLOVERSE. Soudní proces stále probíhá!

Bouncypotato
Necyklopedie sobě
NecyklopedieKnihovna NecyklopedieNecyklopedie o soběNejlepší článkyOhlasy v médiíchNecitátyRegálySprávci NecyklopedieDějiny NecyklopedieCísař NecyklopedieMuzeum NecyklopedieHřbitov NecyklopedieParodie na Necyklopedii (NeckykykloppedieNenecyklopedieNesyslopedie aj.) • UncyclopediaVysoce odborné články
Vědecký tým NecyklopedieNecykloverzitaLoď NecyklopedieRaketoplán NecyklopedieŠalina NecyklopedieEden MorReklamy GoogleNecyklopedie našla život na MarsuExpedice na VenušiVesmírná loď NecyklopedieMetro Necyklopedie
Filmy o Necyklopedii: Válka dvou NecyklopediíDobře zkažená NecyklopedieJak to doopravdy bylo?Robin Anonym … a sága Necykloverse
Seriály o Necyklopedii: Necyklopedians
Nápověda: Obsah nápovědyPravidlaCo Necyklopedie neníEditujte s odvahouJak editovat stránkuŠablony na hanobení uživatelských stránekJak vandalizovatKategorifikaceOdkazyObrázkyOdjinudÚdržbaVandalský kodexBuďte vtipní...Vektorizace
Ts4333

Seriály:

30 případů Miloše ZemanaAkta XBatman: GothamDoktor HnůjDvě minuty nenávistiKriminálka Las VegasKrok za krokemLéčebna pro alergiky v růžové zahraděMickeyho klubíkNecyklopediansNemocnice na kraji městaPat a MatPerníkový tátaSamurai JackSex na vesniciSimpsonoviŠmoulovéThe Walking DeadTřicet případů Miloše ZemanaÚčetnické humoreskyVálka volůVčelka MájaZtraceniŽenatý... pod pantoflem

Večerníčky:

Für Volk, Rasse und HönigMotýl Onanuel a maková panenka

Reality show:

VykaleníBig BrothelProstřevo

Další důležité pořady:

Česko Slovensko nemá talentPošta pro tebeTati, ožer mě

uncyclopedia