Necyklopedie

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

Necyklopedie je rozsáhlý dlouhodobý projekt krajní pravice, který má za cíl v obrovském množství nezávadných a pravdivých necyklopedických hesel vysazovat semínka štvavého protiromského zla.

Libertad.jpg

Matka Necyklopedie. Povšimněte si v popředí velmi zdařilého vyvedení příznivců Wikipedie.

Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Necyklopedie"

pojednává o opačném tématu než článek Wikipedie.

Grabs02 logo.jpg

Po dlouhých, někdy i intimních rozhovorech se Moshe Zylbrsztajnovi podařilo rozjet propagační kampaň s Eden Mor, která obětovala chvilku ze svého drahého času, všechen ostatní věnuje surfování po Necyklopedii, a zapózovala našemu fotoreportérovi.

Embassy.jpg

Správní budova Necyklopedie. Podle dobře ověřených zpráv usiluje o budovu správní rada Wikipedie. Jde o důsledek faktu, že čtenáři Wikipedie již prokoukli lži šířené Wikipedií a hromadně přecházejí k Necyklopedii.

Život je příliš důležitý na to, aby se bral vážně.“

- Gilbert Keith Chesterton

Necyklopedie je zavřená encyklopedie, kterou dokáže editovat jen sám ďábel.“

- Uživatel:Trnka

„Toto je jediná pravá encyklopedie, na jejichž motivy vznikla wikipedie.“

- Starman2

„Moje příspěvky v Necyklopedii nejsou abyste se jim smáli vy, vy chlíváci, to jsou taháky do školy pro mou dceru Annu.“

- Moshe Zylbrsztajn

„To je šílený, todleto!“

- Elihu

Necyklopedie RULEZ :D :D STFU U NOOB :D“

- Sanky

Necyklopedie je jako dobrá Becherovka: čím je starší, tím je lepší.“

- Ráďa

Necyklopedie je Bohem požehnaná encyklopedie!“

- farář Koloděj

„Rychle uvařit menáž a pochodem na Sokal. Vozatajstvo začíslit u východní skupiny. Výzvědná služba se zrušuje. 13. pochodový prapor staví most přes řeku Bug. Bližší v Necyklopedii

- Jaroslav Hašek

„Šalom Necyklopedie! Tršim fam fšem paltze glutzi!“

- Eden Mor

„Blouznivci hledají humor na webu Necyklopedie a obsah webu za humor považují. Nevěřte jim, budou-li vás o tom přesvědčovat. Jedná se o pomatence. Necyklopedie je studnicí opravdového, skutečného, pravého, upřímného, hlubokého, ryzího a vážného poznání, z něhož dlouho neusnete. Kdo hledá humor a bludy, nechť to hledá a čte na jiných webech, mezi nimiž vyniká wikipedie.“

- Nápis na hrobu Neznámého hledače pravdy. Když konečně našel pravdu, hned to s ním seklo (podle očitého svědectví Neznámého příbuzného)

Necyklopedie je začátek největšího projektu v dějinách českého a světového Internetu. Posláním Necyklopedie je šířit pravdu a nic než pravdu, k tomu jí dopomáhej Bůh, Elvis Presley a Ross Hedvíček.

Necyklopedie přináší pravdu tak čirou, že většina čtenářů vůbec nepochopí, že se jedná o smrtelně vážnou věc a celou Necyklopedii považuje za žert.

Adam.jpg

Adam přebírá od Pána Boha logo Necyklopedie. Výklad není ideově závadný, ale jedná se o záměrně nesprávný výklad šířený, jak jinak, wikipedií. Ve skutečnosti jde o záběr našeho fotoreportéra, zachycující poštovního poslíčka Necyklopedie jak předává Pánu Bohu přihlašovací heslo k jeho uživatelskému účtu po objevení Necyklopedie. Záběr nezpochybnitelně dokazuje, co Pán Bůh čte a kde bere informace. Povšimněte si ruměnce ve tváři Pána Boha, začervenal se, protože objevil Necyklopedii po dlouhé době její existence; záběr jej usvědčuje, že nemá všechno tak docela pod kontrolou. Budiž Pánu Bohu omluvou, že při této příležitosti Necyklopedii požehnal. ....... Aktualita z posledních dnů: Několikrát se Pánbůh snažil přispět do některých rubrik Necyklopedie, ale naši administrátoři byli nuceni mu to vždycky sprasit. Bohužel.

Necyklopedie disponuje vysoce kvalifikovaným týmem spolupracovníků, kteří se, vázáni přísahou věrnosti a nerozborné družby, ujali vedení rozsáhlého výzkumu světového spiknutí, a prostřednictvím Necyklopedie zveřejňují výsledky své vědecké práce, dávajíce ji tak k dispozici všem, jejichž kognitivní schopnosti ještě neutrpěly nenahraditelné škody při sledování reklam na Persil, Vizír a bicykly bez kol. Díky tomuto úsilí ma Necyklopedie jako jediná impakt faktor -666.

Smyslem Necyklopedie je konečné a úplné rozkrytí bludů, kterým oficiální věda, propaganda, reklama, brífingy, promoce, trejningskímy, školení a kydy českých politiků zahalily opravdovou realitu. Jejím finálním cílem je osvobození českého člověka z otrockých okovů dezinformací a cenzury které Čechům a Moravanům nasadili Wikipedisté, politici, manažeři bezpečnosti práce a vedoucí oddělení zabezpečení jakosti.

[editovat] Nepřátelé Necyklopedie

  • Hackři Moravské osvobozenecká armády (MOA) infiltrovali politicky korektní stránky Necyklopedie svými propagačními materiály. Po odhalení se pokusili zničit celou Necyklopedii smazáním článku Necyklopedie. Doposud nedopadený vandal operoval z IP 193.179.148.53. Administrátoři Necyklopedie se pokusili další útoky odvrátit zablokováním nepřátelské adresy, jejich snaha byla ale vzápětí zmařena získáním administrátorských hesel a odblokováním prostějovské IP.
  • Po těchto zkušenostech byla Necyklopedie mnohem lépe zabezpečena a zaminována, o čemž se přesvědčili lidé na celém světě, když další nejapný pokus o napadení Necyklopedie ohrozil celý internet kromě Moravstánského území, které je s pochopitelných důvodů dobře zabezpečeno pomocí nejmodernější techniky MOA..


Bouncypotato.gif
Necyklopedie sobě
NecyklopedieKnihovna NecyklopedieNecyklopedie o soběNejlepší článkyOhlasy v médiíchNecitátyRegálySprávci NecyklopedieDějiny NecyklopedieMuzeum NecyklopedieHřbitov NecyklopedieNenecyklopedieNesyslopedieUncyclopediaVysoce odborné články
Vědecký tým NecyklopedieNecykloverzitaLoď NecyklopedieRaketoplán NecyklopedieŠalina NecyklopedieEden MorReklamy GoogleNecyklopedie našla život na MarsuExpedice na VenušiVesmírná loď NecyklopedieMetro Necyklopedie
Filmy o Necyklopedii: Válka dvou NecyklopediíDobře zkažená NecyklopedieJak to doopravdy bylo?Robin Anonym
Nápověda: Obsah nápovědyPravidlaCo Necyklopedie neníEditujte s odvahouJak editovat stránkuŠablony na hanobení uživatelských stránekJak vandalizovatOdkazyObrázkyOdjinudÚdržbaVandalský kodexBuďte vtipní...Vektorizace
uncyclopedia