Necyklopedie:Pod Parou

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání


„Uncyclopedia is built for people, not for admins. (Necyklopedie se dělá pro lidi, ne pro správce)“

- Uživatel:Szoferka

„Uncyclopedia is built for peopleadmins, not for adminspeople - they already got rock. (Necyklopedie se dělá pro lidisprávce, ne pro správcelidi - už mám rock.)“

- Vandalista
Ikona pořadač.png

Archiv

01020304050607

Icko.png

Na stránce Necyklopedie:Pod Parou/technika

Se vedou diskuse o technických sounáležitostech fungování Necyklopedie

Zlomové okamžiky v dějinách Necyklopedie jsou k videní:

Pravidla převedena na samostatnou stránku Necyklopedie:Pravidla

Žádost O Obrázkovou Pomoc

Zdravím Necyklopedisty. Vzhledem k absenci jakéhokoliv počítačového stroje v místě mého bydliště by od Vás bylo velmi krásné, kdyby jste článek Spojené Babišárny doplnili o nějaké krásné a barevné obrázky. Článek dopíšu na zařízení tabletového typu, nicméně fotoeditory na Android jsou kompletně na vyližprdel. Děkuji Vám mnohokráte. (3.12.2015\9:37\Forstee44)

Jistě je plno vhodných obrázků, ale podívej se do obrázků v Necyklopedii, myslím že by se leccos našlo.--Nytra (diskuse) 3. 12. 2015, 08:51 (UTC)
Ok, pokusím se něco najít. --Forstee44 (diskuse) 3. 12. 2015, 13:55 (UTC)

Článek o diskordianismu

Rád bych vás vyzval k sepsání článku o diskordianismu, zde je o něm info na plagiátorském serveru: http://cs.wikipedia.org/wiki/Diskordianismus

Jo, diskordianismus je skvělej, čet jsem sice jen první odstavec, ale myslim, že můžem celej článek ukrást z wikipedie. Co vy na to? --M. (diskuse) 29. 1. 2013, 16:42 (UTC)
Podporuji návrh, jen by se to mělo asi prořezat od nudnějších částí. --Colega (diskuse) 29. 1. 2013, 19:05 (UTC)
Tak jo. Do toho! Mně se nechce. --M. (diskuse) 30. 1. 2013, 19:44 (UTC)
Bože, to je dokonalá věc, hned jdu na to. --Vygoš (diskuse) 6. 6. 2013, 15:31 (UTC)

Protest proti cenzuře Internetu

Necy blackout.jpg

Návrh1

Věnujte prosím pozornost této zprávě [1]. Navrhuji se k protestu připojit naším vlastním Blackoutem (jen hlavní strana). Návrh obrázku na Hlavní stranu je zde.

Důvody:

 • protože s pokusy o cenzuru už máme vlastní zkušenosti
 • protože jsme součástí Wikia a naše servery jsou na území USA
 • protože SOPA a PIPA je schweinerei, který by mohlo zmutovat a rozlézt se do dalších zemí
 • protože slon

--Zylbrsztajn 17. 1. 2012, 07:55 (UTC)

Byl bych rád, kdyby se k tomu správci vyjádřili do dnešního (17. ledence 2012) včera. Vyjádřit se samozřejmě mohou i ostatní editoři.--Zylbrsztajn 17. 1. 2012, 10:17 (UTC)

Jsem pro. Necyklopedie se prozápadní a procigánské cenzuře nepoddá! --Hovňous 17. 1. 2012, 15:19 (UTC)
Hovňousi, nechápu, co má návrh amerického zákona chránícího výsadní postavení velkých mediálních společností a usilující o nadvládu americké legislativy nad Internetem společného s romskou otázkou. Ale to je asi nějaký tvůj vnitřní problém. Doporučuji psychologa. --Zylbrsztajn 17. 1. 2012, 17:03 (UTC)
Taky jsem pro. Ale jenom jeden den. Současný stav mi vyhovuje. Mimochodem, kolik copyrightů Necyklopedie porušuje? Pokud vím tak každý obrázek nahraný bez souhlasu autora je porušení zákona. Je divný, že z Lupy nás vyřadili kvůli rasismu a ne kvůli tomuhle. Nebo ne? --M. 17. 1. 2012, 15:47 (UTC)
1. Lupa reagovala na konkrétní námitky organizace Romea. Nic jiného neřešila.
2. U projektů typu "Uncyclopedia" se copyright neřeší. Zatím. Navíc, u nás je mnoho obrázků natolik upravených, že už se jedná o nové, naše dílo. Obrázky vytvořené grafikem aTeo označujeme šablonou tak, jak jsme s ním dohodli. Samozřejmě, že blackout by byl 1 den a to od středy 18.1.2012, 6 hodiny ranní našeho času do 19.1.2012 6 hodiny ranní našeho času, aby se náš Blackout shodoval s Blackoutem anglické Wikipedie.
Poznámka: Blackout budu dělat i na dalších serverech a diskusních skupinách, ve kterých jsem správcem nebo moderátorem. --Zylbrsztajn 17. 1. 2012, 17:03 (UTC)
ad 2. Mnoho obrázků je upravených, ale zdaleka ne všechny. Třeba ty v článku ukulele, co jsem stáhnul z flickru, měly jasně danou licenci copyright. My Češi to neřešíme vůbec, zato třeba Němci chtějí jen obrázky s volnou licencí, jak jsem zjistil, když jsem přeložil ukulele do němčiny. (ale nesmazali je, jak slibovali) Jednou se ale nějaký okradený fotograf může objevit, nebo ne? Doteď se možná neobjevil, protože ví, že nemá reálnou šanci u soudu uspět.
ad 1. Myslím si, že Romea (nebo kdokoli jiný) nás mohl tenkrát klidně obvinit, že tu máme kradené obrázky. A asi by to byla pravda a mohli nás za to vyřadit. Těžko říct, proč na to nepřišli. Třeba mají kradené fotky taky. --M. 17. 1. 2012, 18:53 (UTC)
No jó, to jsou Němci, ti musejí mít všecho "in ordnung". Kdoví, jak je to u Španělů, Portugalců, Japonců ... Uncyclopedia má spoustu jazykových verzí. Případný okradený fotograf, pokud není úplný pitomec, si uvědomí, že jeho šance uspět s žalobou jsou malé, a že by ho to stálo čas a peníze. Mimo to je většině chytrých lidí jasné, že u protestů proti parodiím hrozí vlastní zesměšnění. A Romea řeší jen to svoje. Ona se mimo provozu těch stránek zabývá vzdělávacími kurzy, osvětou, podchycením pozitivních aktivit, medializací Romů, kteří něčeho dosáhli, podporou práce s problematickými rodinami (ti tererénní pracovníci, co chodí do zanedbaných rodin vysvětlovat, vyučovat, radit, to je strašná práce). Mají toho tolik a tak málo lidí, že zbývat našimi obrázky je zcela mimo jejich zorný úhel. Jde o to, že kdyby ten zákon byl přijatý, tak je se všemi Uncyclopediemi konec, a nejenom s nimi, byl by to konec Internetu, jak ho známe.
Ilustrace: Byl jsem před 2 lety v Indii. Při vstupu do jedné instituce nám chtěli prohledat zavazadla a jednomu z nás prolézt počítač. Ztropil jsem tam trochu virvár kvůli tomu. Naštěstí se lekli věty: Okamžitě volám ambasádu mé země. Ale byl to nepříjemná situace. Na jeho nouťasu byly nelegální programy za spoustu peněz a hafo velmi citlivých osobních dat --Zylbrsztajn 17. 1. 2012, 19:26 (UTC)
S blackoutem souhlasím a nemá to nic společného s Romeou. Potmě vypadá každý jako černý. --Karkos 17. 1. 2012, 19:06 (UTC)

Kde jsou sakra ostatní správci? Jindy jich je tady 90 % a dneska všichni čumí na telku? --Zylbrsztajn 17. 1. 2012, 19:27 (UTC)

Jednou můžeme souhlasit i s Wikipedií, nakonec je to společný nepřítel, nějaký protest není na škodu.--Nytra 17. 1. 2012, 20:19 (UTC)

Protestsopapipa.jpg

Protest proti SOPA a PIPA

Wikia vydala svoje stanovisko a provede opatření. Výkonný ředitel Craig Palmer vše popisuje na svém blogu SOPA and PIPA Situation Summary. Informace o obou zákonech jsou v angličtině dostupné na speciální wiki iplaw.wiki zde.

Hlavní protest všech Wikií a opatření začínají 18.1.2011 v 6 ráno středoevropského času a budou trvat 24 hodin. Všichni uživatelé, kterým se zobrazují reklamy (tj. u nás na Necy ouplně fšichni) uvidí velký inzerát (980x365), který bude objasňovat negativní stanovisko Wikia k oběma zákonům a, pokud se na něj klikne, přenese uživatel na Výzvu k akci. Přitom se nebudou zobrazovat žádné další reklamy ani lokální skiny. Při obnovení stránky nebo při pokusu o pokračování na další stranu, vše zmizí a neobejví se dříve, než za hodinu práce, nebo při příští návštěvě o více než hodinu později.

Necyklopedie k tomu bude mít mezi 2 hodinou v noci (18.1.2012) a 9 hodinou ráno (19. 1. 2012) na hlavní straně obrázek (viz náhled vpravo) o našem protestu s českým textem. --Zylbrsztajn 18. 1. 2012, 00:36 (UTC)


Změny kvůli protestu, které slibovala Wikia zatím nenastaly. Tak nevím. Aspoň že tam máme to naše. --Zylbrsztajn 18. 1. 2012, 06:42 (UTC)

Zatraceně, člověk si jeden den v měsíci řekne, že nezapne počítač, a hnedka se dějou věci :-D Nicméně s blackoutem naprosto souhlasím, ještě jsem tam teď přihodil pirátský odkaz na petici proti cenzuře internetu a smazal i horní blok s odkazy, když už blackout, tak pořádně. --Vygoš 18. 1. 2012, 16:02 (UTC)
Tak s politováním musím uznat, že tentokrát byla Uncyclopedia lepší než my :-( - viz jejich blackout. --Vygoš 19. 1. 2012, 22:46 (UTC)
To ano, holt byli nad věcí více než my (teda já, protože ten náš obrázek jsem spáchal sám, nasranej, a bez odstupu), je vidět, že málo hulím.--Zylbrsztajn 19. 1. 2012, 23:58 (UTC)
Zas to tak špatné nebylo, kdyby se včas více Necyklopedistů zapojilo, třeba by to bylo lepší, zase se tak neshazuj, necyklopedické to celkem bylo, jak jinak na ty hulváty...--Nytra 20. 1. 2012, 08:56 (UTC)

Kulaté rohy

Se dívám že už i když jsou ve Windows a Exploreru kulaté rohy, Necyklopedie je pořád hranatá. Ovšem ve Firefoxu je od té doby co jsme to změnili na kulaté rohy pořád dobré a teď již stylové. Teď mám 64-bit Windows i Explorer, je vše kulaté jen v okně prohlíče ne, vypadá to divně, přitom to kulaté máme.--Nytra 27. 3. 2012, 06:42 (UTC)

Kulatý rohy, kulatý rohy, uvědomte si, že Necyklopedie půjde ke všem čertům i se svejma uživateli a pak by nastalo kvůli kulatým rokům skutečné peklo!!! Jejda.

České televize

Na Slovenské Necyklopedii je článek o TV Narkóza (Markíza) a Hnoj (Joj)-čili o dvou hlavních slovenských komerčních stanicích. Ale na České Necyklopedii jsem narazil pouze na článek o TV Hovna (Nova) kdežto TV Prima mi tu chybí. Hledám špatně nebo ještě nidko nevytvořil článek např. s názvem TV Piča Famílie? P.S. Na obou Necyklopediích chybí článek o státních televizích-STV a ČT... -- 151kbar151 20.5.2012.

To znamená jen jediné - čekají na napsání. Co třeba zrovna od Tebe? --Vygoš 11. 6. 2012, 15:14 (UTC)

Několik připomínek od Vosy

Dobrej podvečír, mám několik doufám konstruktivních připomínk k Necyklopedii:
1) Už bych z hlavní strany odstranil video s potřebu konajícím týpkem a záchodem. Ty, kteří na Necyklopedii zavítají poprvé to spíše odradí od dalšího čtení a pro pravidelné návštěvníky to začíná být trapné (i když chápu, že to video je tam tématicky k odkazu na článek WC (organizace))
2) Proč je pod jinak celkem vtipným článkem David Rath několik odstavců různě barevných a velkých všemožně blikajících slov DAVID RATH, DAVID RATH.. Dle mého názoru je to trapné a celý článek to kazí.
3) Co mají čtenáři říci články 01000010 01101001 01101110 01100001 01110010 01111001, ?, ?????, !, 8A 65 73 74 6E E1 63 74 6B 6F 76 E1 20 73 6F 75 73 74 61 76 61 nebo AAAAAAAAA! ? Připadají mi nevtipné a trapné. Kdyby byl jeden tak neřeknu ani Ň, ale na Necyklopedii jsou jich mraky.
Ale jsou to jen moje názory, takže pokud s nimi nesouhlasíte, dále se s nimi nezaobírejte.
Děkuji za přečtení
Uživatel:Vosa 23. 5. 2012, 21:16 (UTC)

Souhlasím s Vosou v bodě 1. Oddělejte ho, prosím. O ostatních bodech bych musel přemýšlet a to se mi teď nechce. Doufám, že články 01000010 01101001 01101110 01100001 01110010 01111001 a 8A 65 73 74 6E E1 63 74 6B 6F 76 E1 20 73 6F 75 73 74 61 76 61 nějaký smysl mají a že to jsou jenom písmena zakódovaná do dvojkové a šestnáctkové soustavy, která dohromady dávají smysl. Nechce se mi to luštit, ale pokud to tak neni, smažte je. --M. 1. 6. 2012, 14:35 (UTC)
U toho Ratha v tom smysl taky moc nevidím, ostatní ale budu bránit do posledních sil 8-) I když je pravda, že nijak zvlášť smysluplnné nejsou. --Vygoš 1. 6. 2012, 18:14 (UTC)
Dovoluji si navrhnout Stop-stav na podobné články, pokud nebudou mít zajímavou myšlenku. Zároveň se přiznávám, že jsem zhruba desítku nedotažených článků této kategorie smazal. --Ervín (diskuse) 6. 10. 2012, 17:13 (UTC)
Podle mně je článek 01000010 01101001 01101110 01100001 01110010 01111001 naprosto nepřínosný. Co jsem se dívala jsou tam jen nějaký nepodstatný kecy Loskuták (diskuse) 22. 10. 2014, 14:37 (UTC)
01101110 01100001 01110000 01110010 01101001 01101011 01101100 01100001 01100100 ?
Například toto : AHHHHHHHHHHHHHH!CHINGA TU MAMA!!! (this means fuck your mom in spanish) a taky to že to je zkopírovaný z AJ verze Loskuták (diskuse) 23. 10. 2014, 14:50 (UTC)

Lupa

Ahoj, půjdeme opět do Křyžďáloví lupi? Přinejmenším nás zase vyloučí, nic víc se nám stát snad nemůže... A řekl bych, že ani vyloučit nás nebudou moct, moc rasýzmu tu snad není.

Já doufám, že jo.--151kbar151 (talk) 27. 7. 2012, 16:24 (UTC)

Jistěže do Lupy půjdeme, pokud nás naši čtenáři nominují. :-) --Zylbrsztajn (talk) 31. 7. 2012, 08:07 (UTC)
Už nás nominovali alespoň dva lidé, které znám, takže když nás bude víc, můžeme tu Lupu letos snad i vyhrát --J. TopMaster
Pokud něco neuděláme s tím článkem, kvůli kterýmu byla loni celá ta aféra, tak to dopadne stejně jako vloni. --Zylbrsztajn (diskuse) 10. 8. 2012, 08:52 (UTC)

Monty Python

Čau, začal jsem tak nějak škrábat stránku o Monty Pythonech, ale nemám na to moc času a tak Vás žádám o pomoc, říkám si, že Pythoni by si zasloužili celou novou kategorii, mohli bychom napsat články o

 • Ministerstvu šiblé chůze
 • Svatém hangranátu z Antiochu
 • rytířích, co říkají "ňy"
 • rytířích, kteří až donedávna říkali "ňy"
 • Evropských a Afrických vlašťovkách
 • atd atd atd

Samotnýho mě překvapilo, že tu o nich nic není.

No minimálně Svatý ruční granát tu je a minimálnš o vlašťovkách a ministry of sillywalks by se napsat dalo, jen do toho :-) --Vygoš (diskuse) 6. 6. 2013, 19:19 (UTC)
Jsem rozhodně pro všemi údy! --Thargellor (diskuse) 28. 8. 2015, 16:18 (UTC)

Jistý (Ervínův) mezník

Proč dnes přidávám šablonu do čl. Eintopf? Karkoš je ten hodný policajt, já ten zlý. Jak řekl klasik ve "Vraždě v salonním kupé", každý máme své pořadí. Já osobně budu nucen ještě přitvrdit, anebo svou (utlumenou - zaměstnání) činnost nerozvíjet, jak jsem měl v úmyslu:

 • Čím dál větší humus. Nárůst supaktivních pisálků, nekomunikujících, beze smyslu pro humor a zásadní editeční disciplínu. Nepomůže nic-např. Diskuse s uživatelem:Jfiala. Přiznám se, jde tu často o nervy a to nejsem ochoten akceptovat. U podobných případů buď já, nebo on. Každý si přece může založit blog a psát a psát... S wikipedickým hlasováním je to vachlaté: viz dále - 2 fungující správci. Je zde možnost demokratické anarchie, či jak to nazvat.
 • Eenormní zvýšení řetězových vandalismů spojené s opravami a rutinní prací, místo úprav nováčkovských článků.
 • Není prostor pro precizování článků (jako v minulosti), protože je třeba zasahovat z pozice admistrátora a hlídače. Viz následující bod.
 • Onu rutinní činnost děláme fakticky Karkoš a já (asi 70:30%). Dříve nás nato bývalo 4 - 8. Asi so opakuju, ale nástedující bod s tím opět zásadně souvisí. Dříve bych na spoustu anomymních pahýlů dal š. RU, dnes to raději smažu protože vím, že to nemá kdo upravit. Anonymní autoři se k tomu až na výjimky nevracejí.
 • Obrovsky se zvednul celkový počet článků. Což je v zásadě dobře, ale aritmeticky se zvyšuje počet článků "různých kvalit". To je ta - pro mne - zásadní věc. Hon na kvantitu není to pravé ořechové. Viz Wizzo-bot. Zkuste si někdy na české wikipedii 10× kliknout na náhodnou stránku - dostanete 7 superpahýlů. Nerad bych, aby takto dopadla i Necyklopedie.

Důvodem tohoto lávového výlevu je konstatování, že budu muset býti stejně, ne-li více přísný. Porušení pravidel silničního provozu je rovněž sankcionizováno. Návodů jak se chovat zde máme přehršel Šablona:Vítejte a desítky návazných. Jak dlouhodobě tvrdím, na chudý lid je potřeba přísnost, jinak byste lezli jak vopice po stromech.

Strácím energii a důsledkem výše napsaného, mně to přestává bavit, což je to úplně nejhlavnější i nejpohlavnější. Pokud bude odpor kolegů správců a kmenových autorů, odejdu do věčných lovišť. --Ervín (diskuse) 6. 10. 2012, 15:42 (UTC)

Neodcházej, bratře v boji, jsem tady a ÚPLNĚ a NAPROSTO s tebou souhlasím. Tyhle myšlenky mám už delší dobu a jsem rád, že jsi to tady takhle napsal. Spoustu materiálu tady potřebuje buď parní válec nebo rovnou dynamit. Budu zase fungovat jako zlý imperátor, abys v tom nelítal sám. --Zylbrsztajn (diskuse) 10. 10. 2012, 10:54 (UTC)

Práva správce

Poslední dobou se často objevují požadavky na udělení správcovstství, funkce je celkem jistě důležitá ale dnešní mládež si o sobě moc myslí což na jednu stranu není špatné, ovšem asi chybí nějaká základní specifika pro postup do výběru?? Neudělali někde soudruzi s NDR chybu?--Nytra (diskuse) 28. 10. 2012, 14:57 (UTC)

Nytro, kamaráde, ale je to sranda néé? Šak sme na Necyklopedii. A s těmi specifiky se mýlíš. Jsou jasně dána: viz Správci Necyklopedie --Ervín (diskuse) 28. 10. 2012, 15:26 (UTC)
Tak co, jak jste rozhodli? --Reglan (diskuse) 28. 10. 2012, 15:12 (UTC)
Dočkej času. Vše se zvažuje. Musí se to vážit na laboratorních vahách. JdaFialovi jsme nevyhověli - zešílel z toho a reinkarnoval na Fialový hnus. Tak netlač na pilu --Ervín (diskuse) 28. 10. 2012, 15:26 (UTC)
Asi jsem to mírně přehnal, trochu mě to rozesmálo, no nic,nakonec to není nic vážného, hlavně zdraví a slivovici bez metanolu...--Nytra (diskuse) 28. 10. 2012, 16:10 (UTC)

Kategorie:Lidé

Diskuse probíhá na Diskuse ke kategorii:Lidé. --Ervín (diskuse) 10. 11. 2012, 08:51 (UTC)

Dopadlo to výborně, jsem jen trochu v šoku. Vše je přehledné a skoro jasné. Dalo to fušku. Vizte laskavě: Kategorie:Lidé --Ervín (diskuse) 5. 12. 2012, 19:08 (UTC)

Si zabil!! --37.188.235.227 5. 12. 2012, 19:18 (UTC)

Ervínopedie?

Dle pohledu na „Poslední změny“ zítra zasílám žádost o přejmenování Necyklopedie na Ervínopedie:
adresáti:

--Ervín (diskuse) 5. 12. 2012, 19:19 (UTC)

Zdá se že potencionální uživatelé vylekali, že vstoupili na soukromý blog a zmizeli.--Nytra (diskuse) 6. 12. 2012, 17:06 (UTC)

Jsem tak nahlédl na Necyklopédiu a zdá se že se tamní úroveň pronikavě zvýšila, z části dobrým příkladem Necyklopedie. Můžeme se pochválit.--Nytra (diskuse) 30. 12. 2012, 19:19 (UTC)

promptná (obsažitá) reakcia: „díky za uznání...“ --Psanec.jpgPSANEC 23. 4. 2013, 18:30 (UTC)

Prosím zablokovat

Prosím zablokovat uživatele 37.188.227.229, dělá zde nepořádek. Viz Poslední změny.

Neuškodilo kdyby se tu objevil nějaký správce

Kde to vázne? To tady budeme trpět ten bordel, radši se už odhlásím abych to neviděl...Jděte se vycpat. Čau.--Nytra (diskuse) 8. 1. 2013, 20:33 (UTC)

Je to pořád zaprasené ale asi jsou pryč.

Tož, napadlo mne...

...že bych se taky přihlásil na toho správce, když je tu taková legislativní personální nouze. Ale co sem koukal, mám za sebou jenom asi dvaadvacet vlastních článků. V pravidlech se píše o pětadvaceti... či o editacích? --Colega (diskuse) 29. 1. 2013, 19:29 (UTC)

Já si myslím, že v zásadě není důvod, abys jím nebyl. --Karkos (diskuse) 30. 1. 2013, 09:42 (UTC)
Mě zase napadlo, že bych moh bejt správcem taky, když už jím je kolega Colega, zvlášť když bude personální krize pokračovat. Napsal jsem za pět let článků dvaatřicet, k tomu tři anglicky, jeden německy a včera jeden latinsky[2]. Akorát nevim, jestli budu dost aktivní, ale třeba jo. --M. (diskuse) 30. 1. 2013, 19:43 (UTC)
Děkujem za snahu, ale správců máme dost, vždyť ani nestíháme chodit Pod Páru. --M. (diskuse) 7. 2. 2013, 21:13 (UTC)
No jo, nevadí. --M. (diskuse) 7. 2. 2013, 21:13 (UTC)
Vzhledem k množství vykonané tebou práce údržbářské jsem blízek podpořit tvůj návrh. Doporučuji však přečíst si nejprv Gaimanovo Murder Mysteries, ať víš, do čeho deš. --Colega (diskuse) 8. 2. 2013, 21:38 (UTC)
Přátelé. Nemusíte věřit šedinám, ale ale správcování je především tvrdá práce, práce, práce...a zodpovědnost, když nad sebou máte takové veličiny jako Zylby, Karkoš či Ervajs. Pocit uspokojení z "moci" respektive bezmoci vúči IP adresám, se u mne téměř nikdy nedostavil, pouze jsem jim chtěl někdy zakroutit hrtanem, někdy i hltanem. Nejkrásnější je tvůrčí práce, napsat článek. Momentálně jsem mimo (nebojte se, žádné drogy nebo chlast, ale 1,2658 sexuální revoluce) a Colegovi děkuji za výpomoc, snad trvalou. --Ervín (diskuse) 8. 2. 2013, 22:43 (UTC)
Pěkně, přesně, stručně. Snad výpomoc oplátkou za netriviální minulý i současný přínos mi zde daný ještě o poznání pozvednu; uvidíme.--Colega (diskuse) 9. 2. 2013, 02:28 (UTC)
Colega do toho vnesl čerstvý vítr, nové koště dobře mete, jen aby nám vydrželo. Minule jsem brblal že správci nejsou vidět, stále jedině Karkos a Ervín, ostatní se vyskytovali jen o přestupném roce.Ono dva správci na 24 hodin to je porušování zákoníku za přesčasy. Měl by stále být někdo na pozoru aby tu vandalové neřádili celý den. Se to teď zlepšilo, ono je to také nebaví, když se jim zatne tipec hned v zárodku.

Necyklopedii zdar.--Nytra (diskuse) 9. 2. 2013, 09:12 (UTC)

James Bond

Zdravíčko, což takhle udělat celou tu bondovskou sérii filmů? Já bych se toho i docela zhostil, ale asi bych potřeboval pomoc. Smršín (diskuse) 6. 3. 2013, 14:58 (UTC)

Popel na hlavě

Zdravíčko, sypu si popel na hlavu a omlouvám se všem přeživším, nějak se stalo, že jsem se tu rok skoro neukázal. Nějak to nešlo, nebyly nápady, chuť ani síla... nicméně jsem zpět a snad mi to zase chvíli vydrží 8-) --Vygoš (diskuse) 6. 6. 2013, 15:11 (UTC)

Už jsme si mysleli žes emigroval do Severní Koreje. Byl tu chvílemi katastrofální nedostatek správců,Starý Slon se taky někam zašil...--Nytra (diskuse) 6. 6. 2013, 17:28 (UTC)
Emigroval, ale na jejich dálnici je strašně prázdno, tak jsem se radši vrátil do každodenní zácpy kolem Prahy, kde je mnohem útulněji. --Vygoš (diskuse) 6. 6. 2013, 18:01 (UTC)
To je fakt, ani sucho a hladomor tu nehrozí, vodu by jsme měli vyvážet.--Nytra (diskuse) 6. 6. 2013, 19:14 (UTC)

Prolomení hesla

Před několika minutami jsem se přihlásil a nestačím se divit nad spoustou „mých“ nových příspěvků. Přísahám neexistujícímu Bohu, že moje poslední vědomá editace je v mé nejnovější hrůze Klešťová encefalitida. Následující příspěvky se shrnutím editace „created video“ nejsou mým dílem. Každý ví, že cizácké jazyky neznám a přiznám se, že nevím, co značí slovo created. Naštěstí jsem nezaregistroval žádné obecné větší škody. Spekuluji nad vysvětlením této mimořádné události:

 • Mimozenšťané
 • Zvalil jsem se na doraz a psal jsem v deliriu. To mně napadlo, ale moja to vylučuje, jelikož jsem už pár dní hodný. Created okno je na můj organismus příliš silné.
 • Nějaký hodný hacker mne napadl a nepoškodil
 • Bůh existuje
 • Někdo od poskytovatele - provajdra - Wikia

Každopádně jsem si bez problémů změnil své starodávné prastaré a krátké heslo. Ony created videa si prohlédnu a nechám měsíc, pokud nebudou použita, smažu. Děkuju tímto hodnému hekrovi, že nenadělal škody. --Ervín (diskuse) 18. 6. 2013, 16:57 (UTC)

Teď se to množí nejen u mého jména. Během 1 minuty desítky uložení. Je to systémové a vážné. Tak nebylo to delirium, to jsem si oddechl. --Ervín (diskuse) 18. 6. 2013, 17:04 (UTC)
Taky teď koukám, že jsem prý něco nahrál a spolu se mnou ještě desítky dalších lidí. Všechna videa jsou ale ve lčáncích použita a díky článku Milan Buřičin jsem zjistil, oč jde. Doposud jsme sem videa vkládali jen jako vložení z youtube a wikia teď nejspíš rozjela nějaký program, který ona videa z youtube nahrál přímo sem do necyklopedie. A ten program to očividně udělal jmény těch, kdo to původní video vložil z youtube. Každopádně to vypadá, že strachu netřeba a já své staré krátké heslo měnit nemusím. --Vygoš (diskuse) 19. 6. 2013, 12:28 (UTC)

To je divné, nevěděl jsem že se může veřejně ukládat video z youtube někam jinam, nemůže v tom být nějaký problém, má Necyklopedie svolení?--Nytra (diskuse) 20. 6. 2013, 07:50 (UTC)

Díval jsem se i na jiné wiki a je to všude, zdá se že ještě přijde nějaké upozornění na hlavní stránku, uvidíme. Je to centrální zásah.--Nytra (diskuse) 20. 6. 2013, 08:05 (UTC)
Když to dělají oni sami, tak bych se nebál. Snad to není masivní hackerský plán jak zdiskreditovat a zničit celou wikia. --Vygoš (diskuse) 20. 6. 2013, 15:20 (UTC)

Zase Ondoň

Jeden čas se nám nelíbilo že od nás něco přebírali a nebyl poznamenán zdroj, od té doby to je v pohodě. Občas to zkontroluji ale zdá se že nás citují celkem bezproblémově, odkazy fungují do Necyklopedie, jistě by nás to mělo potěšit když nás někdo cituje, v humorném slova smyslu, kdyby to tu stálo za hovno tak by po tom ani pes neštěkl. Pro ty kdo neví o co jde:[3]--Nytra (diskuse) 26. 6. 2013, 19:40 (UTC)

Bitcoin

Měl jsem tuhle zas jednou delirium ze střízlivosti. Krom výčitek, že už jsem dlouho nic nenapsal, mne popadl vpravdě prostý nápad, kterak Necyklopedii zvýšit přísun potřebného biolihu: stačilo by zveřejnit donační adresy. A tedy i návod k jejich použití pravděpodobně. --Colega (diskuse) 28. 10. 2013, 21:17 (UTC)

Náhled

Nestalo se něco s obligátním náhledem ?, už nějakou dobu nejde.--Nytra (diskuse) 27. 11. 2013, 08:37 (UTC)

V čem j problém? Já si ničeho nevšiml. --Karkos (diskuse) 27. 11. 2013, 09:47 (UTC)
Už se mi několikrát stalo že se neotevře náhled a je to bílé u krátké diskuze to fungovalo, no uvidím co to je.Teď to jde.--Nytra (diskuse) 27. 11. 2013, 16:26 (UTC)
Tady to jde ale zkusil jsem teˇtřeba aktuality a zase bílá plocha a nic, že by to blblo jak je to větší?--Nytra (diskuse) 27. 11. 2013, 16:29 (UTC)
Něco v prohlížeči asi, v Chrome to šlo.--Nytra (diskuse) 27. 11. 2013, 21:09 (UTC)

Odblokovanie

Ahojte. Spravil som také adminské harakiri a zablokoval som sám seba na neurčito. Teraz má SK Necyklopédia bezvládie a nechcem sa rozpisovať do čoho to rastie... neviem, ale moja umelá intelignecia mi vraví, že medzi vami je nejaký ten admin, ktorý to umí aj u nás. Ak si myslíte, že je to dobrý nápad, odblokujte ma, aby som mohol občas na vašej sesterskej stránke (sem-tam) poupratovať. Diky. --Psanec.jpgPSANEC 10. 12. 2013, 16:33 (UTC)

Ahoj, jako admin můžeš odblokovat i sám sebe... teda pokud jsi si neodebral admin práva. --Karkos (diskuse) 11. 12. 2013, 01:21 (UTC)
Zdravím ešte raz. Takže kým som ja, lama, prišiel na to, že ako na to... ešte šťastie, že som neprišiel na to ako si odobrať tie práva... no, možno nabudúce. Díky za pomoc. Prajem veľa zdaru. --Psanec.jpgPSANEC 11. 12. 2013, 19:27 (UTC)

Přání

Zejtra to zas vypukne. Takže doufám, že jak příznivci blízkovýchodních kultů, kteří se zítra, pokud o křesťanství něco vím, budou koupat v býčí krvi k oslavě narozenin Mitry, tak i my stoupenci dávné západní tradice nejlepšírybajepraseismu to ve zdraví přežijeme a napřesrok budeme moci říci, že se máme ještě lépe. Jak zhruba pravil Varhanovič Orchestr, člověk by si aspoň o Vánocích měl vymést ze života balast, aby z jeho nahromadění ještě do jara neomarodil. --Colega (diskuse) 23. 12. 2013, 21:33 (UTC)

Což takhle nasadit výzvu Jimbo Walese?

Jeví se mi to, jakobychom byli v poslední době pod útokem nekromanta pedagoga mdlého rozumu a jeho vytrvalých minionů. Možná by mohl pomoci vhodně umístěný billboard vyzývající všechny podobné dobroděje a další choré vandaly, aby se neštítili použít raději tento odkaz. Necyklopedie narozdíl od školního vzdělávání, které je jenom pro (zvrácenou) legraci, totiž plní závažnou funkci osvětovou a navíc za to nebere ani satoshi z veřejných rozpočtů. --Colega (diskuse) 14. 1. 2014, 17:40 (UTC)

Genderově optimalizovaná šablona výhružná

Vzhledem k rostoucí popularitě přispívání do Necyklopedie u malých dětí by myslím nebylo od věci zmírnit výhružný tón naší nejoblíbenější šablony, neboť jinak by mohlo trauma vyvolané kontaktem s realitou i překročit možnosti jejich netrénovaného svalstva pánevního dna. Také je důležité nevyvolávat v přispěvateli, který vytvořil sračku, tvrďácky machistické sebeohodnocení. V neposlední řadě bych se neštítil ve snaze přimět poživatelstvo k řádnému dojebávání subpahýlů přikročit k citovému vydírání. Tedy:

Sickotě.svg

Článeček je nemocný. Když mu rychle nepomůžeš, budeme ho muset dát uspat.

--Colega (diskuse) 19. 1. 2014, 07:57 (UTC)

Co se týče „přispívání do Necyklopedie u malých dětí“, raději se odvolávám na římského tetrarchu jménem Herodes.--Ervín (diskuse) 11. 5. 2014, 22:39 (UTC)
I já s tímto[4] judejským[5] nikoli římským tetrarchou[6] v tomto souhlasím, a to přitom vím, že v tom jeho otec[7] byl nevině.--Colega (diskuse) 12. 5. 2014, 17:59 (UTC)
Kde je věková hranice "malých dětí přispívajících do Necyklopedie"?--Hrubfr13 (diskuse) 10. 3. 2016, 15:50 (UTC)

Speciální články

Moje editační smršť byla převážně způsobena tím, že jsem v dobrém rozmaru - rozehnal jsem si kýlu, ale zejména zanedbanou údržbou. Chybějící kategorie, nekategorizované stránky, dvojitá přesměrování, atd, atd. Velké resty. Měli bychom Správcové více makat. --Ervín (diskuse) 11. 5. 2014, 22:31 (UTC)

Doba nazrála

Zdravím, myslím si, že už nazrála doba, aby se zde objevil článek Miroslav Pelta. Standu Šulce jste sem během kauzy odpočty dali a bylo by hříchem, zvláště po tom, jak rozhodnutím zničí finále českého poháru, ho tu nemít. ;) --178.209.139.142 12. 5. 2014, 17:47 (UTC)

On tu tak úplně nechybí, viz. sekci Japonci v Jabloneci. --Colega (diskuse) 12. 5. 2014, 18:05 (UTC)

Přemnožené účty

Není tu nějak moc nových účtů na hovno?--Nytra (diskuse) 14. 10. 2014, 17:32 (UTC)

Teď je jich přes 8M, spousta jich začíná několika výkřičníky a jsou to věty typu "Merkelová je blbá ale mezi nohama něco má". Co kdyby se zavedlo omezení délky jména např na 40 znaků? Automatické mazání účtů bez jakékoliv editace po několika měsících neaktivity?--Hrubfr13 (diskuse) 10. 3. 2016, 16:15 (UTC)

Mazač

170.64.128.5 - Debil vypatlaný zase smazal celu stranku.--SmurfMagor (diskuse) 6. 11. 2014, 05:53 (UTC)

Cimrman

Neměla by být také kategorie Cimrman?--Nytra (diskuse) 5. 12. 2014, 05:08 (UTC)

Určitě měla. --Karkos (diskuse) 5. 12. 2014, 06:55 (UTC)
Co na to Ervín?, když bude mít pracovní záchvat, tak by to mohl udělat, je toho hafo, mi ani tužka nepíše...
Kategorie založena, kdyby někoho bavilo najít vše, co se tam má zařadit, uvítám to.--Karkos (diskuse) 12. 12. 2014, 12:32 (UTC)

Hlavní strana

Nebylo by vhodné aktualizovat hlvní stranu, hlavně na ni dát počet článků, který je dneska a ne něch starých 2959 článků. --JIRIK (diskuse) 28. 12. 2014, 7:16 (UTC)

Mezinárodní projekty

Objevilo se kontaktování Vygoše(který jak se zdá se tady dlouho neobjevil), na zřejmě mezinárodní necyklopedický projekt multijazyčných verzí. Co si o tom myslet? Jsou nějaké úvahy že aspoň názvy článků by byly multijazyčné, aspoň tomu tak rozumím, jak by to mělo vypadat, netuším. Jistě si dnes může každý celkem snadno přeložit vše pomocí Google překladače, ovšem výsledky nejsou vždy vynikající, což o dvojsmyslných a satirických článcích platí několikanásobně.[8], [9], kontaktoval uživatel MadMax.[10]--Nytra (diskuse) 12. 2. 2015, 03:13 (UTC)

Tak tady máme zřejmě i konkrétní vzkaz (o 2 novější sekce níže ("Foreign Office project")). Úplně do toho nevidím, ale co jsem do toho nakoukl, tak ten uncyclopedia.co je jakýsi fork (klon) anglické Necyklopedie z ledna 2013, kde je registrováno pár tisíc uživatelů (na pravé Uncyclopedii uncyclopedia.wikia.com je to už pár desítek milionů). A zdá se mi, že oficiální multijazyčný projekt je UnMeta (uncyclomedia.org). --Pykhal (diskuse) 27. 2. 2015, 19:46 (UTC)

Smrt v mém rodném městě

Ačkoli jsem pořád v lehkém šoku, dovoluji si konstatovat, že shodou okolností nejsem na seznamu mrtvých. Moc nechybělo, ale prozřetelnost - žádní Bohové - (jsem ateista prosím pěkně, a hrdý) tomu chtěla. Je to pro mně znamení, že se po dlouhé pauze vrátím k rutinní a v minulosti příjemné práci na správě Necyklopedie. Ještě jednou se omlouvám za svou nečinnost, osobní problémy se nevyhnou nikomu. Od Nytry jsem vyrozuměl, že jsou zde akutní problémy. Pokusím se při jejich řešení být velmi vlídný, ale zároveň přísný. --Ervín (diskuse) 26. 2. 2015, 08:58 (UTC)

Foreign Office project

Ahoj všichni,

Anglickém jazyce Necyklopedie se snaží restartovat ministerstvo zahraničí, projekt články překládat do jiných jazyků a chtěli byste vědět, jestli Česká komunita je zájem o účast?

Kontaktoval jsem původní velvyslanec, Uživatel:Vygoš, ale vypadají už nebude aktivní. Anglické a nizozemské Uncyclopedias jsou v současné době o projektu zde a zde respektive. Existují také zájem editorů z dánštiny a španělské Uncyclopedias.

Několik nové stránky byly vytvořeny pro projekt, a co je nejdůležitější, seznam překladatelů a nejlepší články v jiných jazycích. Osobně pracuji na univerzální seznam témat "životně důležitých" encyklopedické. Každý Necyklopedie v ideálním případě by mohli mít Doporučené nebo vysoce kvalitní článek pro každou položku.

Jakýkoliv pomoci či návrhy by velmi ocenil. Děkujeme vám za váš čas. MadMax,

P.S. Prosím, odpusť mi České, jako já pomocí Internetu Překladatel k napsání této zprávy.

Drahoušek zákazník, váš uncyclopedia.co s alexa pagerank o několik řád horším než nefalšovaný uncyclopedia.wikia.org a vykradenými stránkami jistě si vystačila s robotickým vykrádáním i nadále a nepotřebovala lidský dobrovolník. My osobně rozhodně nechtít zápletka s nějaká kolumbijský mafiozo. (Pozornění - tento názor nevyjadřovala názor Necyklopedie, čistě vypraný moje osobní.) Dobrý noc, --Pykhal (diskuse) 27. 2. 2015, 19:07 (UTC)

Moje pískoviště

Prosím vás o to, aby jste někdo upravil moji stránku Pískoviště 2, tak aby tam zůstaly stejné informace, ale vypadalo to normálně (jako článek).

Donou broc, --sdfghjkkjhgfds (diskuse) 6. 3. 2015, 19:47 (UTC)

Máš to opravené - rozpínaví Rusové se ti vyvalili ze šablony ven a wiki parser to nezvládl... Prot D (diskuse) 6. 3. 2015, 22:43 (UTC)

Čínská Necyklopedie

Čínská Necyklopedie se zdá dost fádní, asi musí být opatrná s humorem, ovšem o Tokelau tam je a dokonce ten sexy obrázek od nás, to je zřejmě odvážné.--Nytra (diskuse) 26. 3. 2015, 06:41 (UTC)

Mongolsko

Zdá se že tu není Mongolská Necyklopedie, celkem jistě by to měla být tato, [11], zkratku pro jiné jazyky jsem nenašel.--Nytra (diskuse) 27. 3. 2015, 17:22 (UTC)

Zkoušel jsem dát :mn na hlavní stranu, ovšem nic se tam neobjevilo, link musí zavést lidi z Wikie, to my nemůžem. --Karkos (diskuse) 28. 3. 2015, 08:05 (UTC)
Jinak vše nasvědčuje tomu, že to je ta správná Mongolská...--Nytra (diskuse) 28. 3. 2015, 10:10 (UTC)
Tož možná je to jediná mongolská necyklopedie na světě, ale tamnější (případně tamější) link na anglickou verzi směřuje na tu "špatnou" kolumbijskou :) --Pykhal (diskuse) 28. 3. 2015, 10:38 (UTC)
Tam jak jsem to linkl je to psáno mongolsky, tak by to mělo být správnější.--Nytra (diskuse) 28. 3. 2015, 10:44 (UTC)
Jak se s nimi domluvit? ani neznají vznášedlo...--Nytra (diskuse) 28. 3. 2015, 10:46 (UTC)
A dole mají úžasného Olgoje Chorchoje od Florence [12]! Prot D (diskuse) 28. 3. 2015, 14:13 (UTC)

Necyklopedie:Pravidla

Přidejte prosím do tohoto článku kategorie pravidla. --Sapiens123456 (diskuse) 29. 3. 2015, 18:39 (UTC)

Jsi si naprosto jistý že je zapotřebí kategorie pravidla?--Nytra (diskuse) 29. 3. 2015, 18:48 (UTC)
Myslím, že by se tam hodila. --Sapiens123456 (diskuse) 29. 3. 2015, 18:49 (UTC)
Několik pravidlových článků tu je, snad to půjde. Kategorii není nikdy dost, i když...--Nytra (diskuse) 29. 3. 2015, 18:55 (UTC)
Vy jste mě asi nepochopil, já jsem založil Kategorie:pravidla a do této kategorie jsem chtěl přidat článek Necyklopedie:Pravidla a zjistil jsem, že je zamčený, takže žádám správce aby tam mnou založenou kategorii přidali. Děkuji. --Sapiens123456 (diskuse) 26. 4. 2015, 19:31 (UTC)
Asi to tam může být, když proti tomu nikdo nic nemá.--Nytra (diskuse) 27. 4. 2015, 00:57 (UTC)

Nesmyslné názvy obrázků

Už mě začínají štvát ty nesmyslné názvy obrázků, bez rozmyslu kopírované s automatického číslování digitálních foťáků. Nemělo by se to dát do pravidel editace? Nebo to rovnou mazat, Ervín mazal hned i nekategorizované soubory, teď se tu nějak dlouho neukázal, asi se nemá k tomu kdo vyjádřit. Už se to tu nějak zaprasuje.--Nytra (diskuse) 19. 5. 2015, 09:36 (UTC)

Doplnění článku

Prosím vás, mohl by někdo do článku Uherský Brod připsat zmínku o masakru v místní restauraci? Českopedie nás už předběhla.--sdfghjkkjhgfds (diskuse) 10. 7. 2015, 03:50 (UTC)


Tuším bylo v aktualitách něco o jídelním lístku, ale nevím jestli by bylo vhodné to rozmazávat v článku, Ervín tam má známé.--Nytra (diskuse) 10. 7. 2015, 07:45 (UTC)

Nový archiv

Zaarchivoval jsem aktuality do 11.9. 2015, prosím někoho, aby příslušně zvandalizoval šablonu Aktuality archiv.--sdfghjkkjhgfds (diskuse) 11. 10. 2015, 05:49 (UTC)

Fair use


NASRAT.jpeg Tento obrázek smí být použit v souladu s Fair use
Necyklopedie patří pod server Wikia, fyzycky umístěný v USA a ve svých podmínkách Wikia potvrzuje, že ve věcech jí se týkajících se rozhoduje výhradně podle amerického práva státu Kalifornie, které Fair Use povoluje.

Po prohledani podminek Wikia jsem se dohrabal toho, že Fair use je na serverech Wikia povoleno, konkretně tady a nepřímo i tady (Governing Law, Venue, and Jurisdiction), takže máme dalši obsiračku na dalši brázky, AP se tu sice neřžeši a spiš se tu na něj sere, jelikož si žadny povaleč z osy a podobnych Mam na mysli něco sprosteho, ale nenapada mě jak to napsat toho zkratka nevšima, ale i tak nikdy neuškodi si to pro jistotu posychrovat.--Šmoula Magor (diskuse) 13. 12. 2015, 13:32 (UTC)

Šablony

Píší nám tu:Introducing Template Types — Organize your templates by type to make template management simpler and to improve how they display on mobile phones. Learn more or Get started now! Tabbed images and collapsible groups are now available for Portable Infoboxes.

Is your content portable? Learn more about future-proofing content at Portability.wikia.com.

Mělo by se podle nich seřadit šablony podle typu a pro použití v mobilech. Co s tím?.--Nytra (diskuse) 14. 12. 2015, 20:47 (UTC)

Já bych tedy neusínal na vavřínech, bratři. Mělo by to být seřazivší každým dnem, neb by je to mohlo naštvat a s armádou Barneyů nám usekat naše hlavy.
A já se ptám:Deme do toho?!
 
7
 
2
 
2
 

Anketa byla vytvořena 2. 1. 2016 v 21:50. Zatím hlasovalo 11 lidí.
Navrhuji, ať se Jo-ové do toho vrhnou třeba pyjem a Ne-ové ať se pyjem vrhnou do někoho jiného. Mimochodem, tímto jsem z článku též udělal lehce nechutný, což bude v souladu s nadcházejícím výzkumem projednáno přímo v šantánu a možná označeno šablonkou.
Shrnutě: Podle mého není co řešit, jen to chce vědět jak na to. Já nevím, o co jde, ale hlásím se do služby. --JakMel-42 (diskuse) 2. 1. 2016, 21:52 (UTC)

Nová šablona

Prosil bych vás o založení šablony Václavové, sám nevím, jak NATO.--sdfghjkkjhgfds (diskuse) 23. 12. 2015, 07:31 (UTC)

Je ovšem otázkou jestli se to vyplatí, plno Václavů je šabloně politici.--Nytra (diskuse) 23. 12. 2015, 08:58 (UTC)

Nová šablona II

Co takhle šablona Nechutné články? (konzumace se nedoporučuje) Já taky nevím, jak NATO, ale řekl BIS, uživateli , že by to k něčemu bylo?

Některé články jsou skutečně nechutné, ovšem jaká míra nechutnosti by splňovala použití šablony? Není to zatím jasně definováno. Můžeš zkusit o tom výzkum.--Nytra (diskuse) 30. 12. 2015, 18:32 (UTC)
Pokud chceš a mysliš si že je to potřeba, tak to založ, čas ukaže esli se bude využivat, někdy je lepši konat než planě kecat, Wikipedie toho dukazem.--Šmoula Magor (diskuse) 2. 1. 2016, 22:00 (UTC)

No, já to klidně udělám, když se na to vykašlal--Hrubfr13 (diskuse) 21. 2. 2016, 17:44 (UTC)

Vygoš stále s vámi

Zdravím kolegy badatele, výzkumníky a necyklopedisty! Píšu jen tak, aby bylo zřejmo, že jsem nikde bídně nezhynul ani se nepřipojil k uprchlické vlně. Bohužel mě ale zapojení do pracovního procesu a druhý stupeň vysokoškolského studia jaksi připravily o čas a můzu. Nicméně jsme stále s vámi, na Necyklopedii občas zavítám a ve své sklepní laboratoři spřádám zlovolné plány na triumfální návrat. Tak ať se zatím daří! --Vygoš (diskuse) 5. 1. 2016, 14:56 (UTC)

Bylo by načase:)--Nytra (diskuse) 5. 1. 2016, 20:43 (UTC)

Záchvat puritanismu

Mira Laime a Ducksoup nám mažou hezké obrázky; o některých by se sice dalo diskutovat, ale většina je z legálních veřejných zdrojů. Nechápu.--Nytra (diskuse) 22. 1. 2016, 23:15 (UTC)

Jag to tag vipadá, asy s něma ňyc nezrobýme. Ledž mislym, že sy smazaly dfa obráski, ukojyly se a uš toho nechaj. Mymochodem se omlouvaam za chibi, ale nechcy abi skoušely přegladadž. --JakMel-42 (diskuse) 23. 1. 2016, 06:51 (UTC)
Teda to ye njeco. Voňy jych smazaly přez 200.. Ale s faktsnima ňyc neuděláme. Tag nevym ale ředž s něma teeš nejni. --JakMel-42 (diskuse) 23. 1. 2016, 07:05 (UTC)
Prosím zatím neodstraňovat ze článků odkazy vedoucí na tyto smazané soubory. Pokusíme se to nahradit nějakou mírně zcenzurovanou verzí. --Karkos (diskuse) 28. 1. 2016, 12:34 (UTC)
Tak jsem se pustil do obnovování a současně do cenzury obrázků. Doufám, že lidi z wikie budou mít rozum. Zatím konřčím, aby toho nebylo na ně moc. Pro správce: Kdyžtak také si můžete projít Kategorie:Stránky s odkazy na neexistující soubory. --Karkos (diskuse) 7. 2. 2016, 03:17 (UTC)
Ehm, nebyl by někdo tak mlaskav a neosvětlil mi, oč tady jde? Mazání obrázků je cenzura hanbatinek, nebo podle copyrightu atp? Týká se to jen obrazných jevů, nebo i textu? --jitrnitz (diskuse) 7. 2. 2016, 14:50 (UTC)
Hanbatinek, a "jen" obrázky. Důvodem nejspíše je, že pan Polévka z Kachny a jeho přítelkyně neumí (naštěstí) česky. flejm --JakMel-42Tady ho seřviPodívej se, co už stihnul sprasit 7. 2. 2016, 15:22 (UTC)
Přesně tak, navíc někoho pohoršovaly i takto oblečené děvy, takováto historická díla a takto cenzurované obrázky i vnady cudně zakryté.--Karkos (diskuse) 7. 2. 2016, 16:24 (UTC)
Myslím, že budu hovořiti za celou Necy, když pronesu ono jadrné, staročeské "ach jo". --jitrnitz (diskuse) 7. 2. 2016, 17:18 (UTC)
Aby to nezapadlo, důkladná, avšak bezvýsledná diskuse zde.--Karkos (diskuse) 8. 2. 2016, 23:27 (UTC)

Dečervenalizace

Necyzdar vespolek. Možná jste si ráčili povšimmnouti, že poslední dobou ostraňuju červené odkazy. Činím tak z přirozené nedbalosti a mladické nerozvážnosti, ale myslím, že spoustu těch článků fakt nikdo nenapíše. Chovám v sobě sice naději, že se jednou zjeví borec, který sepíše super článek na téma Obecná hypotéza výseku násobných imaginarit‏‎ nebo Jatečné využití orla brodského v podmínkách hladomoru‏, či dokonce Genetický vliv ČSSD na populaci myší polních‏‎, ale do té doby bych se červených zbavil. Odebírám teď ty, co jsou skloňovaným slovem (škole/škola) a podobně. A protože je to práce nenáročná a zvládne to i průměrný orangutan s atrofovaným mozkem jako jsem já, mohli byste mi pomoci. Co vy na to? Stejně tak s prolinkováváním. Nedáte si se mnou brigádu? 'kešén, kolezi.--jitrnitz (diskuse) 29. 4. 2016, 20:55 (UTC)

Promiň, ale mě to jako dobrý nápad zrovna nepřipadá, pokud jde o odkazy na stránky jejichž založení je opravdu nepravděpodobné, například nějaké fiktivnosti, pak to nevadí, pokud je zřejmé že daný článek nikdo nezaloží, ale odkazy předevšim na existující věci jako třeba města, věci... bych rozhodně ponechal a naopak si myslim, že červené odkazy přimějou někoho aby takovi článek založil, pokud už se chceš do něčeho takeho pouštět, nemaž linky plošně, ale zvaž každy link individualně, jak moc je pravděpodobné, že nějaky borec rozhodne ho následovat a napsat.--Magor Toma646 (diskuse) 29. 4. 2016, 22:43 (UTC)
Oceňuju zapojení do diskuze. Jedná-li se o odkaz příčetný a existuje alespoň minimální šance, že to někdo napíše a bude to mít hlavu a patu, tak to fakt neodebírám. Jde jen a právě o ty červený odkazy, co jsou chyby, imbecility atp. A hodíš-li čučku do keše žádaných článků, uvidíš tam ledasco. Hranaté závorky jsou prostě oblíbenej fetiš. Něco se dá vyřešit RDR prakticky hned a dává to smysl, ale něco jsou vysloveně nenapsatelný články. Navíc mi to zabírá hromadu drahého času, takže nejsem zas nějak moc hrr. Nicméně si myslím, že je dobré čas od času investovat nějakou minutu do údržby, což Necy bohužel krapítek potřebuje. Viz odkazování - přibylo spousta článků a ty prolinky prostě chyběj.--jitrnitz (diskuse) 1. 5. 2016, 07:59 (UTC)
Sice by mě onen genetický vliv ČSSD na populaci myší polních docela zajímal, neboť se pozvolna přenáší i na naše prasopsy, jejichž strava musí být v případě nedostatku myší polních dotována ČSSD, která má vliv na populaci myší polních a tím pádem i na predátory - tedy prasopsy. A ti jsou v Prdeli, protože je pak třeba investovat do jejich stravy, a to má na populaci myší polních kladný vliv. Nicméně souhlasuji. --JakMel-42Tady ho seřviPodívej se, co už stihnul sprasit 30. 4. 2016, 12:48 (UTC)
Vida! Kdybys tenhle voctavec malinko rozvedl, doplnil obrázkem a několika pěknými invektivami.. --jitrnitz (diskuse) 1. 5. 2016, 07:59 (UTC)
Propracovanost wiki se pozná podle počtu přesměrovávacích stránek v poměru s počtem článků. Třeba na Wikipedii se to i daří (ten odkaz odkazuje na heslo "wikipedii" přesměrovávací na Wikipedie)--Hrubfr13 (diskuse) 3. 5. 2016, 19:27 (UTC)

Imigranti?

Co se to děje?

d50b7dd380.png

Registrujou se tu noví uživatelé co očividně nikdy nepřečetli jedinej necyklopedickej článek, protože vytváří články co fakt stojí za starou bačkoru.

3dc80a1f59.png

Vtip by to mělo ale má to všechno pár vět a neformátovanej obrázek na konec. Vypadá to na nějakýho vtipálka, protože všechny ty články vypadaj úplně stejně. Dneska to pokračuje, zatím další dva noví uživatelé. --Swift502 (diskuse) 18. 1. 2017, 12:54 (UTC)

Aha, taky včera načetli asi 50 obrázků, nijak rozumně nepojmenovaný, plno z nich víckrát přehraný, plno z nich duplikáty, všecno bez kategorií... Co to proboha je? --Swift502 (diskuse) 18. 1. 2017, 13:01 (UTC)
Zřejmě moravistánská základka: [13]. --Prot D (diskuse) 18. 1. 2017, 14:35 (UTC)


Inspirace na internetu

Zdravím, našel jsem pár zajímavých stránek, které mají podobné ražení, jako Necyklopedie. Myslím si, že by se tak daly velmi rychle tvořit články a přece by měly kvalitu. Tady jsou stránky:

Z této stránky se mi třeba líbí toto, nebo toto.

Znáte další podobné zdroje, z kterých by se dalo inspirovat? Díky za tipy.--Jak se zbavit e^x (diskuse) 13. 4. 2017, 18:52 (UTC)

PS: Jak se načte video, třeba z youtube?

A kde berou inspiraci pisatelé zmiňovaných webů? Kdyby každý jen opisoval, nevzniklo by nic. Docela dobrou inspirací je občasné odpoutání se od internetů - upéci třeba chleba, postavit třeba zeď. A při tom přemýšlet o kravinkách. --Pykhal (diskuse) 14. 4. 2017, 09:52 (UTC)
uncyclopedia