Necyklopedie:Pod Parou

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání


„Uncyclopedia is built for people, not for admins. (Necyklopedie se dělá pro lidi, ne pro správce)“

- Uživatel:Szoferka

„Uncyclopedia is built for peopleadmins, not for adminspeople - they already got rock. (Necyklopedie se dělá pro lidisprávce, ne pro správcelidi - už mám rock.)“

- Vandalista
Ikona pořadač

Archiv

0102030405060708

Icko

Na stránce Necyklopedie:Pod Parou/technika

Se vedou diskuse o technických sounáležitostech fungování Necyklopedie

Zlomové okamžiky v dějinách Necyklopedie jsou k videní:

Pravidla převedena na samostatnou stránku Necyklopedie:Pravidla

Posily? A co takhle…?

Zdá se mi to nebo Necyklopedie přibrala poslední dobou nějaké posily, z nichž některé působí, co se humoru týče, nadějně? Možná má Necyklopedie přeci jenom růžovou budoucnost. Cesta ke slávě jako by byla už vydlážděná!

Jinak, napadlo mě něco, byť jde čistě jen o návrh… za měsíc nám tu určitý slušný číslo slušných článků vznikne. Co takhle udělat určitou (kalou) soutěž a hlasovat pomocí ankety pro nejlepší vzniklý článek za daný měsíc? Na výběr v „poll“ by bylo řekněme ±10 článků, který, myslím, za ten měsíc vzniknou a jsou bez šablony „sprasit“ nebo „necyklopedizovat“.

Většina z nás nějaký ten nově vzniklý článek při patrole v posledních změnách přečte, jukne na něj aspoň. Nebylo by to časově tak náročné, klidně vytvořím onu stránku sám. Nebyla by nutnost projít všechny články. Jen vidím, že článek o „Hovnostánu“ se povedl, klik do ankety. Aspoň by to mělo určitou zábavu v podobě soutěže a nějaké „vyznamenání“ pro autora/autory, co se v tom zásadně angažovali. Jako pochvala za čas věnovaný Necyklopedii. Hlasování pro „svůj“ článek či pro cizí, to je jedno. Jde o legraci a také se třeba vykrystalizuje kandidát na Necyklopedie:Nejlepší články, kde toho moc nepřibývá. Přitom kandidáti tu jsou.

P.S.: Vznikla FB stránka „Vědecký tým Necyklopedie“. Já ji nevytvořil, ale autor postuje články a nějaký ten lajk by možná nebyl na škodu. --)( s pozdravem Triquelito (flamewarpříspěvky) 3. 5. 2017, 13:42 (UTC)

No ono by to chtělo, kromě toho, aby články vůbec vznikaly, což se naštěstí děje, aby také někdo aktualizoval Víte že a Článek půlměsíce, na což já sám někdy hodně dlouho neudělám... Ale díky za nápad, musím si projít články nejlepších nových uživatelů.--Karkos (diskuse) 5. 5. 2017, 05:42 (UTC)

Přání k Vánocům

Zdravím a přeju hezké Vánoce všem Necyklopedistům. A i Nový rok 2018! Tento končící rok dle mne udělala Necyklopedie progres a vzniklo nespočet vtipných článků a i článků odborných, takže projekt plní svůj úkol na jedničku. Děkuji a ať jste další rok ještě vtipnější :-) ----- s pozdravem Triquelito 24. 12. 2017, 12:58 (UTC)

Připojuji se k přání k Vánocům a do Nového roku, myslím že Necyklopedie nabrala druhý dech po personálních otřesech, např. odchodu velkého Ervína. Noví Necyklopedisté zvedají vlajku Necyklopedie do výšky a celkem jistě Necyklopedie nezahyne na nedostatku nápadů, je dobře že se do ní stále navážejí další prudiči, což svědčí o její významnosti. Někteří se často ohánějí Wikipedií, což je obzvláště zábavné. Zdar Necyklopedii!!.--Nytra (diskuse) 24. 12. 2017, 13:17 (UTC)
Ať je fajn, a mějte se všichni rádi. Víc ani není třeba. --Foxiest (diskuse) 24. 12. 2017, 15:04 (UTC)
Chtěl bych všem popřát hodně groupen sexu, a pánev pod stromeček. Nechť Vás gayovští cestovatelé inspirují na věky věků. Amen. --Swift502 (diskuse) 24. 12. 2017, 22:21 (UTC)

Přání do Roku Nového

Toadstool2018

Ať vás štěstí, krása i nespoutaná fantasie provází i v letech příštích! Vše nejlepší Foxy, aka Foxiest (diskuse) 25. 12. 2017, 10:32 (UTC)

uncyclopedia