Nejnepřeobhospodařovávatelnějšími

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Pavucina

Tento článek je opuštěný.
Prosíme, oprašte ho a vytvořte na něj v ostatních článcích co nejvíce odkazů.
Nezapomeňte potom odstranit tuto šablonu.
Kdo to neudělá, tomu ruka upadne a internet spadne!

Kompletní pahýl Tento článek je sice krátký, ale dozvíte se z něho vše. Nemá smysl, abyste o dané problematice sháněli jinde další informace. Nenajdete je.

Nejnepřeobhospodařovávatelnějšími je nové nejdelší slovo v českém jazyce, pro český slovník jej objevilo VTN. Pro slovo se chystá bohaté využití, například TV Hovna již prý představuje reportáž o tom, jak je Babišův majetek Nejnepřeobhospodařovávatelnější, tedy ze všech nejméně se dá přeobhospodařit, čili se to dá s jeho obhospodařováním nejméně přehnat, čili se to s jeho majetkem ze všech majetků v ČR i na světě dá nejméně přehnat co do státní kontrolou či obhospodaření (rozuměj zdanění). Andrej Babiš se zavedením tohoto nového slova sice nesouhlasí, ale má smůlu, z hlediska češtinské gramatiky a slovotvorby dává dokonalý smysl, a co víc čím dál více si díky jeho politické kariéře dobývá smysluplné využití.

Někteří jazykovědci jako například Karel Oliva však tvrdí, že nejdelším slovem by mělo být nejnepřerozproobhospodařovávatelnější, podle všeho to je krédo ČSSD.

uncyclopedia