Neznámý psychopat

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

Tento článek pojednává o psychicky narušené osobě. O vyhynulém monstru pojednává článek metrosaurus.

Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Metrosaurus.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Neznamy psychopat 01

Na první pohled milý a sympatický člověk

„Nikomu! Nikomu ani muk!“

- Petr Muk

„Tvoje smrt byla zapsána již při narození.“

- neznámý psychopat

„Oproti jiným heslům toto není žádná legrace. Musím o něm stihnout nap“

- jediný editor tohoto článku

„Tvojho Boha jebem!“

- slovenský neznámý psychopat


Neznámý psychopat (*29. února 19??, Vidlákov) je neznámá osoba s poruchou osobnosti, jejíž další obětí jsi velmi pravděpodobně právě TY. Jeho/její chování lze obecně popsat jako amorální, bezcitné, manipulativní, nebezpečné a zákeřné, mívá sklony ke lhaní, násilí a stalkingu. Pozoruje tě z povzdálí když j(e)deš do práce/do školy, když jsi na úřadě, když kupuješ sušenky a dokonce i když masturbuješ. Vzhledem ke tvé minulosti a s ohledem na tvou povahu ti nikdo – ani policie ČR ani tvé okolí – nevěří.

Neznámý psychopat je rovněž vášnivým hackerem, necyklopedistou (obojí je de facto totéž, tedy, jedno a to samé), sériovým vrahem, seriálovým vrahem, stoupencem Aštara Šerana, příznivcem pražské Slavie a v neposlední řadě psychopatem, jehož identita je neznámá. Nepochybně je to Rus nebo aspoň Bělorus.

Jinými slovy… jsi v prdeli.

[editovat] Životopis

Facebook prazdny profil 01

Co týden to nová profilovka

Neznámý psychopat byl neplánovaným nechtěným dítětem zplozeným během prvního a zároveň posledního náhodilého sexu mezi jeho náctiletou matkou a (jejím) otcem. Krátce po jeho narození putoval do dětského domova, jeho otec/děda putoval do vězení a jeho matka spáchala sebevraždu. Byl dítětem nestálým a zlobivým a všem bylo vcelku brzy jasné, že z něj nevyroste druhý Mirek Dušín.

Oblíbenou činností tohoto individua bylo lhaní, krádeže (např. hraček jiných dětí či peněz učitelů) a později rovněž sexuální zneužívání nejen opačného pohlaví, avšak především dívek. Stal se obávaným. Po uplacení ředitele se výjimečně dostal do kina, zrovna když kino za odměnu navštívila třída středoškoláků. Bylo to poprvé co zpozoroval TEBE.

Po opuštění dětského domova se po něm slehla zem. Pak jej peklo vyvrhlo.

[editovat] Epizoda I

Vaše druhé setkání se událo před několika měsíci až roky. Byl jsi právě ve městě a cosi sám vyřizoval. Neměl jsi (pochopitelně) ani tušení o skryté hrozbě, že jsi pozorován z blízkého knihkupectví, kde se tento narušený fantom jinak chystal koupit encyklopedii o dinosaurech a metrosaurech pro své bastardy. Tvé počínání sledoval zaníceně a ušklebil se nad tvou směšnou chůzí. Konečně jsi zmizel z dosahu a on (anebo ona..?) omylem koupil Anaxagorásovo pojednání o prvočíslech.

[editovat] Epizoda II

Opět jste na sebe narazili (narazily) po jaké době a tentokráte tomu bylo na hromadném pracovním pohovoru. Návrat warpem do minulosti: Přirozeně tušíš, že proti podobné konkurenci nemáš sebemenší šanci a tvé nervy jsou na pochodu k odchodu. Na druhou stranu, tento jedinec se cítí ve svém živlu a aktivně projevuje dominantní a asertivní sklony. Útočí na okolí a práci získá. Tobě znovu zbydou jen oči pro pláč, nulo. Šup na další pohovor!

[editovat] Epizoda VI

Uplynul dlouhej čas od vašeho posledního střetnutí. Návrat je dIhotrvajuca záležitost pro někoho, kým je neznámý psychopat. Někdy je to zkrátka moc na sílu. Použít a zprznit slovenský jazyk kvůli pokusu o humor. Vtip za každou cenu není to pravé ořechové.

[editovat] Vztahy

[editovat] Jiří Pospíchal

Laskavý starší pán z Hodonínska, který byl jen ve špatnou dobu na špatném místě.

[editovat] Tvůj ex-partner

Upovídaný cenný zdroj informací ohledně tvé maličkosti.

[editovat] Oběti

Olsana2

[editovat] V minulosti

[editovat] Známé

[editovat] Neznámé

  • neidentifikované tělo muže na Hodonínsku
  • neznámý vojín
  • editor (anonym) tohoto článku české Necyklopedie s IP adresou 162.210.236.240

[editovat] V budoucnosti

[editovat] Známé

  • Tvůj kamarád

[editovat] Nepodstatné

  • Nytra
  • Tvoje osoba (= Ty)

[editovat] Legendární

[editovat] Zajímavosti, zájmy, záliby a zálety

Během zjišťování okolností tvého života si velmi oblíbil americký seriál Stalker. Drama, thriller a horor jsou totiž žánry, které má ze všech nejraději. Nenávidí jen horor Sirotčinec. Miluje zbraně všeho druhu.

Zajímavostí je, že při výběrech z účtu zadává naprosto shodný PIN kód jako ty. A i číslo bankovního účtu souhlasí.

[editovat] V médiích

Navzdory své anonymitě se neznámý psychopat dočkal rovněž časté a mnohdy široké mediální pozornosti. Jeho popis se různí, někdy bývá odhadován na nevysokého muže okolo 170 cm tmavé plati s modrýma očima, jindy zase popisován jako modrooká osoba tmavé pleti s přibližně 170 cm. Více se dozvíte na TN.cz.

Významným milníkem jeho anonymní mediální kariéry bylo slavnostní publikování 100 000. článku na české verzi Necyklopedie, jehož tématickým obsahem je právě onen enigmatický spektakulární neznámý psychopat. Galavečera se zúčastnilo mnoho hvězd českého i zahraničního showbusinessu včetně Cinika, přičemž konečný počet hostů nebyl prvočíslem.

Necyklopedické heslo „Neznámý psychopat“ bývá předními experty [kým?] považován za vrcholné dílo socialisticko-necyklopedického realismu [zdroj?] a bývá řazeno mezi nejlepší články Necyklopedie vůbec. [zdroj?]

[editovat] Účel tohoto článku

Účel tohoto článku je pro bystrého člověka zřejmý – odvést pozornost. Čtenář získává pocit – falešný pocit – že je beztak v pořádku a v bezpečí, neboť tento text pouhou fikcí jest. To je ale ona pointa. Není. Neznámý psychopat pochopitelně ovládá obor IT a vytvořil článek na Necyklopedii, aby svou oběť vlákal do pasti. Hackerské dovednosti využije k lokalizování svojí oběti, v tomto případě tebe, zatímco ty plýtváš drahocenný čas čtením těchto nesmyslů, které tě mají za úkol zdržet. A jelikož postrádáš skutečně hlubší znalosti informačních technologií, tak si pořád myslíš, že je to pouhá legrace. Komu není rady…

[editovat] Obrana či útok?

Pokud připustíme, že jsi stále ještě lidská bytost určité ceny, doporučujeme několik možností, jak se neznámého psychopata (navždy) zbavit:

Obrana

  • volat policii ČR
  • vražda v sebeobraně

Útok

  • vražda naférovku
  • zjistit jeho identitu

[editovat] Nejasnosti

Je to muž nebo snad žena?

Proč právě ty?

Zná se s Jackem Rozprašovačem? Pokud ano, odkud?

[editovat] Čtěte také


Vývoj člověka
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutka • (neznámýpsychopatrasistasluníčkář aka studentšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid
uncyclopedia